Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Yongin City

Yongin City Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

18
Prognozirane utakmice
77.8%
Stepen predvidljivosti
LDLDWL
Trenutna forma
1.13
Golovi / Meč
Sledeća utakmica K League 2 · sub 17. okt · 08:30
Yongin
VS08:30
Ansan Greeners
Otključaj prognozu
Pretplatite se da biste videli

Poslednji mečevi

Jeonnam Dragons vs Yongin City, K League 2, početak u 06:00. Kvote: 2.70 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.63 gost. Najbolji tip: preko 1.5 golova, kvota 1.27, poverenje 4.6/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Jeonnam DragonsJeonnam2
Yongin CityYongin1
▾2.70
▾3.35
▴2.63
X2
▴1.50
O1.5
1.27
GG
1.65
O1.5
▴1.27
4.6
✓ O1.5
▴1.274.6
Yongin City vs Gyeongnam FC, K League 2, početak u 08:30. Kvote: 2.30 domaćin, 3.25 nerešeno, 3.05 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.30, poverenje 7.4/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Yongin CityYongin 0
Gyeongnam FCGyeongnam0
2.30
▾3.25
▴3.05
X2
▴1.65
U3.5
▾1.30
GG
▴1.78
U3.5
▴1.30
7.4
✓ U3.5
▴1.307.4
Daegu FC vs Yongin City, K League 2, početak u 08:30. Kvote: 1.56 domaćin, 4.30 nerešeno, 5.30 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.56, poverenje 4.6/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Daegu FCDaegu3
Yongin CityYongin1
▾1.56
▴4.30
▴5.30
1
▾1.56
U3.5
▴1.53
NG
▾2.12
1
▾1.56
4.6
✓ 1
▾1.564.6
Yongin City vs Suwon City FC, K League 2, početak u 11:00. Kvote: 3.70 domaćin, 3.60 nerešeno, 1.93 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Yongin CityYongin1
Suwon City FCSuwon FC1
▴3.70
▴3.60
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▴1.50
GG
▾1.57
X2
▴1.30
8.5
✓ X2
▴1.308.5
Gimhae City vs Yongin City, K League 2, početak u 11:30. Kvote: 2.95 domaćin, 3.25 nerešeno, 2.37 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.28, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 0–3, tip pogođen.
Kraj
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
GG
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Asan Mugunghwa vs Yongin City, K League 2, početak u 11:30. Kvote: 2.05 domaćin, 3.40 nerešeno, 3.55 gost. Najbolji tip: preko 1.5 golova, kvota 1.31, poverenje 5.5/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Asan MugunghwaAsan2
Yongin CityYongin1
▴2.05
▾3.40
▾3.55
1
▴2.05
O1.5
▴1.31
GG
1.76
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Yongin City vs Busan I Park, K League 2, početak u 12:00. Kvote: 3.60 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.02 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.31, poverenje 10/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Yongin CityYongin2
Busan I ParkBusan0
▴3.60
▾3.35
2.02
2
2.02
O1.5
▴1.33
NG
▾2.02
X2
▾1.31
10
X2
▾1.3110

Yongin Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
ŠuteviU okvir gola / utakmica
4
Posed lopte
47%
KorneriProsek po utakmici
4.4
DisciplinaKartoni po utakmici
1.6
Procenat pobeda
20%

Statistika sezone

K League 2 Južna Koreja · Sezona 2026
25Utakmice Procenat pobeda 20%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131225
Pobede235
Nerešeno7512
Porazi448
Postignuti golovi151631
Primljeni golovi171835
Prosek postignutih golova1.21.31.2
Prosek primljenih golova1.31.51.4
Utakmice bez primljenog gola336
Utakmice bez postignutog gola426
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-1
Gost0-3
Najveći poraz
Domaćin0-3
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede1
Porazi2
Penali
2/ 2
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
4–3
0-15
4–2
16-30
6–6
31-45
4–7
46-60
3–8
61-75
12–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
3-4-31 G
55Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.576%
19 Utakmice
Preko 1.536%
9 Utakmice
Preko 2.58%
2 Utakmice
Preko 3.54%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Južna Koreja - K League 2
# Tim O G B
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Yongin City prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Yongin City prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Yongin City generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 18 utakmica sa učešćem Yongin City, uz tačnost najboljeg tipa od 77.8%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni K League 2, Yongin City beleži 5 pobeda, 12 remija i 8 poraza u 25 utakmica, uz 31 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 35 primljenih, sa 6 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Yongin City prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Yongin City je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.