İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Iskra Smolensk

Iskra Smolensk Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

16
Tahmin edilen maçlar
56.3%
Öngörülebilirlik oranı
LDLLWW
Son form
1.13
Gol / Maç
Iskra Smolensk son 7 maçta gol attı
Iskra Smolensk son 16 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Iskra Smolensk - Spartak Moscow 2, Second League - Group 2, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.82, beraberlik 3.60, deplasman 2.07. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.64, güven 3.8/10. Maç sonucu 2–5, tahmin tuttu.
MS
Iskra Smolensk2
Spartak M 25
2.82
3.60
2.07
X2
1.31
O2.5
1.64
Var
1.59
O2.5
1.64
3.8
✓ O2.5
1.643.8
Tver - Iskra Smolensk, Second League - Group 2, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.29, beraberlik 4.85, deplasman 6.80. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.29, güven 7.9/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Tver1
Iskra Smolensk1
▴1.29
▾4.85
▾6.80
1
▴1.29
O2.5
1.55
Var
▾1.92
1
▴1.29
7.9
1
▴1.297.9
Iskra Smolensk - Murom, Second League - Group 2, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 5.70, beraberlik 4.65, deplasman 1.38. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.38, güven 6.6/10. Maç sonucu 1–4, tahmin tuttu.
MS
Iskra Smolensk1
Murom4
▾5.70
▾4.65
▴1.38
2
▴1.38
O2.5
1.69
Yok
▴1.75
2
▴1.38
6.6
✓ 2
▴1.386.6
Luki-Energiya - Iskra Smolensk, Second League - Group 2, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.39, beraberlik 4.20, deplasman 6.40. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.27, güven 6.3/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Luki-Energiya 2
Iskra Smolensk1
▾1.39
▴4.20
▴6.40
1
▾1.39
O1.5
▾1.27
Var
▴2.20
O1.5
▾1.27
6.3
✓ O1.5
▾1.276.3
Iskra Smolensk - Zvezda St. Petersburg, Second League - Group 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.52, beraberlik 3.15, deplasman 2.55. Best Tip: deplasman gol atar, oran 1.28, güven 7.8/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Iskra Smolensk3
Zvezda SPB 1
2.52
3.15
2.55
2
2.55
O2.5
1.80
Var
1.64
AS
1.28
7.8
✓ AS
1.287.8
Torpedo Vladimir - Iskra Smolensk, Second League - Group 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.57, beraberlik 3.75, deplasman 4.85. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.57, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Vladimir0
Iskra Smolensk1
▴1.57
▾3.75
▾4.85
1
▴1.57
O1.5
1.24
Yok
▴1.80
1
▴1.57
8.0
1
▴1.578.0
Dinamo Vologda - Iskra Smolensk, Second League - Group 2, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.52, beraberlik 3.85, deplasman 5.10. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.52, güven 6.9/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tutmadı.
MS
Dinamo Vologda2
Iskra Smolensk3
▾1.52
▴3.85
▴5.10
1
▾1.52
O2.5
1.74
Yok
▾1.87
1
▾1.52
6.9
1
▾1.526.9
Iskra Smolensk - Baltika II, Second League - Group 2, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 6.20, beraberlik 4.75, deplasman 1.34. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.34, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Iskra Smolensk1
Baltika 21
▴6.20
▴4.75
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
1.49
Yok
▾1.95
2
▾1.34
8.0
2
▾1.348.0

Sezon istatistikleri

Second League - Group 2 Rusya · Sezon 2026
27Maçlar Galibiyet oranı 19%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar131427
Galibiyetler325
Beraberlikler437
Mağlubiyetler6915
Atılan goller171128
Yenilen goller253257
Maç başına atılan gol1.30.81.0
Maç başına yenilen gol1.92.32.1
Gol yenmeyen maçlar112
Gol atılamayan maçlar257
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi3-1
Deplasman2-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi2-5
Deplasman6-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi5
Deplasman6
Seriler
Galibiyet3
Mağlubiyet3
Penaltılar
6/ 7
85.71% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
4–10
0-15
5–5
16-30
6–11
31-45
2–12
46-60
7–8
61-75
3–10
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.574%
20 Maçlar
Üst 1.522%
6 Maçlar
Üst 2.57%
2 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Rusya - Second League - Group 2
# Takım O G P
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Iskra Smolensk tahminleri ve analizleri

Iskra Smolensk tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Iskra Smolensk maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Iskra Smolensk takımının yer aldığı 16 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 56.3%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Second League - Group 2 sezonunda Iskra Smolensk, 27 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik ve 15 mağlubiyet elde etmiş; 28 gol atmış (maç başına 1.0) ve 57 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Iskra Smolensk tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Iskra Smolensk, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.