Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Empoli U19

Empoli U19 Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

18
Tippede kamper
66.7%
Forutsigbarhetsgrad
WWWWWW
Formkurve
2.67
Mål / kamp
Empoli U19 scoret i alle de siste 10 kampene
Empoli U19 vant de siste 6 kampene
Empoli U19 er ubeseiret i de siste 19 kampene
Ingen tips ennå

Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.

Siste kamper

Ascoli U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 10:30. Odds: 5.20 hjemme, 4.75 uavgjort, 1.53 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.43, tillit 6.5/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Ascoli U191
Empoli U192
▴5.20
▴4.75
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▾1.43
Ja
▾1.50
O2.5
▾1.43
6.5
✓ O2.5
▾1.436.5
Empoli U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 14:00. Odds: 1.36 hjemme, 4.85 uavgjort, 6.50 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.46, tillit 6.8/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
Slutt
Empoli U193
Pisa U191
▾1.36
▴4.85
▴6.50
1
▾1.36
O2.5
▾1.46
Nei
▾2.00
O2.5
▾1.46
6.8
✓ O2.5
▾1.466.8
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 10:30. Odds: 5.10 hjemme, 4.55 uavgjort, 1.55 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.55, tillit 2.7/10. Sluttresultat 1–4, tipset gikk inn.
Slutt
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
Nei
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 14:00. Odds: 1.38 hjemme, 4.65 uavgjort, 6.30 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.44, tillit 3.1/10. Sluttresultat 4–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
Nei
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Salernitana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 14:00. Odds: 5.25 hjemme, 4.00 uavgjort, 1.49 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.49, tillit 8.0/10. Sluttresultat 0–4, tipset gikk inn.
Slutt
Salernitana U190
Empoli U194
5.25
4.00
1.49
2
1.49
U3.5
1.50
Nei
2.14
2
1.49
8.0
✓ 2
1.498.0
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 12:00. Odds: 1.29 hjemme, 5.55 uavgjort, 8.00 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.29, tillit 8.0/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
Nei
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Empoli U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 13:30. Odds: 1.57 hjemme, 4.90 uavgjort, 5.60 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.48, tillit 6.4/10. Sluttresultat 2–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Empoli U192
Pescara U192
▾1.57
▴4.90
▴5.60
1
▾1.57
U3.5
▴1.48
Nei
2.10
U3.5
▴1.48
6.4
U3.5
▴1.486.4
Catanzaro U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, kampstart 13:30. Odds: 3.40 hjemme, 3.25 uavgjort, 1.97 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.27, tillit 1.5/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
Catanzaro U190
Empoli U191
3.40
3.25
1.97
X
3.25
U3.5
1.27
Nei
1.92
U3.5
1.27
1.5
✓ U3.5
1.271.5

Sesongstatistikk

Campionato Primavera - 2 Italia · Sesong 2025
30Kamper Seiersprosent 77%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper151530
Seire111223
Uavgjorte415
Tap022
Scorede mål403474
Innslupne mål10818
Snitt scorede mål2.72.32.5
Snitt innslupne mål0.70.50.6
Kamper uten baklengsmål81018
Kamper uten scoring011
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme5-0
Borte0-5
Største tap
Hjemme-
Borte3-1
Flest scorede mål
Hjemme5
Borte5
Flest innslupne mål
Hjemme2
Borte3
Rekker
Seire7
Tap1
Straffespark
2/ 2
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
9–3
0-15
9–1
16-30
14–4
31-45
12–2
46-60
11–2
61-75
19–6
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.597%
29 Kamper
Over 1.580%
24 Kamper
Over 2.540%
12 Kamper
Over 3.520%
6 Kamper
Over 4.510%
3 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tips og prognoser for Empoli U19

Leter du etter tips for Empoli U19? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Empoli U19 fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 18 kamper med Empoli U19, med en treffsikkerhet for Best Tip på 66.7%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i Campionato Primavera - 2-sesongen har Empoli U19 23 seire, 5 uavgjorte og 2 tap på 30 kamper. Laget har scoret 74 mål (2.5 per kamp), sluppet inn 18 og har 18 kamper uten baklengsmål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Empoli U19 forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Empoli U19 er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.