Fyllingsdalen Прогнози, статистики и форма
AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.
5
Прогнозирани мачове
–
Ниво на предвидимост
LLLLLL
Скорошна форма
0.60
Голове / мач
Fyllingsdalen загуби последните 11 мача
Fyllingsdalen допусна поне 1 гол в последните 21 мача
Fyllingsdalen имаше над 2.5 гола в последните 5 мача
Няма предстоящи мачове
Fyllingsdalen няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.
Последни мачове
Fyllingsdalen срещу Os, 3. Division - Girone 3, начален час 14:00. Коефициенти: 17.50 домакин, 10.00 равен, 1.10 гост. Топ избор: гостът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.60, доверие 5.7/10. Краен резултат 0–2, прогнозата излезе.
Fyllingsdalen0
Os2Forde срещу Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, начален час 14:00. Коефициенти: 1.15 домакин, 7.50 равен, 13.00 гост. Топ избор: домакинът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.65, доверие 5.0/10. Краен резултат 6–2, прогнозата излезе.
Forde6
Fyllingsdalen2Fyllingsdalen срещу Stord, 3. Division - Girone 3, начален час 13:00. Коефициенти: 6.90 домакин, 5.90 равен, 1.28 гост. Топ избор: победа за госта, коефициент 1.28, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Fyllingsdalen1
Stord2Brann II срещу Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, начален час 17:30. Коефициенти: 1.16 домакин, 8.50 равен, 12.00 гост. Топ избор: домакинът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.66, доверие 5.0/10. Краен резултат 7–0, прогнозата излезе.
Brann IIBrann 27
Fyllingsdalen0Fyllingsdalen срещу Gneist, 3. Division - Girone 3, начален час 14:00. Коефициенти: 3.25 домакин, 4.05 равен, 1.82 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.28, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Fyllingsdalen1
Gneist2Djerv срещу Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, начален час 13:00. Коефициенти: 1.13 домакин, 8.60 равен, 16.00 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.11, доверие 4.9/10. Краен резултат 3–0, прогнозата излезе.
DjervDjerv 19193
Fyllingsdalen0
Край
17.50
10.00
1.10
2
O3.5
Да
H2
5.7
✓ H2
Край
▾1.15
▴7.50
▴13.00
1
O2.5
Да
H1
5.0
✓ H1
Край
▴6.90
▴5.90
▾1.28
2
O2.5
Не
2
5.0
✓ 2
Край
▴1.16
▴8.50
▾12.00
1
O2.5
Не
H1
5.0
✓ H1
Край
▴3.25
4.05
▾1.82
2
O2.5
Не
X2
5.0
✓ X2
Край
▾1.13
▾8.60
▴16.00
1
O2.5
Да
O2.5
4.9
✓ O2.5
Статистики за сезона
3. Division - Girone 3
22Мачове
Процент победи 5%
Разбивка на представянето
| Показател | Домакин | Гост | Общо |
|---|---|---|---|
| Мачове | 11 | 11 | 22 |
| Победи | 1 | 0 | 1 |
| Равенства | 2 | 1 | 3 |
| Загуби | 8 | 10 | 18 |
| Вкарани голове | 12 | 7 | 19 |
| Допуснати голове | 26 | 44 | 70 |
| Средно вкарани голове | 1.1 | 0.6 | 0.9 |
| Средно допуснати голове | 2.4 | 4.0 | 3.2 |
| Мачове без допуснат гол | 1 | 0 | 1 |
| Мачове без отбелязан гол | 4 | 7 | 11 |
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост-
Най-тежка загуба
Домакин0-6
Гост7-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин6
Гост7
Серии
Победи1
Загуби6
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Вкарани
Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
76-901
1Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.550%
11 мача
Над 1.527%
6 мача
Над 2.55%
1 мача
Над 3.55%
1 мача
Над 4.50%
0 мача
Играчи
Няма налични данни за играчите
Класиране
| # | Отбор | М | Г | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 76-39 | 52 |
| 2 |
|
23 | 59-30 | 50 |
| 3 |
|
23 | 40-29 | 43 |
| 4 |
|
23 | 62-42 | 41 |
| 5 |
|
23 | 64-45 | 41 |
| 6 |
|
23 | 54-43 | 36 |
| 7 |
|
23 | 45-51 | 36 |
| 8 |
|
23 | 43-51 | 31 |
| 9 |
|
23 | 61-49 | 30 |
| 10 |
|
23 | 44-61 | 24 |
| 11 |
|
23 | 37-46 | 23 |
| 12 |
|
23 | 39-57 | 19 |
| 13 |
|
23 | 39-67 | 18 |
| 14 |
|
23 | 19-72 | 6 |
В текущия сезон на 3. Division - Girone 3 Fyllingsdalen записа 1 победи, 3 равенства и 18 загуби в 22 мача, отбелязвайки 19 гола (0.9 на мач) и допускайки 70, при 1 мача без допуснат гол.
NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Fyllingsdalen остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.
Fyllingsdalen е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.