Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Iskra Smolensk

Iskra Smolensk Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

16
Perlawanan diramal
56.3%
Kadar kebolehramalan
LDLLWW
Prestasi terkini
1.13
Gol / perlawanan
Iskra Smolensk menjaringkan gol dalam 7 perlawanan terakhir
Iskra Smolensk tiada kad merah dalam 16 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Iskra Smolensk vs Spartak Moscow 2, Second League - Group 2, sepak mula 11:00. Odds: 2.82 tuan rumah, 3.60 seri, 2.07 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.64, keyakinan 3.8/10. Keputusan akhir 2–5, ramalan tepat.
Tamat
Iskra Smolensk2
Spartak M 25
2.82
3.60
2.07
X2
1.31
O2.5
1.64
Ya
1.59
O2.5
1.64
3.8
✓ O2.5
1.643.8
Tver vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, sepak mula 11:00. Odds: 1.29 tuan rumah, 4.85 seri, 6.80 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.29, keyakinan 7.9/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Tver1
Iskra Smolensk1
▴1.29
▾4.85
▾6.80
1
▴1.29
O2.5
1.55
Ya
▾1.92
1
▴1.29
7.9
1
▴1.297.9
Iskra Smolensk vs Murom, Second League - Group 2, sepak mula 12:00. Odds: 5.70 tuan rumah, 4.65 seri, 1.38 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.38, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 1–4, ramalan tepat.
Tamat
Iskra Smolensk1
Murom4
▾5.70
▾4.65
▴1.38
2
▴1.38
O2.5
1.69
Tidak
▴1.75
2
▴1.38
6.6
✓ 2
▴1.386.6
Luki-Energiya vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, sepak mula 13:00. Odds: 1.39 tuan rumah, 4.20 seri, 6.40 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.27, keyakinan 6.3/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Luki-Energiya 2
Iskra Smolensk1
▾1.39
▴4.20
▴6.40
1
▾1.39
O1.5
▾1.27
Ya
▴2.20
O1.5
▾1.27
6.3
✓ O1.5
▾1.276.3
Iskra Smolensk vs Zvezda St. Petersburg, Second League - Group 2, sepak mula 14:00. Odds: 2.52 tuan rumah, 3.15 seri, 2.55 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menjaringkan gol, odds 1.28, keyakinan 7.8/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Iskra Smolensk3
Zvezda SPB 1
2.52
3.15
2.55
2
2.55
O2.5
1.80
Ya
1.64
AS
1.28
7.8
✓ AS
1.287.8
Torpedo Vladimir vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, sepak mula 14:00. Odds: 1.57 tuan rumah, 3.75 seri, 4.85 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.57, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
Vladimir0
Iskra Smolensk1
▴1.57
▾3.75
▾4.85
1
▴1.57
O1.5
1.24
Tidak
▴1.80
1
▴1.57
8.0
1
▴1.578.0
Dinamo Vologda vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, sepak mula 15:00. Odds: 1.52 tuan rumah, 3.85 seri, 5.10 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.52, keyakinan 6.9/10. Keputusan akhir 2–3, ramalan meleset.
Tamat
Dinamo Vologda2
Iskra Smolensk3
▾1.52
▴3.85
▴5.10
1
▾1.52
O2.5
1.74
Tidak
▾1.87
1
▾1.52
6.9
1
▾1.526.9
Iskra Smolensk vs Baltika II, Second League - Group 2, sepak mula 12:00. Odds: 6.20 tuan rumah, 4.75 seri, 1.34 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang, odds 1.34, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Iskra Smolensk1
Baltika 21
▴6.20
▴4.75
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
1.49
Tidak
▾1.95
2
▾1.34
8.0
2
▾1.348.0

Statistik musim

Second League - Group 2 Rusia · Musim 2026
27Perlawanan Kadar kemenangan 19%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131427
Menang325
Seri437
Kalah6915
Gol dijaringkan171128
Gol dibolosi253257
Purata gol dijaringkan1.30.81.0
Purata gol dibolosi1.92.32.1
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol257
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-1
Pelawat2-3
Kekalahan terbesar
Tuan rumah2-5
Pelawat6-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah5
Pelawat6
Rentetan
Menang3
Kalah3
Sepakan penalti
6/ 7
85.71% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
4–10
0-15
5–5
16-30
6–11
31-45
2–12
46-60
7–8
61-75
3–10
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
1Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.574%
20 Perlawanan
Lebih 1.522%
6 Perlawanan
Lebih 2.57%
2 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Rusia - Second League - Group 2
# Pasukan P G M
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Iskra Smolensk

Mencari ramalan Iskra Smolensk? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Iskra Smolensk daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 16 perlawanan melibatkan Iskra Smolensk dengan ketepatan Best Tip sebanyak 56.3%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Second League - Group 2 semasa, Iskra Smolensk mencatatkan 5 kemenangan, 7 seri dan 15 kekalahan dalam 27 perlawanan, menjaringkan 28 gol (1.0 setiap perlawanan) dan dibolosi 57 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Iskra Smolensk yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Iskra Smolensk hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.