Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Dinamo Minsk II

Dinamo Minsk 2 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

15
Meciuri analizate
60.0%
Predictibilitate
LWLDLW
Forma recentă
0.80
Goluri / meci
Cel puțin o echipă nu a marcat în ultimele 5 meciuri ale echipei Dinamo Minsk II
Dinamo Minsk II nu a primit cartonaș roșu în ultimele 16 meciuri
Dinamo Minsk II a avut sub 2.5 goluri în ultimele 5 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Dinamo Minsk II vs Shakhter Soligorsk, 1. Division, start la 11:30. Cote: 2.32 gazde, 3.65 egal, 2.42 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.46, încredere 4.4/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Dinamo Minsk 20
Soligorsk2
▾2.32
▾3.65
▴2.42
2
▴2.42
O2.5
1.41
GG
1.41
X2
▴1.46
4.4
✓ X2
▴1.464.4
Dinamo Minsk II vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, start la 15:00. Cote: 2.32 gazde, 3.70 egal, 2.40 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.46, încredere 4.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Dinamo Minsk 21
Molodechno0
▾2.32
▾3.70
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
1.38
GG
1.38
X2
▴1.46
4.0
X2
▴1.464.0
Slonim vs Dinamo Minsk II, 1. Division, start la 13:00. Cote: 2.02 gazde, 3.75 egal, 2.92 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.52, încredere 3.4/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Slonim2
Dinamo Minsk 20
2.02
3.75
2.92
1X
1.31
O2.5
1.52
GG
1.51
O2.5
1.52
3.4
O2.5
1.523.4
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, start la 14:30. Cote: 1.87 gazde, 4.10 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.31, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
GG
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Volna vs Dinamo Minsk II, 1. Division, start la 15:30. Cote: 2.07 gazde, 3.90 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.45, încredere 6.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Volna2
Dinamo Minsk 21
2.07
3.90
2.70
2
2.70
O2.5
▴1.45
GG
▴1.46
O2.5
▴1.45
6.0
✓ O2.5
▴1.456.0
Dinamo Minsk II vs Smorgon, 1. Division, start la 13:00. Cote: 2.20 gazde, 3.55 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.53, încredere 3.1/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Dinamo Minsk 23
Smorgon2
▴2.20
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.60
GG
1.54
X2
▾1.53
3.1
X2
▾1.533.1
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, start la 15:30. Cote: 2.45 gazde, 3.65 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.45, încredere 5.0/10. Scor final 1–4, pontul a ieșit.
Final
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
GG
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Bumprom vs Dinamo II, 1. Division, start la 14:00. Cote: 1.88 gazde, 3.80 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.40, încredere 4.3/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
BumProm Gomel2
Dinamo Minsk 21
▴1.88
3.80
▾3.20
1X
▴1.25
O2.5
1.40
GG
1.42
O2.5
1.40
4.3
✓ O2.5
1.404.3
Osipovichy vs Dinamo Minsk II, 1. Division, start la 15:00. Cote: 4.70 gazde, 4.30 egal, 1.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.51, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Osipovichy2
Dinamo Minsk 21
▴4.70
▴4.30
▾1.50
2
▾1.50
O2.5
1.51
NG
2.12
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0

Statistici sezon

1. Division Belarus · Sezon 2026
29Meciuri Procent victorii 38%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151429
Victorii6511
Egaluri235
Înfrângeri7613
Goluri marcate212243
Goluri primite251843
Medie goluri marcate1.41.61.5
Medie goluri primite1.71.31.5
Meciuri fără gol primit336
Meciuri fără gol marcat527
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-4
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri5
Penalty-uri
6/ 6
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–3
0-15
4–4
16-30
8–10
31-45
6–7
46-60
7–6
61-75
12–15
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-154
16-304
31-458
46-605
61-7513
76-909
47Galbene
2Roșii
Goluri marcate
Peste 0.576%
22 Meciuri
Peste 1.541%
12 Meciuri
Peste 2.524%
7 Meciuri
Peste 3.57%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
K. Vardanyan K. Vardanyan 22 FWD -
A. Zhechko A. Zhechko 19 MID -
E. Malashevich E. Malashevich 23 MID -
D. Silinskiy D. Silinskiy 25 MID -
K. Tsepenkov K. Tsepenkov 21 MID -
M. Aleksandrov M. Aleksandrov 19 DEF -
P. Apetenok P. Apetenok 18 DEF -
A. Karatay A. Karatay 21 GK -
A. Voskoboynikov A. Voskoboynikov 19 FWD -
E. Torosyan E. Torosyan 19 FWD -
I. Sychik I. Sychik 18 FWD -
A. Samuylik A. Samuylik 19 FWD -
E. Isachenko E. Isachenko 20 MID -
D. Bekarevich D. Bekarevich 19 MID -
G. Ivanyukovich G. Ivanyukovich 18 MID -
K. Adamovich K. Adamovich 19 MID -
D. Degtyarenko D. Degtyarenko 17 MID -
A. Grabtsevich A. Grabtsevich 18 MID -
G. Sereda G. Sereda 18 MID -
A. Lutskovich A. Lutskovich 17 MID -
Y. Molchan Y. Molchan 17 MID -
A. Zablotskiy A. Zablotskiy 17 MID -
V. Lisovskiy V. Lisovskiy 20 MID -
V. Beynya V. Beynya 19 DEF -
V. Vavrinyuk V. Vavrinyuk 17 DEF -
V. Kibak V. Kibak 18 DEF -
T. Dubovik T. Dubovik 20 DEF -
V. Rusakov V. Rusakov 18 DEF -
E. Yaroshevich E. Yaroshevich 20 GK -

Clasament

Belarus - 1. Division
# Echipa M G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Pronosticuri și ponturi Dinamo Minsk II

Cauți pronosticuri pentru Dinamo Minsk II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Dinamo Minsk II cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 15 meciuri în care a evoluat Dinamo Minsk II, cu o acuratețe Best Tip de 60.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din 1. Division, Dinamo Minsk II a înregistrat 11 victorii, 5 egaluri și 13 înfrângeri în 29 meciuri, marcând 43 goluri (1.5 pe meci) și primind 43, cu 6 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Dinamo Minsk II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Dinamo Minsk II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.