1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. Royal Antwerp II
Royal Antwerp II

Royal Antwerp II Typy, statystyki i forma

KEY INSIGHT Royal Antwerp II nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 39 meczach

Ostatnia forma

WLWDW
13 Przewidziane mecze
38.46% Skuteczność prognoz

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

09:00

Zakończony
Royal II
Royal Antwerp II
2 : 1
Cappellen
Cappellen
1.88
4.1
2.92

1

1.88

O2.5

1.66

YES

1.67

1X

1.29
8/10

09:00

Zakończony
Eendracht T
Eendracht Termien
0 : 0
Royal Antwerp II
Royal II
2.12
4.1
2.5

1

2.12

O2.5

1.39

YES

1.4

O2.5

1.39
8/10

12:30

Zakończony
Royal II
Royal Antwerp II
5 : 0
Heist
Heist
3.8
3.9
2

X2

1.32

O2.5

1.5

YES

1.5

O2.5

1.5
4.2/10

13:30

Zakończony
Hades
Hades
1 : 0
Antwerp B
Antwerp B
2.72
4.1
1.97

1

2.72

O2.5

1.49

YES

1.49

O2.5

1.49
6.4/10

12:30

Zakończony
Antwerp B
Antwerp B
3 : 1
Bocholter
Bocholter
1.78
4.3
3.05

1

1.78

O2.5

1.45

YES

1.49

1X

1.26
8/10

14:00

Zakończony
Berchem S
Berchem Sport
2 : 2
Royal Antwerp II
Antwerp B
6.2
4.5
1.5

2

1.5

O2.5

1.47

YES

1.6

2

1.5
8/10

12:30

Zakończony
Antwerp B
Antwerp B
0 : 1
Wellen
Wellen
1.6
4.1
3.9

1

1.6

O2.5

1.59

YES

1.66

1

1.6
7.1/10

14:00

Zakończony
Nijlen
Nijlen
2 : 3
Antwerp B
Antwerp B
3.05
3.85
1.88

2

1.88

O2.5

1.47

YES

1.47

X2

1.27
8/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Royal Antwerp II

Szukasz typów na Royal Antwerp II? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Royal Antwerp II generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 13 meczów z udziałem Royal Antwerp II, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 38.46%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Second Amateur Division - VFV B Royal Antwerp II zanotował 18 zwycięstw, 4 remisów i 7 porażek w 29 meczach, strzelając 60 goli (2.1 na mecz) i tracąc 26, zachowując 11 czystych kont.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Royal Antwerp II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Second Amateur Division - VFV BBelgium • Sezon 2025
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze141529
Zwycięstwa81018
Remisy314
Porażki347
Gole strzelone322860
Gole stracone141226
Średnia goli strzelonych2.31.92.1
Średnia goli straconych1.00.80.9
Mecze bez straty gola4711
Mecze bez strzelonego gola235
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 5-0
Na wyjeździe 0-6
Najwyższa porażka
U siebie 1-2
Na wyjeździe 3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 5
Na wyjeździe 6
Najwięcej straconych goli
U siebie 3
Na wyjeździe 3
Serie
Zwycięstwa 3
Porażki 1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 83%
24 Mecze
Powyżej 1.5 55%
16 Mecze
Powyżej 2.5 41%
12 Mecze
Powyżej 3.5 14%
4 Mecze
Powyżej 4.5 10%
3 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach