Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Yongin City

Yongin City Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

18
Elemzett mérkőzések
77.8%
Előrejelezhetőségi mutató
LDLDWL
Legutóbbi forma
1.13
Gólok / Mérkőzés
Következő mérkőzés K League 2 · okt. 17., Szo · 8:30
Yongin
VS08:30
Ansan Greeners
Tipp feloldása
Előfizetés a megtekintéshez

Legutóbbi Meccsek

Jeonnam Dragons vs Yongin City, K League 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.70, döntetlen 3.35, vendég 2.63. Legjobb tipp: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.27, megbízhatóság 4.6/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Jeonnam DragonsJeonnam2
Yongin CityYongin1
▾2.70
▾3.35
▴2.63
X2
▴1.50
O1.5
1.27
Igen
1.65
O1.5
▴1.27
4.6
✓ O1.5
▴1.274.6
Yongin City vs Gyeongnam FC, K League 2, kezdés 08:30. Odds: hazai 2.30, döntetlen 3.25, vendég 3.05. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.30, megbízhatóság 7.4/10. Végeredmény 0–0, a tipp bejött.
Vége
Yongin CityYongin 0
Gyeongnam FCGyeongnam0
2.30
▾3.25
▴3.05
X2
▴1.65
U3.5
▾1.30
Igen
▴1.78
U3.5
▴1.30
7.4
✓ U3.5
▴1.307.4
Daegu FC vs Yongin City, K League 2, kezdés 08:30. Odds: hazai 1.56, döntetlen 4.30, vendég 5.30. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.56, megbízhatóság 4.6/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Daegu FCDaegu3
Yongin CityYongin1
▾1.56
▴4.30
▴5.30
1
▾1.56
U3.5
▴1.53
Nem
▾2.12
1
▾1.56
4.6
✓ 1
▾1.564.6
Yongin City vs Suwon City FC, K League 2, kezdés 11:00. Odds: hazai 3.70, döntetlen 3.60, vendég 1.93. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.30, megbízhatóság 8.5/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Yongin CityYongin1
Suwon City FCSuwon FC1
▴3.70
▴3.60
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▴1.50
Igen
▾1.57
X2
▴1.30
8.5
✓ X2
▴1.308.5
Gimhae City vs Yongin City, K League 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.95, döntetlen 3.25, vendég 2.37. Legjobb tipp: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.28, megbízhatóság 4.5/10. Végeredmény 0–3, a tipp bejött.
Vége
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
Igen
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Asan Mugunghwa vs Yongin City, K League 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.05, döntetlen 3.40, vendég 3.55. Legjobb tipp: legalább 2 gól a meccsen, odds 1.31, megbízhatóság 5.5/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Asan MugunghwaAsan2
Yongin CityYongin1
▴2.05
▾3.40
▾3.55
1
▴2.05
O1.5
▴1.31
Igen
1.76
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Yongin City vs Busan I Park, K League 2, kezdés 12:00. Odds: hazai 3.60, döntetlen 3.35, vendég 2.02. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.31, megbízhatóság 10/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Vége
Yongin CityYongin2
Busan I ParkBusan0
▴3.60
▾3.35
2.02
2
2.02
O1.5
▴1.33
Nem
▾2.02
X2
▾1.31
10
X2
▾1.3110

Yongin Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
LövésekKaput eltaláló / meccs
4
Labdabirtoklás
47%
SzögletekÁtlag / meccs
4.4
FegyelemLapok / meccs
1.6
Győzelmi arány
20%

Szezon statisztikák

K League 2 Dél-Korea · Szezon 2026
25Mérkőzések Győzelmi arány 20%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések131225
Győzelmek235
Döntetlenek7512
Vereségek448
Lőtt gólok151631
Kapott gólok171835
Lőtt gólok átlaga1.21.31.2
Kapott gólok átlaga1.31.51.4
Kapott gól nélküli mérkőzések336
Gól nélküli mérkőzések426
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai4-1
Vendég0-3
Legnagyobb vereség
Hazai0-3
Vendég3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai4
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek2
Tizenegyesek
2/ 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–3
0-15
4–2
16-30
6–6
31-45
4–7
46-60
3–8
61-75
12–7
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
3-4-31 G
55Sárga
4Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.576%
19 Mérkőzések
Több mint 1.536%
9 Mérkőzések
Több mint 2.58%
2 Mérkőzések
Több mint 3.54%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Dél-Korea - K League 2
# Csapat M G P
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Yongin City – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Yongin City tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Yongin City csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 18 mérkőzést elemeztünk a Yongin City részvételével, a legjobb tipp találati aránya 77.8%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális K League 2 szezonban a Yongin City 5 győzelmet, 12 döntetlent és 8 vereséget szerzett 25 mérkőzésen, 31 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.2) és 35 gólt kapott, 6 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Yongin City-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Yongin City csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.