Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Empoli U19

Empoli U19 Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

18
Predikované zápasy
66.7%
Míra úspěšnosti
WWWWWW
Aktuální forma
2.67
Góly / zápas
Empoli U19: gól ve všech posledních 10 zápasech
Empoli U19: série 6 výher
Empoli U19: série 19 zápasů bez porážky
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Ascoli U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:30. Kurzy: 5.20 domácí, 4.75 remíza, 1.53 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.43, důvěra 6.5/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Ascoli U191
Empoli U192
▴5.20
▴4.75
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▾1.43
Ano
▾1.50
O2.5
▾1.43
6.5
✓ O2.5
▾1.436.5
Empoli U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.36 domácí, 4.85 remíza, 6.50 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.46, důvěra 6.8/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Empoli U193
Pisa U191
▾1.36
▴4.85
▴6.50
1
▾1.36
O2.5
▾1.46
Ne
▾2.00
O2.5
▾1.46
6.8
✓ O2.5
▾1.466.8
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:30. Kurzy: 5.10 domácí, 4.55 remíza, 1.55 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.55, důvěra 2.7/10. Konečný výsledek 1–4, tip vyšel.
Konec
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
Ne
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.38 domácí, 4.65 remíza, 6.30 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.44, důvěra 3.1/10. Konečný výsledek 4–0, tip nevyšel.
Konec
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
Ne
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Salernitana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 5.25 domácí, 4.00 remíza, 1.49 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.49, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 0–4, tip vyšel.
Konec
Salernitana U190
Empoli U194
5.25
4.00
1.49
2
1.49
U3.5
1.50
Ne
2.14
2
1.49
8.0
✓ 2
1.498.0
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, výkop 12:00. Kurzy: 1.29 domácí, 5.55 remíza, 8.00 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.29, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
Ne
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Empoli U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, výkop 13:30. Kurzy: 1.57 domácí, 4.90 remíza, 5.60 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.48, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 2–2, tip nevyšel.
Konec
Empoli U192
Pescara U192
▾1.57
▴4.90
▴5.60
1
▾1.57
U3.5
▴1.48
Ne
2.10
U3.5
▴1.48
6.4
U3.5
▴1.486.4
Catanzaro U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, výkop 13:30. Kurzy: 3.40 domácí, 3.25 remíza, 1.97 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.27, důvěra 1.5/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Catanzaro U190
Empoli U191
3.40
3.25
1.97
X
3.25
U3.5
1.27
Ne
1.92
U3.5
1.27
1.5
✓ U3.5
1.271.5

Statistiky sezóny

Campionato Primavera - 2 Itálie · Sezóna 2025
30Zápasy Procento výher 77%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy151530
Výhry111223
Remízy415
Prohry022
Vstřelené góly403474
Inkasované góly10818
Průměr vstřelených gólů2.72.32.5
Průměr inkasovaných gólů0.70.50.6
Čistá konta81018
Bez vstřeleného gólu011
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-0
Hosté0-5
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté3
Série
Výhry7
Prohry1
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
9–3
0-15
9–1
16-30
14–4
31-45
12–2
46-60
11–2
61-75
19–6
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.597%
29 zápasů
Nad 1.580%
24 zápasů
Nad 2.540%
12 zápasů
Nad 3.520%
6 zápasů
Nad 4.510%
3 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tipy a predikce na zápasy Empoli U19

Hledáte tipy na Empoli U19? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Empoli U19 od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 18 zápasů týmu Empoli U19 a úspěšnost Best Tip u nich činí 66.7%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Empoli U19 v aktuální sezóně Campionato Primavera - 2: odehrané zápasy 30, výhry 23, remízy 5, prohry 2, vstřelené góly 74 (2.5 na zápas), inkasované góly 18 a čistá konta 18.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Empoli U19 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Empoli U19 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.