Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Dinamo Minsk II

Dinamo Minsk 2 Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

15
Elemzett mérkőzések
60.0%
Kiszámíthatóság
LWLDLW
Legutóbbi forma
0.80
Gólok / mérkőzés
Dinamo Minsk II utóbbi 5 mérkőzésén legalább az egyik csapat nem szerzett gólt
Dinamo Minsk II nem kapott piros lapot az utóbbi 16 mérkőzésen
Dinamo Minsk II utóbbi 5 mérkőzésén rendre 2,5 gólnál kevesebb esett
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Dinamo Minsk II vs Shakhter Soligorsk, 1. Division, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.32, döntetlen 3.65, vendég 2.42. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.46, megbízhatóság 4.4/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Dinamo Minsk 20
Soligorsk2
▾2.32
▾3.65
▴2.42
2
▴2.42
O2.5
1.41
Igen
1.41
X2
▴1.46
4.4
✓ X2
▴1.464.4
Dinamo Minsk II vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, kezdés 15:00. Odds: hazai 2.32, döntetlen 3.70, vendég 2.40. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.46, megbízhatóság 4.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Dinamo Minsk 21
Molodechno0
▾2.32
▾3.70
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
1.38
Igen
1.38
X2
▴1.46
4.0
X2
▴1.464.0
Slonim vs Dinamo Minsk II, 1. Division, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.02, döntetlen 3.75, vendég 2.92. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.52, megbízhatóság 3.4/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Vége
Slonim2
Dinamo Minsk 20
2.02
3.75
2.92
1X
1.31
O2.5
1.52
Igen
1.51
O2.5
1.52
3.4
O2.5
1.523.4
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, kezdés 14:30. Odds: hazai 1.87, döntetlen 4.10, vendég 3.05. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
Igen
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Volna vs Dinamo Minsk II, 1. Division, kezdés 15:30. Odds: hazai 2.07, döntetlen 3.90, vendég 2.70. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.45, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Volna2
Dinamo Minsk 21
2.07
3.90
2.70
2
2.70
O2.5
▴1.45
Igen
▴1.46
O2.5
▴1.45
6.0
✓ O2.5
▴1.456.0
Dinamo Minsk II vs Smorgon, 1. Division, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.20, döntetlen 3.55, vendég 2.70. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.53, megbízhatóság 3.1/10. Végeredmény 3–2, a tipp nem jött be.
Vége
Dinamo Minsk 23
Smorgon2
▴2.20
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.60
Igen
1.54
X2
▾1.53
3.1
X2
▾1.533.1
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, kezdés 15:30. Odds: hazai 2.45, döntetlen 3.65, vendég 2.35. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.45, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–4, a tipp bejött.
Vége
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
Igen
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Bumprom vs Dinamo II, 1. Division, kezdés 14:00. Odds: hazai 1.88, döntetlen 3.80, vendég 3.20. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.40, megbízhatóság 4.3/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
BumProm Gomel2
Dinamo Minsk 21
▴1.88
3.80
▾3.20
1X
▴1.25
O2.5
1.40
Igen
1.42
O2.5
1.40
4.3
✓ O2.5
1.404.3
Osipovichy vs Dinamo Minsk II, 1. Division, kezdés 15:00. Odds: hazai 4.70, döntetlen 4.30, vendég 1.50. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.51, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Osipovichy2
Dinamo Minsk 21
▴4.70
▴4.30
▾1.50
2
▾1.50
O2.5
1.51
Nem
2.12
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0

Szezonstatisztikák

1. Division Belarusz · Szezon 2026
29Mérkőzések Győzelmi arány 38%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések151429
Győzelmek6511
Döntetlenek235
Vereségek7613
Lőtt gólok212243
Kapott gólok251843
Lőtt gólok átlaga1.41.61.5
Kapott gólok átlaga1.71.31.5
Kapott gól nélküli mérkőzések336
Gól nélküli mérkőzések527
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-1
Vendég0-4
Legnagyobb vereség
Hazai0-4
Vendég2-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek5
Tizenegyesek
6/ 6
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–3
0-15
4–4
16-30
8–10
31-45
6–7
46-60
7–6
61-75
12–15
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0-154
16-304
31-458
46-605
61-7513
76-909
47Sárga
2Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.576%
22 Mérkőzések
Több mint 1.541%
12 Mérkőzések
Több mint 2.524%
7 Mérkőzések
Több mint 3.57%
2 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
K. Vardanyan K. Vardanyan 22 FWD -
A. Zhechko A. Zhechko 19 MID -
E. Malashevich E. Malashevich 23 MID -
D. Silinskiy D. Silinskiy 25 MID -
K. Tsepenkov K. Tsepenkov 21 MID -
M. Aleksandrov M. Aleksandrov 19 DEF -
P. Apetenok P. Apetenok 18 DEF -
A. Karatay A. Karatay 21 GK -
A. Voskoboynikov A. Voskoboynikov 19 FWD -
E. Torosyan E. Torosyan 19 FWD -
I. Sychik I. Sychik 18 FWD -
A. Samuylik A. Samuylik 19 FWD -
E. Isachenko E. Isachenko 20 MID -
D. Bekarevich D. Bekarevich 19 MID -
G. Ivanyukovich G. Ivanyukovich 18 MID -
K. Adamovich K. Adamovich 19 MID -
D. Degtyarenko D. Degtyarenko 17 MID -
A. Grabtsevich A. Grabtsevich 18 MID -
G. Sereda G. Sereda 18 MID -
A. Lutskovich A. Lutskovich 17 MID -
Y. Molchan Y. Molchan 17 MID -
A. Zablotskiy A. Zablotskiy 17 MID -
V. Lisovskiy V. Lisovskiy 20 MID -
V. Beynya V. Beynya 19 DEF -
V. Vavrinyuk V. Vavrinyuk 17 DEF -
V. Kibak V. Kibak 18 DEF -
T. Dubovik T. Dubovik 20 DEF -
V. Rusakov V. Rusakov 18 DEF -
E. Yaroshevich E. Yaroshevich 20 GK -

Tabella

Belarusz - 1. Division
# Csapat M G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Dinamo Minsk II – tippek és fogadási előrejelzések

Dinamo Minsk II tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Dinamo Minsk II-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 15 Dinamo Minsk II-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 60.0%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális 1. Division idényben Dinamo Minsk II mérlege 29 mérkőzés után 11 győzelem, 5 döntetlen és 13 vereség; 43 lőtt gól (meccsenként 1.5), 43 kapott gól és 6 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Dinamo Minsk II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Dinamo Minsk II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.