Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Dinamo Minsk II

Dinamo Minsk 2 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

15
Αγώνες με προγνωστικά
60.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLDLW
Πρόσφατη φόρμα
0.80
Γκολ / αγώνα
Dinamo Minsk II: τουλάχιστον μία ομάδα δεν σκόραρε στους τελευταίους 5 αγώνες
Dinamo Minsk II δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 16 αγώνες
Dinamo Minsk II είχε under 2.5 γκολ στους τελευταίους 5 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Dinamo Minsk II vs Shakhter Soligorsk, 1. Division, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.32, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 2.42. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 4.4/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dinamo Minsk 20
Soligorsk2
▾2.32
▾3.65
▴2.42
2
▴2.42
O2.5
1.41
GG
1.41
X2
▴1.46
4.4
✓ X2
▴1.464.4
Dinamo Minsk II vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.32, ισοπαλία 3.70, φιλοξενούμενη 2.40. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 4.0/10. Τελικό σκορ 1–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dinamo Minsk 21
Molodechno0
▾2.32
▾3.70
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
1.38
GG
1.38
X2
▴1.46
4.0
X2
▴1.464.0
Slonim vs Dinamo Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.02, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 2.92. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 3.4/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Slonim2
Dinamo Minsk 20
2.02
3.75
2.92
1X
1.31
O2.5
1.52
GG
1.51
O2.5
1.52
3.4
O2.5
1.523.4
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.87, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 3.05. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
GG
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Volna vs Dinamo Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.07, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 2.70. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 6.0/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Volna2
Dinamo Minsk 21
2.07
3.90
2.70
2
2.70
O2.5
▴1.45
GG
▴1.46
O2.5
▴1.45
6.0
✓ O2.5
▴1.456.0
Dinamo Minsk II vs Smorgon, 1. Division, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.20, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.70. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 3.1/10. Τελικό σκορ 3–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dinamo Minsk 23
Smorgon2
▴2.20
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.60
GG
1.54
X2
▾1.53
3.1
X2
▾1.533.1
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.45, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 2.35. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
GG
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Bumprom vs Dinamo II, 1. Division, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.88, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 4.3/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
BumProm Gomel2
Dinamo Minsk 21
▴1.88
3.80
▾3.20
1X
▴1.25
O2.5
1.40
GG
1.42
O2.5
1.40
4.3
✓ O2.5
1.404.3
Osipovichy vs Dinamo Minsk II, 1. Division, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.70, ισοπαλία 4.30, φιλοξενούμενη 1.50. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.51, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Osipovichy2
Dinamo Minsk 21
▴4.70
▴4.30
▾1.50
2
▾1.50
O2.5
1.51
NG
2.12
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0

Στατιστικά σεζόν

1. Division Λευκορωσία · Σεζόν 2026
29Αγώνες Ποσοστό νικών 38%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες151429
Νίκες6511
Ισοπαλίες235
Ήττες7613
Γκολ υπέρ212243
Γκολ κατά251843
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.41.61.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.71.31.5
Χωρίς παθητικό336
Αγώνες χωρίς γκολ527
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας0-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-4
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες2
Ήττες5
Πέναλτι
6/ 6
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–3
0-15
4–4
16-30
8–10
31-45
6–7
46-60
7–6
61-75
12–15
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-154
16-304
31-458
46-605
61-7513
76-909
47Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.576%
22 Αγώνες
Over 1.541%
12 Αγώνες
Over 2.524%
7 Αγώνες
Over 3.57%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
K. Vardanyan K. Vardanyan 22 FWD -
A. Zhechko A. Zhechko 19 MID -
E. Malashevich E. Malashevich 23 MID -
D. Silinskiy D. Silinskiy 25 MID -
K. Tsepenkov K. Tsepenkov 21 MID -
M. Aleksandrov M. Aleksandrov 19 DEF -
P. Apetenok P. Apetenok 18 DEF -
A. Karatay A. Karatay 21 GK -
A. Voskoboynikov A. Voskoboynikov 19 FWD -
E. Torosyan E. Torosyan 19 FWD -
I. Sychik I. Sychik 18 FWD -
A. Samuylik A. Samuylik 19 FWD -
E. Isachenko E. Isachenko 20 MID -
D. Bekarevich D. Bekarevich 19 MID -
G. Ivanyukovich G. Ivanyukovich 18 MID -
K. Adamovich K. Adamovich 19 MID -
D. Degtyarenko D. Degtyarenko 17 MID -
A. Grabtsevich A. Grabtsevich 18 MID -
G. Sereda G. Sereda 18 MID -
A. Lutskovich A. Lutskovich 17 MID -
Y. Molchan Y. Molchan 17 MID -
A. Zablotskiy A. Zablotskiy 17 MID -
V. Lisovskiy V. Lisovskiy 20 MID -
V. Beynya V. Beynya 19 DEF -
V. Vavrinyuk V. Vavrinyuk 17 DEF -
V. Kibak V. Kibak 18 DEF -
T. Dubovik T. Dubovik 20 DEF -
V. Rusakov V. Rusakov 18 DEF -
E. Yaroshevich E. Yaroshevich 20 GK -

Βαθμολογία

Λευκορωσία - 1. Division
# Ομάδα Α Γ Β
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Dinamo Minsk II: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Dinamo Minsk II; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Dinamo Minsk II μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 15 αγώνες της ομάδας Dinamo Minsk II, με ευστοχία στο Best Tip 60.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 1. Division, η Dinamo Minsk II κατέγραψε 11 νίκες, 5 ισοπαλίες και 13 ήττες σε 29 αγώνες, σκοράροντας 43 γκολ (1.5 ανά αγώνα) με 43 κατά και 6 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Dinamo Minsk II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Dinamo Minsk II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.