Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Empoli U19

Empoli U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

18
Meciuri analizate
66.7%
Predictibilitate
WWWWWW
Forma recentă
2.67
Goluri / meci
Empoli U19 a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Empoli U19 a câștigat ultimele 6 meciuri
Empoli U19 este neînvinsă în ultimele 19 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Ascoli U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:30. Cote: 5.20 gazde, 4.75 egal, 1.53 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.43, încredere 6.5/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Ascoli U191
Empoli U192
▴5.20
▴4.75
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▾1.43
GG
▾1.50
O2.5
▾1.43
6.5
✓ O2.5
▾1.436.5
Empoli U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.36 gazde, 4.85 egal, 6.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.46, încredere 6.8/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Empoli U193
Pisa U191
▾1.36
▴4.85
▴6.50
1
▾1.36
O2.5
▾1.46
NG
▾2.00
O2.5
▾1.46
6.8
✓ O2.5
▾1.466.8
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:30. Cote: 5.10 gazde, 4.55 egal, 1.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 2.7/10. Scor final 1–4, pontul a ieșit.
Final
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
NG
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.38 gazde, 4.65 egal, 6.30 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.44, încredere 3.1/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
NG
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Salernitana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 5.25 gazde, 4.00 egal, 1.49 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.49, încredere 8.0/10. Scor final 0–4, pontul a ieșit.
Final
Salernitana U190
Empoli U194
5.25
4.00
1.49
2
1.49
U3.5
1.50
NG
2.14
2
1.49
8.0
✓ 2
1.498.0
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, start la 12:00. Cote: 1.29 gazde, 5.55 egal, 8.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.29, încredere 8.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
NG
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Empoli U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:30. Cote: 1.57 gazde, 4.90 egal, 5.60 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.48, încredere 6.4/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Empoli U192
Pescara U192
▾1.57
▴4.90
▴5.60
1
▾1.57
U3.5
▴1.48
NG
2.10
U3.5
▴1.48
6.4
U3.5
▴1.486.4
Catanzaro U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:30. Cote: 3.40 gazde, 3.25 egal, 1.97 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.27, încredere 1.5/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Catanzaro U190
Empoli U191
3.40
3.25
1.97
X
3.25
U3.5
1.27
NG
1.92
U3.5
1.27
1.5
✓ U3.5
1.271.5

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2025
30Meciuri Procent victorii 77%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151530
Victorii111223
Egaluri415
Înfrângeri022
Goluri marcate403474
Goluri primite10818
Medie goluri marcate2.72.32.5
Medie goluri primite0.70.50.6
Meciuri fără gol primit81018
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare0-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare3-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii7
Înfrângeri1
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
9–3
0-15
9–1
16-30
14–4
31-45
12–2
46-60
11–2
61-75
19–6
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.597%
29 Meciuri
Peste 1.580%
24 Meciuri
Peste 2.540%
12 Meciuri
Peste 3.520%
6 Meciuri
Peste 4.510%
3 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Empoli U19

Cauți pronosticuri pentru Empoli U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Empoli U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 18 meciuri în care a evoluat Empoli U19, cu o acuratețe Best Tip de 66.7%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Empoli U19 a înregistrat 23 victorii, 5 egaluri și 2 înfrângeri în 30 meciuri, marcând 74 goluri (2.5 pe meci) și primind 18, cu 18 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Empoli U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Empoli U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.