Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
North Geelong Warriors

North Geelong Warriors Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

21
Prognozirane utakmice
57.1%
Stepen predvidljivosti
DLLLLL
Trenutna forma
1.33
Golovi / Meč
North Geelong Warriors je izgubio poslednjih 6 utakmica
North Geelong Warriors nije postigao gol u poslednjih 5 utakmica
North Geelong Warriors je primio najmanje jedan gol u poslednjih 9 utakmica
Nema predstojećih utakmica

North Geelong Warriors trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 2.15 domaćin, 4.30 nerešeno, 3.10 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.38, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
NG
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Brunswick City vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, početak u 08:15. Kvote: 2.06 domaćin, 4.40 nerešeno, 3.45 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.33, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
Brunswick City4
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾2.06
▴4.40
3.45
1
▾2.06
O2.5
1.30
NG
▾2.87
1X
1.33
8.0
✓ 1X
1.338.0
Melbourne Srbija vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.90 nerešeno, 3.15 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.33, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Melbourne SrbijaMelbourne S1
North Geelong WarriorsNorth Geelong 0
▴2.05
▾3.90
▾3.15
1
▴2.05
U3.5
1.81
GG
▾1.39
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, početak u 08:00. Kvote: 3.35 domaćin, 4.25 nerešeno, 1.80 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.28, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 0–4, tip pogođen.
Kraj
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
GG
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Brunswick Juventus FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, početak u 09:00. Kvote: 1.61 domaćin, 4.65 nerešeno, 4.30 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.29, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾1.61
▴4.65
▴4.30
1
▾1.61
O2.5
▾1.29
GG
▴1.39
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, početak u 08:00. Kvote: 3.05 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.90 gost. Najbolji tip: preko 3.5 golova, kvota 1.57, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Melbourne Victory IIMelbourne II2
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O3.5
1.57
GG
1.25
O3.5
1.57
8.0
O3.5
1.578.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, početak u 06:00. Kvote: 1.85 domaćin, 4.25 nerešeno, 3.20 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.33, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
GG
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
North Geelong Warriors vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, početak u 08:00. Kvote: 1.35 domaćin, 5.40 nerešeno, 6.60 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.35, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
Port MelbournePort M 1
1.35
5.40
6.60
1
1.35
O2.5
1.25
NG
2.37
1
1.35
8.0
1
1.358.0

Statistika sezone

Victoria NPL 2 Australija · Sezona 2026
25Utakmice Procenat pobeda 36%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice121325
Pobede639
Nerešeno112
Porazi5914
Postignuti golovi191534
Primljeni golovi223052
Prosek postignutih golova1.61.21.4
Prosek primljenih golova1.82.32.1
Utakmice bez primljenog gola314
Utakmice bez postignutog gola257
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost0-2
Najveći poraz
Domaćin0-4
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost4
Serije
Pobede3
Porazi6
Penali
2/ 2
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
3–6
0-15
7–11
16-30
5–12
31-45
6–6
46-60
6–7
61-75
7–8
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
61-751
1Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.572%
18 Utakmice
Preko 1.540%
10 Utakmice
Preko 2.520%
5 Utakmice
Preko 3.54%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Australija - Victoria NPL 2
# Tim O G B
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

North Geelong Warriors prognoze i tipovi za klađenje

Tražite North Geelong Warriors prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za North Geelong Warriors generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 21 utakmica sa učešćem North Geelong Warriors, uz tačnost najboljeg tipa od 57.1%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Victoria NPL 2, North Geelong Warriors beleži 9 pobeda, 2 remija i 14 poraza u 25 utakmica, uz 34 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 52 primljenih, sa 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene North Geelong Warriors prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

North Geelong Warriors je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.