Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Iskra Smolensk

Iskra Smolensk Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

16
Tipované zápasy
56.3%
Úspešnosť tipov
LDLLWW
Aktuálna forma
1.13
Góly / zápas
Iskra Smolensk skóroval v posledných 7 zápasoch
Iskra Smolensk nemal v posledných 16 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Iskra Smolensk vs Spartak Moscow 2, Second League - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.82 domáci, 3.60 remíza, 2.07 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.64, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 2–5, tip trafený.
Kon.
Iskra Smolensk2
Spartak M 25
2.82
3.60
2.07
X2
1.31
O2.5
1.64
Áno
1.59
O2.5
1.64
3.8
✓ O2.5
1.643.8
Tver vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 1.29 domáci, 4.85 remíza, 6.80 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.29, dôvera 7.9/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Tver1
Iskra Smolensk1
▴1.29
▾4.85
▾6.80
1
▴1.29
O2.5
1.55
Áno
▾1.92
1
▴1.29
7.9
1
▴1.297.9
Iskra Smolensk vs Murom, Second League - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 5.70 domáci, 4.65 remíza, 1.38 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.38, dôvera 6.6/10. Konečný výsledok 1–4, tip trafený.
Kon.
Iskra Smolensk1
Murom4
▾5.70
▾4.65
▴1.38
2
▴1.38
O2.5
1.69
Nie
▴1.75
2
▴1.38
6.6
✓ 2
▴1.386.6
Luki-Energiya vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, výkop 13:00. Kurzy: 1.39 domáci, 4.20 remíza, 6.40 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 6.3/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Luki-Energiya 2
Iskra Smolensk1
▾1.39
▴4.20
▴6.40
1
▾1.39
O1.5
▾1.27
Áno
▴2.20
O1.5
▾1.27
6.3
✓ O1.5
▾1.276.3
Iskra Smolensk vs Zvezda St. Petersburg, Second League - Group 2, výkop 14:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.15 remíza, 2.55 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.28, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Iskra Smolensk3
Zvezda SPB 1
2.52
3.15
2.55
2
2.55
O2.5
1.80
Áno
1.64
AS
1.28
7.8
✓ AS
1.287.8
Torpedo Vladimir vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.57 domáci, 3.75 remíza, 4.85 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.57, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Vladimir0
Iskra Smolensk1
▴1.57
▾3.75
▾4.85
1
▴1.57
O1.5
1.24
Nie
▴1.80
1
▴1.57
8.0
1
▴1.578.0
Dinamo Vologda vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, výkop 15:00. Kurzy: 1.52 domáci, 3.85 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.52, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Kon.
Dinamo Vologda2
Iskra Smolensk3
▾1.52
▴3.85
▴5.10
1
▾1.52
O2.5
1.74
Nie
▾1.87
1
▾1.52
6.9
1
▾1.526.9
Iskra Smolensk vs Baltika II, Second League - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 6.20 domáci, 4.75 remíza, 1.34 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.34, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Iskra Smolensk1
Baltika 21
▴6.20
▴4.75
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
1.49
Nie
▾1.95
2
▾1.34
8.0
2
▾1.348.0

Štatistiky sezóny

Second League - Group 2 Rusko · Sezóna 2026
27Zápasy Percento výhier 19%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy131427
Výhry325
Remízy437
Prehry6915
Strelené góly171128
Inkasované góly253257
Priemer strelených gólov1.30.81.0
Priemer inkasovaných gólov1.92.32.1
Čisté kontá112
Bez streleného gólu257
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-1
Vonku2-3
Najvyššia prehra
Doma2-5
Vonku6-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma5
Vonku6
Série
Výhry3
Prehry3
Penalty
6/ 7
85.71% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–10
0-15
5–5
16-30
6–11
31-45
2–12
46-60
7–8
61-75
3–10
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.574%
20 zápasov
Nad 1.522%
6 zápasov
Nad 2.57%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Rusko - Second League - Group 2
# Tím Z G B
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Tipy a predpovede na Iskra Smolensk

Hľadáte tipy na Iskra Smolensk? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Iskra Smolensk, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 16 zápasov s účasťou Iskra Smolensk s úspešnosťou Best Tip 56.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second League - Group 2 má Iskra Smolensk po 27 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 5, remízy: 7, prehry: 15. Strelené góly: 28 (1.0 na zápas), inkasované: 57, čisté kontá: 2.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Iskra Smolensk zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Iskra Smolensk je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.