Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Iskra Smolensk

Iskra Smolensk Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

16
Ennustetut ottelut
56.3%
Ennustettavuusaste
LDLLWW
Viimeaikainen vire
1.13
Maalit / ottelu
Iskra Smolensk teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Iskra Smolensk ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 16 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Iskra Smolensk vs Spartak Moscow 2, Second League - Group 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.82 koti, 3.60 tasapeli, 2.07 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.64, luottamus 3.8/10. Lopputulos 2–5, vihje osui.
Loppu
Iskra Smolensk2
Spartak M 25
2.82
3.60
2.07
X2
1.31
O2.5
1.64
Kyllä
1.59
O2.5
1.64
3.8
✓ O2.5
1.643.8
Tver vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.29 koti, 4.85 tasapeli, 6.80 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 7.9/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Tver1
Iskra Smolensk1
▴1.29
▾4.85
▾6.80
1
▴1.29
O2.5
1.55
Kyllä
▾1.92
1
▴1.29
7.9
1
▴1.297.9
Iskra Smolensk vs Murom, Second League - Group 2, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 5.70 koti, 4.65 tasapeli, 1.38 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.38, luottamus 6.6/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Iskra Smolensk1
Murom4
▾5.70
▾4.65
▴1.38
2
▴1.38
O2.5
1.69
Ei
▴1.75
2
▴1.38
6.6
✓ 2
▴1.386.6
Luki-Energiya vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.39 koti, 4.20 tasapeli, 6.40 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.27, luottamus 6.3/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Luki-Energiya 2
Iskra Smolensk1
▾1.39
▴4.20
▴6.40
1
▾1.39
O1.5
▾1.27
Kyllä
▴2.20
O1.5
▾1.27
6.3
✓ O1.5
▾1.276.3
Iskra Smolensk vs Zvezda St. Petersburg, Second League - Group 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.52 koti, 3.15 tasapeli, 2.55 vieras. Best Tip: vierasjoukkue tekee maalin, kerroin 1.28, luottamus 7.8/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Iskra Smolensk3
Zvezda SPB 1
2.52
3.15
2.55
2
2.55
O2.5
1.80
Kyllä
1.64
AS
1.28
7.8
✓ AS
1.287.8
Torpedo Vladimir vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.57 koti, 3.75 tasapeli, 4.85 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.57, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Vladimir0
Iskra Smolensk1
▴1.57
▾3.75
▾4.85
1
▴1.57
O1.5
1.24
Ei
▴1.80
1
▴1.57
8.0
1
▴1.578.0
Dinamo Vologda vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.52 koti, 3.85 tasapeli, 5.10 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.52, luottamus 6.9/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Dinamo Vologda2
Iskra Smolensk3
▾1.52
▴3.85
▴5.10
1
▾1.52
O2.5
1.74
Ei
▾1.87
1
▾1.52
6.9
1
▾1.526.9
Iskra Smolensk vs Baltika II, Second League - Group 2, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 6.20 koti, 4.75 tasapeli, 1.34 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.34, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Iskra Smolensk1
Baltika 21
▴6.20
▴4.75
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
1.49
Ei
▾1.95
2
▾1.34
8.0
2
▾1.348.0

Kauden tilastot

Second League - Group 2 Venäjä · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 19%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131427
Voitot325
Tasapelit437
Tappiot6915
Tehdyt maalit171128
Päästetyt maalit253257
Tehtyjen maalien keskiarvo1.30.81.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.92.32.1
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia257
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras2-3
Suurin tappio
Koti2-5
Vieras6-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras6
Putket
Voitot3
Tappiot3
Rangaistuspotkut
6/ 7
85.71% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–10
0-15
5–5
16-30
6–11
31-45
2–12
46-60
7–8
61-75
3–10
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.574%
20 ottelua
Yli 1.522%
6 ottelua
Yli 2.57%
2 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Venäjä - Second League - Group 2
# Joukkue O M P
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Iskra Smolensk – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Iskra Smolensk? NerdyTips tuottaa joukkueen Iskra Smolensk otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Iskra Smolensk on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 56.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second League - Group 2 -kaudella Iskra Smolensk on pelannut 27 ottelua: 5 voittoa, 7 tasapeliä ja 15 tappiota. Se on tehnyt 28 maalia (1.0 per ottelu), päästänyt 57 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Iskra Smolensk päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Iskra Smolensk on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.