Fyllingsdalen Tips, Statistik och Form
AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.
5
Förutsagda Matcher
–
Förutsägbarhetsgrad
LLLLLL
Senaste Form
0.60
Mål / Match
Fyllingsdalen förlorade de senaste 11 matcherna
Fyllingsdalen släppte in minst ett mål i de senaste 21 matcherna
Fyllingsdalen hade över 2.5 mål i de senaste 5 matcherna
Inga kommande matcher
Fyllingsdalen har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.
Senaste matcher
Fyllingsdalen vs Os, 3. Division - Girone 3, avspark 14:00. Odds: 17.50 hemma, 10.00 oavgjort, 1.10 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner med minst 2 mål, odds 1.60, säkerhet 5.7/10. Slutresultat 0–2, tipset gick in.
Fyllingsdalen0
Os2Forde vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, avspark 14:00. Odds: 1.15 hemma, 7.50 oavgjort, 13.00 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner med minst 2 mål, odds 1.65, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 6–2, tipset gick in.
Forde6
Fyllingsdalen2Fyllingsdalen vs Stord, 3. Division - Girone 3, avspark 13:00. Odds: 6.90 hemma, 5.90 oavgjort, 1.28 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner, odds 1.28, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–2, tipset gick in.
Fyllingsdalen1
Stord2Brann II vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, avspark 17:30. Odds: 1.16 hemma, 8.50 oavgjort, 12.00 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner med minst 2 mål, odds 1.66, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 7–0, tipset gick in.
Brann IIBrann 27
Fyllingsdalen0Fyllingsdalen vs Gneist, 3. Division - Girone 3, avspark 14:00. Odds: 3.25 hemma, 4.05 oavgjort, 1.82 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.28, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–2, tipset gick in.
Fyllingsdalen1
Gneist2Djerv vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, avspark 13:00. Odds: 1.13 hemma, 8.60 oavgjort, 16.00 borta. Bästa tipset: minst 3 mål görs, odds 1.11, säkerhet 4.9/10. Slutresultat 3–0, tipset gick in.
DjervDjerv 19193
Fyllingsdalen0
Slut
17.50
10.00
1.10
2
O3.5
Ja
H2
5.7
✓ H2
Slut
▾1.15
▴7.50
▴13.00
1
O2.5
Ja
H1
5.0
✓ H1
Slut
▴6.90
▴5.90
▾1.28
2
O2.5
Nej
2
5.0
✓ 2
Slut
▴1.16
▴8.50
▾12.00
1
O2.5
Nej
H1
5.0
✓ H1
Slut
▴3.25
4.05
▾1.82
2
O2.5
Nej
X2
5.0
✓ X2
Slut
▾1.13
▾8.60
▴16.00
1
O2.5
Ja
O2.5
4.9
✓ O2.5
Säsongsstatistik
3. Division - Girone 3
22Matcher
Vinstprocent 5%
Prestationsöversikt
| Statistik | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Matcher | 11 | 11 | 22 |
| Vinster | 1 | 0 | 1 |
| Oavgjorda | 2 | 1 | 3 |
| Förluster | 8 | 10 | 18 |
| Gjorda mål | 12 | 7 | 19 |
| Insläppta mål | 26 | 44 | 70 |
| Snitt gjorda mål | 1.1 | 0.6 | 0.9 |
| Snitt insläppta mål | 2.4 | 4.0 | 3.2 |
| Nollor | 1 | 0 | 1 |
| Matcher utan mål | 4 | 7 | 11 |
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-0
Borta-
Största förlust
Hemma0-6
Borta7-0
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta2
Flest insläppta mål
Hemma6
Borta7
Sviter
Vinster1
Förluster6
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gjorda
Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
76-901
1Gula
3Röda
Gjorda mål
Över 0.550%
11 Matcher
Över 1.527%
6 Matcher
Över 2.55%
1 Matcher
Över 3.55%
1 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher
Spelare
Inga spelardata tillgängliga
Tabell
| # | Lag | M | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
I den aktuella 3. Division - Girone 3-säsongen har Fyllingsdalen noterat 1 vinster, 3 oavgjorda och 18 förluster på 22 matcher, gjort 19 mål (0.9 per match) och släppt in 70, med 1 hållna nollor.
NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Fyllingsdalen-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.
Fyllingsdalen är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.