Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Cavalier

Cavalier Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

99
Mecze z typem
61.6%
Skuteczność typów
LWLLDW
Ostatnia forma
1.07
Gole / mecz
Cavalier traci gola w każdym z ostatnich 9 meczów
Następny mecz Premier League · niedz., 8 lis · 20:00
Humble Lions
VS
Cavalier
Best Tip
Kurs
Pewność 4.8/10
Odblokuj typ

Ostatnie mecze

Waterhouse vs Cavalier, Premier League, początek o 01:00. Kursy: 2.20 gospodarze, 3.20 remis, 3.10 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.31, pewność 8.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Waterhouse2
Cavalier1
▾2.20
3.20
▴3.10
1
▾2.20
U3.5
▾1.30
Nie
▾2.00
1X
▾1.31
8.5
✓ 1X
▾1.318.5
Cavalier vs Tivoli Gardens, Premier League, początek o 20:00. Kursy: 2.04 gospodarze, 3.45 remis, 3.25 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.39, pewność 4.2/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Cavalier 2
Tivoli1
▾2.04
3.45
▴3.25
1
▾2.04
U3.5
▾1.39
Tak
▴1.64
U3.5
▾1.39
4.2
✓ U3.5
▾1.394.2
Molynes United vs Cavalier, Premier League, początek o 23:05. Kursy: 5.30 gospodarze, 4.25 remis, 1.52 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.62, pewność 3.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ chybiony.
Koniec
Molynes 1
Cavalier 0
▴5.30
▴4.25
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.62
Nie
▾1.97
O2.5
▾1.62
3.0
O2.5
▾1.623.0
Cavalier vs Montego B, Premier League, początek o 21:00. Kursy: 3.10 gospodarze, 3.25 remis, 2.18 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.29, pewność 6.8/10. Wynik końcowy 1–3, typ chybiony.
Koniec
Cavalier1
Montego Bay3
▴3.10
▴3.25
▾2.18
X
▴3.25
U3.5
▴1.29
Nie
▴1.95
U3.5
▴1.29
6.8
U3.5
▴1.296.8
Mount Pleasant Academy vs Cavalier, Premier League, początek o 01:30. Kursy: 1.93 gospodarze, 3.30 remis, 3.90 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.24, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
Mount Pleasant1
Cavalier 1
▾1.93
▾3.30
▴3.90
1
▾1.93
U3.5
▾1.26
Nie
▾1.82
1X
▾1.24
5.0
✓ 1X
▾1.245.0
Cavalier vs Arnett Gardens, Premier League, początek o 21:30. Kursy: 2.48 gospodarze, 3.50 remis, 2.80 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.57, pewność 7.3/10. Wynik końcowy 3–2, typ chybiony.
Koniec
Cavalier3
Arnett Gardens2
▾2.48
3.50
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▴1.41
Tak
▾1.62
X2
1.57
7.3
X2
1.577.3

Statystyki sezonu

Premier League Jamajka · Sezon 2026
7Mecze Procent zwycięstw 43%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze347
Zwycięstwa213
Remisy011
Porażki123
Gole strzelone6410
Gole stracone6511
Średnia goli strzelonych2.01.01.4
Średnia goli straconych2.01.31.6
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-2
Na wyjeździe1-2
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe2-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa2
Porażki2
Rzuty karne
1/ 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–1
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
3–1
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
31-451
1Żółte
3Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.586%
6 meczów
Powyżej 1.543%
3 meczów
Powyżej 2.514%
1 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Jamajka - Premier League
# Drużyna M G P
1 Waterhouse 8 19-3 18
2 Tru-Juice 8 16-3 17
3 Racing United 8 19-11 16
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Mount Pleasant Academy 7 8-9 11
7 Portmore United 6 10-5 10
8 Arnett Gardens 8 16-12 10
9 Cavalier 7 10-11 10
10 Chapelton 8 4-11 9
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 8 7-18 6
13 Treasure Beach 8 8-18 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Cavalier

Szukasz typów na Cavalier? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Cavalier – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 99 meczów z udziałem Cavalier, a skuteczność Best Tip wynosi 61.6%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Premier League Cavalier ma bilans 3-1-3 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 7 meczach, przy 10 golach strzelonych (1.4 na mecz) i 11 straconych oraz 0 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Cavalier pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Cavalier to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.