Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Cavalry FC

Cavalry Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€2.69m Ø 25.7 Canadian Premier League
92
Prognozirane utakmice
78.3%
Predvidljivost
LWWDLL
Trenutna forma
2.07
Golova po meču
Cavalry FC: gol u svih poslednjih 10 utakmica
Cavalry FC je bez poraza kod kuće 18 puta zaredom
Cavalry FC daje gol 16 puta zaredom
Sledeća utakmica Canadian Premier League · sub 7. nov · 21:00
Cavalry
VS
Supra du Quebec
Best Tip
Kvota
Poverenje 8.9/10
Otključaj prognozu

Poslednji mečevi

Supra du Quebec vs Cavalry FC, Canadian Premier League, početak u 21:00. Kvote: 2.85 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.37 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.72, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Supra du Quebec2
Cavalry1
▾2.85
▾3.50
▴2.37
X2
1.47
O2.5
▴1.72
GG
▴1.60
O2.5
▴1.72
8.0
✓ O2.5
▴1.728.0
Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, početak u 20:00. Kvote: 1.65 domaćin, 4.10 nerešeno, 4.90 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.55, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
GG
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Cavalry FC vs Pacific FC, Canadian Premier League, početak u 21:00. Kvote: 1.25 domaćin, 6.50 nerešeno, 11.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.35, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Cavalry4
Pacific FC2
▴1.25
6.50
▾11.00
X2
▾4.10
O2.5
▴1.35
GG
▾1.72
O2.5
▾1.35
7.0
✓ O2.5
▾1.357.0
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, početak u 21:00. Kvote: 4.00 domaćin, 3.80 nerešeno, 1.95 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.63, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
GG
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
York United vs Cavalry FC, Canadian Premier League, početak u 17:00. Kvote: 4.35 domaćin, 4.20 nerešeno, 1.67 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.47, poverenje 5.8/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
NG
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, početak u 00:00. Kvote: 4.60 domaćin, 4.30 nerešeno, 1.68 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.68, poverenje 2.6/10. Konačan rezultat 3–2, tip nije pogođen.
Kraj
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
GG
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
Cavalry FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, početak u 02:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.45 nerešeno, 5.25 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.52, poverenje 2.9/10. Konačan rezultat 6–0, tip pogođen.
Kraj
Cavalry6
Supra du Quebec0
▴1.57
▴4.45
▾5.25
2
▾5.25
O2.5
1.52
GG
1.62
O2.5
1.52
2.9
✓ O2.5
1.522.9
Pacific FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, početak u 23:00. Kvote: 4.80 domaćin, 4.20 nerešeno, 1.62 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 2.30, poverenje 2.6/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Pacific FC0
Cavalry1
▾4.80
▾4.20
▴1.62
1
▾4.80
O2.5
▴1.57
GG
▾1.64
1X
▾2.30
2.6
1X
▾2.302.6
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, početak u 20:00. Kvote: 4.30 domaćin, 3.80 nerešeno, 1.78 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.78, poverenje 4.9/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
GG
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Cavalry vs Valour, Canadian Premier League, početak u 23:00. Kvote: 1.50 domaćin, 3.95 nerešeno, 5.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.78, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Cavalry3
Valour0
1.50
3.95
5.60
X2
2.30
O2.5
1.78
GG
1.85
O2.5
1.78
8.0
✓ O2.5
1.788.0
Kvote: 3.85 domaćin, 3.40 nerešeno, 1.88 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.20, poverenje 2.3/10. Konačan rezultat 0–1.
Kraj
FC Edmonton0
Cavalry1
3.85
3.40
1.88
X2
1.22
O1.5
1.20
GG
1.58
O1.5
1.20
2.3
O1.5
1.202.3

Statistika sezone

Canadian Premier League Kanada · Sezona 2026
28Utakmice Procenat pobeda 64%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141428
Pobede11718
Nerešeno336
Porazi044
Postignuti golovi352358
Primljeni golovi91423
Prosek postignutih golova2.51.62.1
Prosek primljenih golova0.61.00.8
Utakmice bez primljenog gola6511
Utakmice bez postignutog gola033
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin6-0
Gost1-5
Najveći poraz
Domaćin-
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Serije
Pobede5
Porazi2
Penali
6/ 6
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
7–4
0-15
8–2
16-30
5–2
31-45
11–3
46-60
12–4
61-75
16–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-114 G
4-4-24 G
65Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.589%
25 Utakmice
Preko 1.557%
16 Utakmice
Preko 2.532%
9 Utakmice
Preko 3.514%
4 Utakmice
Preko 4.511%
3 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
A. Didic A. Didic 31 DEF 7.29
T. Warschewski T. Warschewski 27 FWD 7.28
D. Klomp D. Klomp 27 DEF 7.14
S. Camargo S. Camargo 31 MID 7.08
A. Musse A. Musse 29 FWD 7.05
G. Ntignee G. Ntignee 23 MID 7.04
A. Pearlman A. Pearlman 20 DEF 7.02
B. Kamdem B. Kamdem 31 DEF 6.86
N. Ingham N. Ingham 32 GK 6.82
E. Kobza E. Kobza 24 MID 6.81
C. Elva C. Elva 29 FWD 6.72
H. Paton H. Paton 27 MID 6.64
Kacper Plocinski Kacper Plocinski - DEF 6.60
M. Henry M. Henry 21 MID 6.53
James McGlinchey James McGlinchey 18 MID 6.50
N. Edwards N. Edwards 23 MID 6.48
J. McGlinchey J. McGlinchey 18 - 6.44
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 6.43
M. Baldisimo M. Baldisimo 25 MID 6.12
J. Herdman J. Herdman 21 MID 5.96
Robert Owen Antoniuk R. Owen Antoniuk 23 - 5.91
L. Laing L. Laing 22 DEF 5.89
Owen Graham-Roache O. Graham-Roache 17 FWD 5.59
N. Myroniuk N. Myroniuk 20 MID 5.39
C. Ofori C. Ofori 20 DEF 4.69
M. Piepgrass M. Piepgrass 21 MID 3.19
J. Holliday J. Holliday 20 GK 0.54

Tabela

Kanada - Canadian Premier League
# Tim O G B
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Cavalry FC prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Cavalry FC prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Cavalry FC koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 92 utakmica sa učešćem tima Cavalry FC, uz tačnost Best Tip-a od 78.3%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Canadian Premier League učinak tima Cavalry FC je pobede: 18, nerešeno: 6, porazi: 4 (utakmica: 28). Dati golovi: 58 (2.1 po utakmici), primljeni: 23, a utakmica bez primljenog gola: 11.

U poslednjih 10 utakmica, Cavalry FC prosečno ima 46% poseda lopte, 1.89 xG i 4.7 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 50%.

Cavalry FC trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €2.69m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Cavalry FC ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Cavalry FC je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.