Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Empoli U19

Empoli U19 Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

18
Prognozirane utakmice
66.7%
Predvidljivost
WWWWWW
Trenutna forma
2.67
Golova po meču
Empoli U19: gol u svih poslednjih 10 utakmica
Empoli U19 pobeđuje 6 puta zaredom
Empoli U19 je bez poraza 19 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Ascoli U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:30. Kvote: 5.20 domaćin, 4.75 nerešeno, 1.53 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.43, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Ascoli U191
Empoli U192
▴5.20
▴4.75
▾1.53
2
▾1.53
O2.5
▾1.43
GG
▾1.50
O2.5
▾1.43
6.5
✓ O2.5
▾1.436.5
Empoli U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.36 domaćin, 4.85 nerešeno, 6.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.46, poverenje 6.8/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Empoli U193
Pisa U191
▾1.36
▴4.85
▴6.50
1
▾1.36
O2.5
▾1.46
NG
▾2.00
O2.5
▾1.46
6.8
✓ O2.5
▾1.466.8
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:30. Kvote: 5.10 domaćin, 4.55 nerešeno, 1.55 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.55, poverenje 2.7/10. Konačan rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
NG
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Empoli U19 vs Spezia U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.38 domaćin, 4.65 nerešeno, 6.30 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.44, poverenje 3.1/10. Konačan rezultat 4–0, tip nije pogođen.
Kraj
Empoli U194
Spezia U190
▾1.38
▴4.65
▴6.30
X2
▴2.62
U3.5
▾1.44
NG
▾1.80
U3.5
▴1.44
3.1
U3.5
▴1.443.1
Salernitana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 5.25 domaćin, 4.00 nerešeno, 1.49 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.49, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–4, tip pogođen.
Kraj
Salernitana U190
Empoli U194
5.25
4.00
1.49
2
1.49
U3.5
1.50
NG
2.14
2
1.49
8.0
✓ 2
1.498.0
Empoli U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, početak u 12:00. Kvote: 1.29 domaćin, 5.55 nerešeno, 8.00 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.29, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Empoli U193
Benevento U190
▾1.29
▴5.55
▴8.00
1
▾1.29
O2.5
▾1.53
NG
▾2.02
1
▾1.29
8.0
✓ 1
▾1.298.0
Empoli U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 1.57 domaćin, 4.90 nerešeno, 5.60 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.48, poverenje 6.4/10. Konačan rezultat 2–2, tip nije pogođen.
Kraj
Empoli U192
Pescara U192
▾1.57
▴4.90
▴5.60
1
▾1.57
U3.5
▴1.48
NG
2.10
U3.5
▴1.48
6.4
U3.5
▴1.486.4
Catanzaro U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 3.40 domaćin, 3.25 nerešeno, 1.97 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.27, poverenje 1.5/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Catanzaro U190
Empoli U191
3.40
3.25
1.97
X
3.25
U3.5
1.27
NG
1.92
U3.5
1.27
1.5
✓ U3.5
1.271.5

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2025
30Utakmice Procenat pobeda 77%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice151530
Pobede111223
Nerešeno415
Porazi022
Postignuti golovi403474
Primljeni golovi10818
Prosek postignutih golova2.72.32.5
Prosek primljenih golova0.70.50.6
Utakmice bez primljenog gola81018
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-0
Gost0-5
Najveći poraz
Domaćin-
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Serije
Pobede7
Porazi1
Penali
2/ 2
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
9–3
0-15
9–1
16-30
14–4
31-45
12–2
46-60
11–2
61-75
19–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.597%
29 Utakmice
Preko 1.580%
24 Utakmice
Preko 2.540%
12 Utakmice
Preko 3.520%
6 Utakmice
Preko 4.510%
3 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Empoli U19 prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Empoli U19 prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Empoli U19 koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 18 utakmica sa učešćem tima Empoli U19, uz tačnost Best Tip-a od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2 učinak tima Empoli U19 je pobede: 23, nerešeno: 5, porazi: 2 (utakmica: 30). Dati golovi: 74 (2.5 po utakmici), primljeni: 18, a utakmica bez primljenog gola: 18.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Empoli U19 ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Empoli U19 je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.