Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Empoli U19

Empoli U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

18
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
WWWWWW
Viimeaikainen vire
2.67
Maalit / ottelu
Empoli U19 teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Empoli U19 voitti viimeiset 6 ottelua
Empoli U19 on ollut tappiotta viimeiset 19 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Ascoli U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 5.20 koti, 4.75 tasapeli, 1.53 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.43, luottamus 6.5/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Ascoli U191
Empoli U192
▴5.20
▴4.75
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▾1.43
Kyllä
▾1.50
O2.5
▾1.43
6.5
✓ O2.5
▾1.436.5
Empoli U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.36 koti, 4.85 tasapeli, 6.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.46, luottamus 6.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Empoli U193
Pisa U191
▾1.36
▴4.85
▴6.50
1
▾1.36
O2.5
▾1.46
Ei
▾2.00
O2.5
▾1.46
6.8
✓ O2.5
▾1.466.8
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 5.10 koti, 4.55 tasapeli, 1.55 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.55, luottamus 2.7/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
Ei
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.38 koti, 4.65 tasapeli, 6.30 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 3.1/10. Lopputulos 4–0, vihje ei osunut.
Loppu
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
Ei
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Salernitana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 5.25 koti, 4.00 tasapeli, 1.49 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.49, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–4, vihje osui.
Loppu
Salernitana U190
Empoli U194
5.25
4.00
1.49
2
1.49
U3.5
1.50
Ei
2.14
2
1.49
8.0
✓ 2
1.498.0
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.29 koti, 5.55 tasapeli, 8.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
Ei
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Empoli U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.57 koti, 4.90 tasapeli, 5.60 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.48, luottamus 6.4/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Empoli U192
Pescara U192
▾1.57
▴4.90
▴5.60
1
▾1.57
U3.5
▴1.48
Ei
2.10
U3.5
▴1.48
6.4
U3.5
▴1.486.4
Catanzaro U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 3.40 koti, 3.25 tasapeli, 1.97 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.27, luottamus 1.5/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Catanzaro U190
Empoli U191
3.40
3.25
1.97
X
3.25
U3.5
1.27
Ei
1.92
U3.5
1.27
1.5
✓ U3.5
1.271.5

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2025
30Ottelut Voittoprosentti 77%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151530
Voitot111223
Tasapelit415
Tappiot022
Tehdyt maalit403474
Päästetyt maalit10818
Tehtyjen maalien keskiarvo2.72.32.5
Päästettyjen maalien keskiarvo0.70.50.6
Nollapelit81018
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-0
Vieras0-5
Suurin tappio
Koti-
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot7
Tappiot1
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
9–3
0-15
9–1
16-30
14–4
31-45
12–2
46-60
11–2
61-75
19–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.597%
29 ottelua
Yli 1.580%
24 ottelua
Yli 2.540%
12 ottelua
Yli 3.520%
6 ottelua
Yli 4.510%
3 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Empoli U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Empoli U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Empoli U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 18 ottelua, joissa Empoli U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella Empoli U19 on pelannut 30 ottelua: 23 voittoa, 5 tasapeliä ja 2 tappiota. Se on tehnyt 74 maalia (2.5 per ottelu), päästänyt 18 ja pitänyt 18 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Empoli U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Empoli U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.