Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Yongin City

Yongin City Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

18
Прогнозирани мачове
77.8%
Ниво на предвидимост
LDLDWL
Скорошна форма
1.13
Голове / мач
Следващ мач K League 2 · сб, 17 октомври · 08:30 ч.
Yongin
VS08:30
Ansan Greeners
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Jeonnam Dragons срещу Yongin City, K League 2, начален час 06:00. Коефициенти: 2.70 домакин, 3.35 равен, 2.63 гост. Топ избор: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.27, доверие 4.6/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Jeonnam DragonsJeonnam2
Yongin CityYongin1
▾2.70
▾3.35
▴2.63
X2
▴1.50
O1.5
1.27
Да
1.65
O1.5
▴1.27
4.6
✓ O1.5
▴1.274.6
Yongin City срещу Gyeongnam FC, K League 2, начален час 08:30. Коефициенти: 2.30 домакин, 3.25 равен, 3.05 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.30, доверие 7.4/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Yongin CityYongin 0
Gyeongnam FCGyeongnam0
2.30
▾3.25
▴3.05
X2
▴1.65
U3.5
▾1.30
Да
▴1.78
U3.5
▴1.30
7.4
✓ U3.5
▴1.307.4
Daegu FC срещу Yongin City, K League 2, начален час 08:30. Коефициенти: 1.56 домакин, 4.30 равен, 5.30 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.56, доверие 4.6/10. Краен резултат 3–1, прогнозата излезе.
Край
Daegu FCDaegu3
Yongin CityYongin1
▾1.56
▴4.30
▴5.30
1
▾1.56
U3.5
▴1.53
Не
▾2.12
1
▾1.56
4.6
✓ 1
▾1.564.6
Yongin City срещу Suwon City FC, K League 2, начален час 11:00. Коефициенти: 3.70 домакин, 3.60 равен, 1.93 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.30, доверие 8.5/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Yongin CityYongin1
Suwon City FCSuwon FC1
▴3.70
▴3.60
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▴1.50
Да
▾1.57
X2
▴1.30
8.5
✓ X2
▴1.308.5
Gimhae City срещу Yongin City, K League 2, начален час 11:30. Коефициенти: 2.95 домакин, 3.25 равен, 2.37 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.28, доверие 4.5/10. Краен резултат 0–3, прогнозата излезе.
Край
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
Да
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Asan Mugunghwa срещу Yongin City, K League 2, начален час 11:30. Коефициенти: 2.05 домакин, 3.40 равен, 3.55 гост. Топ избор: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.31, доверие 5.5/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Asan MugunghwaAsan2
Yongin CityYongin1
▴2.05
▾3.40
▾3.55
1
▴2.05
O1.5
▴1.31
Да
1.76
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Yongin City срещу Busan I Park, K League 2, начален час 12:00. Коефициенти: 3.60 домакин, 3.35 равен, 2.02 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.31, доверие 10/10. Краен резултат 2–0, прогнозата не излезе.
Край
Yongin CityYongin2
Busan I ParkBusan0
▴3.60
▾3.35
2.02
2
2.02
O1.5
▴1.33
Не
▾2.02
X2
▾1.31
10
X2
▾1.3110

Yongin Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
4
Владение
47%
КорнериСредно на мач
4.4
ДисциплинаКартони / мач
1.6
Процент победи
20%

Статистики за сезона

K League 2 Южна Корея · Сезон 2026
25Мачове Процент победи 20%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове131225
Победи235
Равенства7512
Загуби448
Вкарани голове151631
Допуснати голове171835
Средно вкарани голове1.21.31.2
Средно допуснати голове1.31.51.4
Мачове без допуснат гол336
Мачове без отбелязан гол426
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-1
Гост0-3
Най-тежка загуба
Домакин0-3
Гост3-1
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост3
Серии
Победи1
Загуби2
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
4–3
0-15
4–2
16-30
6–6
31-45
4–7
46-60
3–8
61-75
12–7
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
3-4-31 G
55Жълти
4Червени
Отбелязани голове
Над 0.576%
19 мача
Над 1.536%
9 мача
Над 2.58%
2 мача
Над 3.54%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Южна Корея - K League 2
# Отбор М Г Т
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Прогнози и съвети за залагания за Yongin City

Търсите прогнози за Yongin City? NerdyTips предлага футболни прогнози за Yongin City, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 18 мача с участието на Yongin City с точност на най-добрата прогноза от 77.8%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на K League 2 Yongin City записа 5 победи, 12 равенства и 8 загуби в 25 мача, отбелязвайки 31 гола (1.2 на мач) и допускайки 35, при 6 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Yongin City остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Yongin City е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.