Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Royal Antwerp II

Antwerp B Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Прогнозирани мачове
36.4%
Предвидимост
WWWLWL
Скорошна форма
2
Голове / мач
Royal Antwerp II нямаше червени картони в последните 40 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Eendracht Termien срещу Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, начален час 18:30. Коефициенти: домакин 2.57, равен 3.80, гост 2.10. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.35, увереност 7.7/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Край
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Да
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II срещу De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, начален час 17:30. Коефициенти: домакин 1.82, равен 3.70, гост 3.25. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.73, увереност 4.2/10. Краен резултат 7–0, губеща прогноза.
Край
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Да
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II срещу Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, начален час 17:30. Коефициенти: домакин 1.63, равен 4.10, гост 3.80. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.36, увереност 7.5/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Да
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen срещу Royal II, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 2.80, равен 3.85, гост 2.00. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.46, увереност 6.2/10. Краен резултат 1–0, губеща прогноза.
Край
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Да
1.46
BTTS
1.46
6.2
BTTS
1.466.2
Royal Antwerp II срещу Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, начален час 17:30. Коефициенти: домакин 1.50, равен 4.30, гост 4.45. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.50, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Не
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt срещу Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 2.90, равен 3.55, гост 2.02. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.29, увереност 7.3/10. Краен резултат 2–1, губеща прогноза.
Край
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Да
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen срещу Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.69, равен 3.60, гост 4.00. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.37, увереност 3.1/10. Краен резултат 1–4, губеща прогноза.
Край
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Да
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades срещу Royal II, Second Amateur Division - VFV B, начален час 18:30. Коефициенти: домакин 2.62, равен 3.35, гост 2.27. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.36, увереност 6.0/10. Краен резултат 3–0, губеща прогноза.
Край
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Да
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport срещу Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 6.20, равен 4.50, гост 1.50. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.50, увереност 8.0/10. Краен резултат 2–2, губеща прогноза.
Край
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Да
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Сезонна статистика

Second Amateur Division - VFV B Белгия · Сезон 2026
10Мачове Процент победи 60%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове5510
Победи426
Равенства000
Загуби134
Вкарани голове14721
Допуснати голове2810
Средно вкарани голове2.81.42.1
Средно допуснати голове0.41.61.0
Сухи мрежи404
Без вкаран гол022
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин7-0
Гост1-4
Най-тежка загуба
Домакин1-2
Гост3-0
Най-много вкарани голове
Домакин7
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин2
Гост3
Серии
Победи1
Загуби2
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.580%
8 мача
Над 1.550%
5 мача
Над 2.530%
3 мача
Над 3.520%
2 мача
Над 4.510%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Белгия - Second Amateur Division - VFV B
# Отбор М Г Т
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Royal Antwerp II

Търсите прогнози за Royal Antwerp II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Royal Antwerp II, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 22 мача с участието на Royal Antwerp II с точност на Best Tip от 36.4%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Second Amateur Division - VFV B Royal Antwerp II записа 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в 10 мача, отбелязвайки 21 гола (2.1 на мач) и допускайки 10, при 4 мача без допуснат гол.

Royal Antwerp II в момента има приблизителна пазарна стойност от €850.00Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Royal Antwerp II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Royal Antwerp II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.