Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Cavalier

Cavalier Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

99
Broj prognoza
61.6%
Predvidljivost
LWLLDW
Nedavna forma
1.07
Prosjek golova
Cavalier prima barem 1 gol u 9 susreta zaredom
Sljedeća utakmica Premier League · ned, 8. stu · 20:00
Humble Lions
VS
Cavalier
Best Tip
Kvota
Povjerenje 4.8/10
Otključaj prognozu

Zadnje utakmice

Waterhouse vs Cavalier, Premier League, početak u 01:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.20 neriješeno, 3.10 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.31, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Waterhouse2
Cavalier1
▾2.20
3.20
▴3.10
1
▾2.20
U3.5
▾1.30
NG
▾2.00
1X
▾1.31
8.5
✓ 1X
▾1.318.5
Cavalier vs Tivoli Gardens, Premier League, početak u 20:00. Kvote: 2.04 domaćin, 3.45 neriješeno, 3.25 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.39, povjerenje 4.2/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Cavalier 2
Tivoli1
▾2.04
3.45
▴3.25
1
▾2.04
U3.5
▾1.39
GG
▴1.64
U3.5
▾1.39
4.2
✓ U3.5
▾1.394.2
Molynes United vs Cavalier, Premier League, početak u 23:05. Kvote: 5.30 domaćin, 4.25 neriješeno, 1.52 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.62, povjerenje 3.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Molynes 1
Cavalier 0
▴5.30
▴4.25
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.62
NG
▾1.97
O2.5
▾1.62
3.0
O2.5
▾1.623.0
Cavalier vs Montego B, Premier League, početak u 21:00. Kvote: 3.10 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.18 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 1–3, tip promašen.
Kraj
Cavalier1
Montego Bay3
▴3.10
▴3.25
▾2.18
X
▴3.25
U3.5
▴1.29
NG
▴1.95
U3.5
▴1.29
6.8
U3.5
▴1.296.8
Mount Pleasant Academy vs Cavalier, Premier League, početak u 01:30. Kvote: 1.93 domaćin, 3.30 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.24, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Mount Pleasant1
Cavalier 1
▾1.93
▾3.30
▴3.90
1
▾1.93
U3.5
▾1.26
NG
▾1.82
1X
▾1.24
5.0
✓ 1X
▾1.245.0
Cavalier vs Arnett Gardens, Premier League, početak u 21:30. Kvote: 2.48 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.80 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.57, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 3–2, tip promašen.
Kraj
Cavalier3
Arnett Gardens2
▾2.48
3.50
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▴1.41
GG
▾1.62
X2
1.57
7.3
X2
1.577.3

Statistika sezone

Premier League Jamajka · Sezona 2026
7Utakmice Postotak pobjeda 43%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice347
Pobjede213
Remiji011
Porazi123
Postignuti golovi6410
Primljeni golovi6511
Prosjek postignutih golova2.01.01.4
Prosjek primljenih golova2.01.31.6
Čiste mreže000
Bez postignutog gola011
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-2
Gost1-2
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost2
Nizovi
Pobjede2
Porazi2
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
2–1
0-15
2–4
16-30
1–2
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
3–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
31-451
1Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.586%
6 utakmica
Više od 1.543%
3 utakmica
Više od 2.514%
1 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Jamajka - Premier League
# Momčad U G B
1 Waterhouse 8 19-3 18
2 Tru-Juice 8 16-3 17
3 Racing United 8 19-11 16
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Mount Pleasant Academy 7 8-9 11
7 Portmore United 6 10-5 10
8 Arnett Gardens 8 16-12 10
9 Cavalier 7 10-11 10
10 Chapelton 8 4-11 9
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 8 7-18 6
13 Treasure Beach 8 8-18 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Cavalier — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Cavalier? NerdyTips nudi nogometne tipove za Cavalier koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 99 utakmica u kojima je igrala momčad Cavalier, uz točnost Best Tip prognoza od 61.6%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Premier League, Cavalier bilježi 3 pobjeda, 1 remija i 3 poraza u 7 utakmica, uz 10 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 11 primljenih, te 0 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Cavalier ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Cavalier je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.