Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Empoli U19

Empoli U19 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

18
Broj prognoza
66.7%
Predvidljivost
WWWWWW
Nedavna forma
2.67
Prosjek golova
Empoli U19 zabija u 10 susreta zaredom
Empoli U19 pobjeđuje u 6 susreta zaredom
Empoli U19 je bez poraza u 19 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Ascoli U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:30. Kvote: 5.20 domaćin, 4.75 neriješeno, 1.53 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Ascoli U191
Empoli U192
▴5.20
▴4.75
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▾1.43
GG
▾1.50
O2.5
▾1.43
6.5
✓ O2.5
▾1.436.5
Empoli U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.36 domaćin, 4.85 neriješeno, 6.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.46, povjerenje 6.8/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Empoli U193
Pisa U191
▾1.36
▴4.85
▴6.50
1
▾1.36
O2.5
▾1.46
NG
▾2.00
O2.5
▾1.46
6.8
✓ O2.5
▾1.466.8
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:30. Kvote: 5.10 domaćin, 4.55 neriješeno, 1.55 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.55, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
NG
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.38 domaćin, 4.65 neriješeno, 6.30 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.44, povjerenje 3.1/10. Konačni rezultat 4–0, tip promašen.
Kraj
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
NG
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Salernitana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 5.25 domaćin, 4.00 neriješeno, 1.49 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.49, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–4, tip pogođen.
Kraj
Salernitana U190
Empoli U194
5.25
4.00
1.49
2
1.49
U3.5
1.50
NG
2.14
2
1.49
8.0
✓ 2
1.498.0
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, početak u 12:00. Kvote: 1.29 domaćin, 5.55 neriješeno, 8.00 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.29, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
NG
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Empoli U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 1.57 domaćin, 4.90 neriješeno, 5.60 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.48, povjerenje 6.4/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Empoli U192
Pescara U192
▾1.57
▴4.90
▴5.60
1
▾1.57
U3.5
▴1.48
NG
2.10
U3.5
▴1.48
6.4
U3.5
▴1.486.4
Catanzaro U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 3.40 domaćin, 3.25 neriješeno, 1.97 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 1.5/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Catanzaro U190
Empoli U191
3.40
3.25
1.97
X
3.25
U3.5
1.27
NG
1.92
U3.5
1.27
1.5
✓ U3.5
1.271.5

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2025
30Utakmice Postotak pobjeda 77%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice151530
Pobjede111223
Remiji415
Porazi022
Postignuti golovi403474
Primljeni golovi10818
Prosjek postignutih golova2.72.32.5
Prosjek primljenih golova0.70.50.6
Čiste mreže81018
Bez postignutog gola011
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin5-0
Gost0-5
Najteži poraz
Domaćin-
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Nizovi
Pobjede7
Porazi1
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
9–3
0-15
9–1
16-30
14–4
31-45
12–2
46-60
11–2
61-75
19–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.597%
29 utakmica
Više od 1.580%
24 utakmica
Više od 2.540%
12 utakmica
Više od 3.520%
6 utakmica
Više od 4.510%
3 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Empoli U19 — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Empoli U19? NerdyTips nudi nogometne tipove za Empoli U19 koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 18 utakmica u kojima je igrala momčad Empoli U19, uz točnost Best Tip prognoza od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2, Empoli U19 bilježi 23 pobjeda, 5 remija i 2 poraza u 30 utakmica, uz 74 postignutih golova (2.5 po utakmici) i 18 primljenih, te 18 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Empoli U19 ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Empoli U19 je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.