İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
CSKA Moskva U19

CSKA Moskva U19 Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€121.40m Ø 24.3 Youth Championship
56
Tahmin edilen maçlar
67.9%
Öngörülebilirlik Oranı
WWWWWW
Son Form
3
Gol / Maç
CSKA Moskva U19 son 3 maçta 4+ gol attı
CSKA Moskva U19 son 10 maçın tamamında gol attı
CSKA Moskva U19 takımının son 12 maçının %83 kadarında 2.5 üst geldi
Yaklaşan maç yok

CSKA Moskva U19 için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

CSKA Moskva U19 - Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.44, beraberlik 4.55, deplasman 4.90. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.29, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tutmadı.
MS
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
Akademiya Konoplev U20Akademiya0
▾1.44
▴4.55
4.90
1
▾1.44
O2.5
1.29
Var
▴1.43
O2.5
1.29
8.0
O2.5
1.298.0
CSKA Moskva U19 - Fakel U19, Youth Championship, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.10, beraberlik 7.80, deplasman 13.00. En iyi tahmin: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.60, güven 8.0/10. Maç sonucu 6–1, tahmin tuttu.
MS
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U196
Fakel U191
▾1.10
▴7.80
▴13.00
1
▾1.10
O2.5
1.25
Yok
▾1.75
H1
1.60
8.0
✓ H1
1.608.0
Dinamo Moskva U19 - CSKA Moskva U19, Youth Championship, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 3.70, beraberlik 3.75, deplasman 1.75. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.19, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–4, tahmin tuttu.
MS
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
▴3.70
▴3.75
▾1.75
2
▾1.75
O2.5
1.27
Var
▴1.31
X2
▾1.19
8.0
✓ X2
▾1.198.0
CSKA Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.10, beraberlik 7.50, deplasman 14.00. En iyi tahmin: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.60, güven 10/10. Maç sonucu 5–1, tahmin tuttu.
MS
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U195
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.10
▴7.50
▾14.00
1
1.10
O3.5
▾1.72
Var
▴2.02
H1
1.60
10
✓ H1
1.6010
CSKA Moskva U19 - Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.88, beraberlik 3.85, deplasman 3.15. En iyi tahmin: en az 4 gol olur, oran 1.66, güven 6.4/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tuttu.
MS
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
Var
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Spartak Moskva U19 - CSKA Moskva U19, Youth Championship, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 7.80, beraberlik 5.80, deplasman 1.22. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.26, güven 8.5/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
Var
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
CSKA Moskva U19 - Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.14, beraberlik 6.30, deplasman 13.00. En iyi tahmin: ev sahibi en az 2 farkla kazanır, oran 1.64, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tuttu.
MS
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
Var
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0
CSKA Moskva U19 - Rubin Kazan U20, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 1.13, beraberlik 6.90, deplasman 11.00. En iyi tahmin: en az 4 gol olur, oran 1.64, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U19 1
▾1.13
▴6.90
▾11.00
1
▾1.13
O3.5
1.64
Var
▴1.75
O3.5
1.64
8.0
✓ O3.5
1.648.0
Sochi U20 - CSKA Moskva U19, Youth Championship, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 3.64, beraberlik 3.65, deplasman 1.88. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.37, güven 4.3/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tutmadı.
MS
Sochi U20Sochi U191
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
Yok
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3

CSKA Moscow U19 Ortalama istatistikler

Son 10 maç
ŞutlarKaleyi bulan / maç
8.9
Topa sahip olma
59%
KornerlerMaç başına ortalama
8.5
Galibiyet oranı
80%

Sezon İstatistikleri

Youth Championship Rusya · Sezon 2026
24Maçlar Galibiyet oranı 75%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar121224
Galibiyetler10818
Beraberlikler022
Mağlubiyetler224
Atılan Goller383977
Yenilen Goller132033
Maç Başına Atılan Gol3.23.33.2
Maç Başına Yenilen Gol1.11.71.4
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar448
Gol Atılamayan Maçlar000
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi6-1
Deplasman0-5
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi2-3
Deplasman4-2
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi6
Deplasman5
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi3
Deplasman4
Seriler
Galibiyet5
Mağlubiyet1
Penaltılar
7/ 7
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
15–6
0-15
7–8
16-30
14–2
31-45
9–3
46-60
16–6
61-75
13–4
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0Sarı
2Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5100%
24 Maçlar
Üst 1.592%
22 Maçlar
Üst 2.563%
15 Maçlar
Üst 3.542%
10 Maçlar
Üst 4.521%
5 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan Durumu

Rusya - Youth Championship
# Takım M G P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

CSKA Moskva U19 Tahminleri ve Bahis İpuçları

CSKA Moskva U19 tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile CSKA Moskva U19 maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar CSKA Moskva U19 takımının yer aldığı 56 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 67.9%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut Youth Championship sezonunda CSKA Moskva U19, 24 maçta 18 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etmiş; 77 gol atmış (maç başına 3.2) ve 33 gol yemiş, 8 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

CSKA Moskva U19 şu anda tahmini €121.40m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm CSKA Moskva U19 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

CSKA Moskva U19, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.