Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Iskra Smolensk

Iskra Smolensk Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

16
Αγώνες με προγνωστικά
56.3%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDLLWW
Πρόσφατη φόρμα
1.13
Γκολ / αγώνα
Iskra Smolensk σκόραρε στους τελευταίους 7 αγώνες
Iskra Smolensk δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 16 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Iskra Smolensk vs Spartak Moscow 2, Second League - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.82, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 2.07. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.64, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 2–5, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Iskra Smolensk2
Spartak M 25
2.82
3.60
2.07
X2
1.31
O2.5
1.64
GG
1.59
O2.5
1.64
3.8
✓ O2.5
1.643.8
Tver vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.29, ισοπαλία 4.85, φιλοξενούμενη 6.80. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 7.9/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Tver1
Iskra Smolensk1
▴1.29
▾4.85
▾6.80
1
▴1.29
O2.5
1.55
GG
▾1.92
1
▴1.29
7.9
1
▴1.297.9
Iskra Smolensk vs Murom, Second League - Group 2, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 5.70, ισοπαλία 4.65, φιλοξενούμενη 1.38. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 1–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Iskra Smolensk1
Murom4
▾5.70
▾4.65
▴1.38
2
▴1.38
O2.5
1.69
NG
▴1.75
2
▴1.38
6.6
✓ 2
▴1.386.6
Luki-Energiya vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.39, ισοπαλία 4.20, φιλοξενούμενη 6.40. Best Tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Luki-Energiya 2
Iskra Smolensk1
▾1.39
▴4.20
▴6.40
1
▾1.39
O1.5
▾1.27
GG
▴2.20
O1.5
▾1.27
6.3
✓ O1.5
▾1.276.3
Iskra Smolensk vs Zvezda St. Petersburg, Second League - Group 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.52, ισοπαλία 3.15, φιλοξενούμενη 2.55. Best Tip: να σκοράρει η φιλοξενούμενη, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 7.8/10. Τελικό σκορ 3–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Iskra Smolensk3
Zvezda SPB 1
2.52
3.15
2.55
2
2.55
O2.5
1.80
GG
1.64
AS
1.28
7.8
✓ AS
1.287.8
Torpedo Vladimir vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.57, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 4.85. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.57, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Vladimir0
Iskra Smolensk1
▴1.57
▾3.75
▾4.85
1
▴1.57
O1.5
1.24
NG
▴1.80
1
▴1.57
8.0
1
▴1.578.0
Dinamo Vologda vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.52, ισοπαλία 3.85, φιλοξενούμενη 5.10. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 6.9/10. Τελικό σκορ 2–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Dinamo Vologda2
Iskra Smolensk3
▾1.52
▴3.85
▴5.10
1
▾1.52
O2.5
1.74
NG
▾1.87
1
▾1.52
6.9
1
▾1.526.9
Iskra Smolensk vs Baltika II, Second League - Group 2, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 6.20, ισοπαλία 4.75, φιλοξενούμενη 1.34. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Iskra Smolensk1
Baltika 21
▴6.20
▴4.75
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
1.49
NG
▾1.95
2
▾1.34
8.0
2
▾1.348.0

Στατιστικά σεζόν

Second League - Group 2 Ρωσία · Σεζόν 2026
27Αγώνες Ποσοστό νικών 19%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131427
Νίκες325
Ισοπαλίες437
Ήττες6915
Γκολ υπέρ171128
Γκολ κατά253257
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.30.81.0
Μ.Ο. γκολ κατά1.92.32.1
Χωρίς παθητικό112
Αγώνες χωρίς γκολ257
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας2-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-5
Εκτός έδρας6-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας6
Σερί
Νίκες3
Ήττες3
Πέναλτι
6/ 7
85.71% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–10
0-15
5–5
16-30
6–11
31-45
2–12
46-60
7–8
61-75
3–10
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.574%
20 Αγώνες
Over 1.522%
6 Αγώνες
Over 2.57%
2 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ρωσία - Second League - Group 2
# Ομάδα Α Γ Β
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Iskra Smolensk: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Iskra Smolensk; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Iskra Smolensk μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 16 αγώνες της ομάδας Iskra Smolensk, με ευστοχία στο Best Tip 56.3%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Second League - Group 2, η Iskra Smolensk κατέγραψε 5 νίκες, 7 ισοπαλίες και 15 ήττες σε 27 αγώνες, σκοράροντας 28 γκολ (1.0 ανά αγώνα) με 57 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Iskra Smolensk παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Iskra Smolensk είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.