Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Royal Antwerp II

Antwerp B Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Elemzett mérkőzések
36.4%
Kiszámíthatóság
WWWLWL
Legutóbbi forma
2
Gólok / mérkőzés
Royal Antwerp II nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 18:30. Odds: hazai 2.57, döntetlen 3.80, vendég 2.10. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.35, megbízhatóság 7.7/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Igen
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II vs De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 17:30. Odds: hazai 1.82, döntetlen 3.70, vendég 3.25. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.73, megbízhatóság 4.2/10. Végeredmény 7–0, a tipp nem jött be.
Vége
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Igen
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 17:30. Odds: hazai 1.63, döntetlen 4.10, vendég 3.80. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.36, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Vége
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Igen
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.80, döntetlen 3.85, vendég 2.00. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.46, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Igen
1.46
BTTS
1.46
6.2
BTTS
1.466.2
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 17:30. Odds: hazai 1.50, döntetlen 4.30, vendég 4.45. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.50, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Nem
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.90, döntetlen 3.55, vendég 2.02. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.29, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Igen
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 1.69, döntetlen 3.60, vendég 4.00. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.37, megbízhatóság 3.1/10. Végeredmény 1–4, a tipp nem jött be.
Vége
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Igen
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 18:30. Odds: hazai 2.62, döntetlen 3.35, vendég 2.27. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.36, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 3–0, a tipp nem jött be.
Vége
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Igen
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 6.20, döntetlen 4.50, vendég 1.50. Best Tip: vendéggyőzelem, odds 1.50, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 2–2, a tipp nem jött be.
Vége
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Igen
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Szezonstatisztikák

Second Amateur Division - VFV B Belgium · Szezon 2026
10Mérkőzések Győzelmi arány 60%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések5510
Győzelmek426
Döntetlenek000
Vereségek134
Lőtt gólok14721
Kapott gólok2810
Lőtt gólok átlaga2.81.42.1
Kapott gólok átlaga0.41.61.0
Kapott gól nélküli mérkőzések404
Gól nélküli mérkőzések022
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai7-0
Vendég1-4
Legnagyobb vereség
Hazai1-2
Vendég3-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai7
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek2
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.580%
8 Mérkőzések
Több mint 1.550%
5 Mérkőzések
Több mint 2.530%
3 Mérkőzések
Több mint 3.520%
2 Mérkőzések
Több mint 4.510%
1 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Belgium - Second Amateur Division - VFV B
# Csapat M G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Royal Antwerp II – tippek és fogadási előrejelzések

Royal Antwerp II tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Royal Antwerp II-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 22 Royal Antwerp II-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 36.4%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Second Amateur Division - VFV B idényben Royal Antwerp II mérlege 10 mérkőzés után 6 győzelem, 0 döntetlen és 4 vereség; 21 lőtt gól (meccsenként 2.1), 10 kapott gól és 4 kapott gól nélküli mérkőzés.

Royal Antwerp II becsült piaci értéke jelenleg €850.00Th..

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Royal Antwerp II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Royal Antwerp II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.