Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Fyllingsdalen

Fyllingsdalen Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

5
Meciuri analizate
–
Rată de predictibilitate
LLLLLL
Forma recentă
0.60
Goluri / meci
Fyllingsdalen a pierdut ultimele 11 meciuri
Fyllingsdalen a primit cel puțin un gol în ultimele 21 meciuri
Fyllingsdalen a avut peste 2.5 goluri în ultimele 5 meciuri
Niciun meci programat

Fyllingsdalen nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Fyllingsdalen vs Os, 3. Division - Girone 3, start la 14:00. Cote: 17.50 gazde, 10.00 egal, 1.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.60, încredere 5.7/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Fyllingsdalen0
Os2
17.50
10.00
1.10
2
1.10
O3.5
▾1.34
GG
▾1.66
H2
1.60
5.7
✓ H2
1.605.7
Forde vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, start la 14:00. Cote: 1.15 gazde, 7.50 egal, 13.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.65, încredere 5.0/10. Scor final 6–2, pontul a ieșit.
Final
Forde6
Fyllingsdalen2
▾1.15
▴7.50
▴13.00
1
▾1.15
O2.5
▴1.14
GG
▴1.61
H1
1.65
5.0
✓ H1
1.655.0
Fyllingsdalen vs Stord, 3. Division - Girone 3, start la 13:00. Cote: 6.90 gazde, 5.90 egal, 1.28 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Fyllingsdalen1
Stord2
▴6.90
▴5.90
▾1.28
2
▾1.28
O2.5
▾1.11
NG
▴3.15
2
▾1.28
5.0
✓ 2
▾1.285.0
Brann II vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, start la 17:30. Cote: 1.16 gazde, 8.50 egal, 12.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.66, încredere 5.0/10. Scor final 7–0, pontul a ieșit.
Final
Brann IIBrann 27
Fyllingsdalen0
▴1.16
▴8.50
▾12.00
1
▴1.16
O2.5
▾1.08
NG
▴2.80
H1
1.66
5.0
✓ H1
1.665.0
Fyllingsdalen vs Gneist, 3. Division - Girone 3, start la 14:00. Cote: 3.25 gazde, 4.05 egal, 1.82 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Fyllingsdalen1
Gneist2
▴3.25
4.05
▾1.82
2
▾1.82
O2.5
1.18
NG
▴3.70
X2
▾1.28
5.0
✓ X2
▾1.285.0
Djerv vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, start la 13:00. Cote: 1.13 gazde, 8.60 egal, 16.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.11, încredere 4.9/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
DjervDjerv 19193
Fyllingsdalen0
▾1.13
▾8.60
▴16.00
1
▾1.13
O2.5
▴1.11
GG
▴1.63
O2.5
▴1.11
4.9
✓ O2.5
▴1.114.9

Statistici Sezon

3. Division - Girone 3 Norvegia · Sezon 2026
22Meciuri Procent victorii 5%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri111122
Victorii101
Egaluri213
Înfrângeri81018
Goluri marcate12719
Goluri primite264470
Medie goluri marcate1.10.60.9
Medie goluri primite2.44.03.2
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat4711
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-6
Deplasare7-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă6
Deplasare7
Serii
Victorii1
Înfrângeri6
Minute goluri (marcate vs primite)
3–10
0-15
2–10
16-30
2–6
31-45
2–14
46-60
5–11
61-75
4–10
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
76-901
1Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.550%
11 Meciuri
Peste 1.527%
6 Meciuri
Peste 2.55%
1 Meciuri
Peste 3.55%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Norvegia - 3. Division - Girone 3
# Echipa M G P
1 Os 23 76-39 52
2 Djerv 23 59-30 50
3 Askøy 23 40-29 43
4 Vard 23 62-42 41
5 Fana 23 64-45 41
6 Brann II 23 54-43 36
7 Austevoll 23 45-51 36
8 Førde 23 43-51 31
9 Sogndal II 23 61-49 30
10 Stord 23 44-61 24
11 Varegg 23 37-46 23
12 Åsane II 23 39-57 19
13 Gneist 23 39-67 18
14 Fyllingsdalen 23 19-72 6

În sezonul curent din 3. Division - Girone 3, Fyllingsdalen a înregistrat 1 victorii, 3 egaluri și 18 înfrângeri în 22 meciuri, marcând 19 goluri (0.9 pe meci) și primind 70, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Fyllingsdalen rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Fyllingsdalen este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.