Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Yongin City

Yongin City Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

18
Prognozirane utakmice
77.8%
Razina predvidljivosti
LDLDWL
Nedavna forma
1.13
Golovi / Utakmica
Sljedeća utakmica K League 2 · sub, 17. lis · 08:30
Yongin
VS08:30
Ansan Greeners
Otključaj prognozu
Pretplati se za pregled

Zadnje utakmice

Jeonnam Dragons vs Yongin City, K League 2, početak u 06:00. Kvote: 2.70 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.63 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 4.6/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza pogođena.
Kraj
Jeonnam DragonsJeonnam2
Yongin CityYongin1
▾2.70
▾3.35
▴2.63
X2
▴1.50
O1.5
1.27
GG
1.65
O1.5
▴1.27
4.6
✓ O1.5
▴1.274.6
Yongin City vs Gyeongnam FC, K League 2, početak u 08:30. Kvote: 2.30 domaćin, 3.25 neriješeno, 3.05 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 7.4/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Yongin CityYongin 0
Gyeongnam FCGyeongnam0
2.30
▾3.25
▴3.05
X2
▴1.65
U3.5
▾1.30
GG
▴1.78
U3.5
▴1.30
7.4
✓ U3.5
▴1.307.4
Daegu FC vs Yongin City, K League 2, početak u 08:30. Kvote: 1.56 domaćin, 4.30 neriješeno, 5.30 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.56, povjerenje 4.6/10. Konačni rezultat 3–1, prognoza pogođena.
Kraj
Daegu FCDaegu3
Yongin CityYongin1
▾1.56
▴4.30
▴5.30
1
▾1.56
U3.5
▴1.53
NG
▾2.12
1
▾1.56
4.6
✓ 1
▾1.564.6
Yongin City vs Suwon City FC, K League 2, početak u 11:00. Kvote: 3.70 domaćin, 3.60 neriješeno, 1.93 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.30, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Yongin CityYongin1
Suwon City FCSuwon FC1
▴3.70
▴3.60
▾1.93
2
▾1.93
U3.5
▴1.50
GG
▾1.57
X2
▴1.30
8.5
✓ X2
▴1.308.5
Gimhae City vs Yongin City, K League 2, početak u 11:30. Kvote: 2.95 domaćin, 3.25 neriješeno, 2.37 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.28, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 0–3, prognoza pogođena.
Kraj
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
GG
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Asan Mugunghwa vs Yongin City, K League 2, početak u 11:30. Kvote: 2.05 domaćin, 3.40 neriješeno, 3.55 gost. Najbolji tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 5.5/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza pogođena.
Kraj
Asan MugunghwaAsan2
Yongin CityYongin1
▴2.05
▾3.40
▾3.55
1
▴2.05
O1.5
▴1.31
GG
1.76
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Yongin City vs Busan I Park, K League 2, početak u 12:00. Kvote: 3.60 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.02 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.31, povjerenje 10/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Yongin CityYongin2
Busan I ParkBusan0
▴3.60
▾3.35
2.02
2
2.02
O1.5
▴1.33
NG
▾2.02
X2
▾1.31
10
X2
▾1.3110

Yongin Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
UdarciU okvir / utakmica
4
Posjed lopte
47%
KorneriProsjek po utakmici
4.4
DisciplinaKartoni / utakmica
1.6
Postotak pobjeda
20%

Statistika sezone

K League 2 Južna Koreja · Sezona 2026
25Utakmice Postotak pobjeda 20%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131225
Pobjede235
Remiji7512
Porazi448
Postignuti golovi151631
Primljeni golovi171835
Prosjek postignutih golova1.21.31.2
Prosjek primljenih golova1.31.51.4
Utakmice bez primljenog gola336
Utakmice bez postignutog gola426
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-1
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin0-3
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Nizovi
Pobjede1
Porazi2
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
4–3
0-15
4–2
16-30
6–6
31-45
4–7
46-60
3–8
61-75
12–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
3-4-31 G
55Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.576%
19 utakmica
Više od 1.536%
9 utakmica
Više od 2.58%
2 utakmica
Više od 3.54%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Južna Koreja - K League 2
# Ekipa U G B
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Yongin City — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Yongin City? NerdyTips nudi nogometne tipove za Yongin City generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 18 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Yongin City, uz točnost najboljeg tipa od 77.8%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni K League 2, Yongin City bilježi 5 pobjeda, 12 remija i 8 poraza u 25 utakmica, uz 31 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 35 primljenih, te 6 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Yongin City prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Yongin City je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.