Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
BATE II

BATE 2 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

10
Ennustatud mängud
50.0%
Ennustatavuse määr
LLLWLW
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / mäng
BATE II lasi viimases 19 mängus sisse vähemalt 1 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

BATE II vs Niva, 1. Division, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 9.10 koduvõit, 7.00 viik, 1.14 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.14, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
BATE 22
Niva4
▾9.10
▾7.00
▴1.14
2
▴1.14
O2.5
▾1.21
Jah
▾1.62
2
▴1.14
5.0
✓ 2
▴1.145.0
BATE II vs FC Slutsk, 1. Division, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 11.00 koduvõit, 5.50 viik, 1.18 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 2.02, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
BATE 20
Slutsk1
11.00
5.50
1.18
2
1.18
O2.5
2.02
Jah
3.45
O2.5
2.02
5.0
O2.5
2.025.0
Slonim vs BATE II, 1. Division, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.56 koduvõit, 4.20 viik, 4.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.45, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Slonim2
BATE 21
1.56
4.20
4.25
1
1.56
O2.5
1.45
Jah
1.55
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
BATE II vs Uni Minsk, 1. Division, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.55 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.50, usaldus 2.6/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
BATE 23
Uni Minsk1
▾2.25
▾3.55
▴2.60
X2
▴1.50
U3.5
1.55
Ei
2.50
X2
▴1.50
2.6
X2
▴1.502.6
Molodechno-DYuSSh 4 vs BATE II, 1. Division, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.34 koduvõit, 5.00 viik, 5.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.34, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Molodechno3
BATE 20
▾1.34
▴5.00
▴5.80
1
▾1.34
O2.5
1.26
Jah
1.48
1
▾1.34
5.0
✓ 1
▾1.345.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.75 viik, 2.72 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 3.5/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
Jah
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5
BATE II vs Volna, 1. Division, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 5.70 koduvõit, 4.85 viik, 1.36 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.36, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
BATE 25
Volna3
▴5.70
▴4.85
▾1.36
2
▾1.36
O2.5
1.36
Jah
1.58
2
▾1.36
5.0
2
▾1.365.0
Smorgon vs BATE II, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.62 koduvõit, 4.00 viik, 4.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 1.3/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Smorgon2
BATE 20
▾1.62
▴4.00
▴4.10
X2
▴2.02
O2.5
1.36
Ei
▾2.60
O2.5
▴1.36
1.3
O2.5
▴1.361.3

Hooaja statistika

1. Division Valgevene · Hooaeg 2026
30Mängud Võidumäär 17%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud161430
Võidud325
Viigid347
Kaotused10818
Löödud väravad271239
Sisse lastud väravad393170
Keskm. löödud väravad1.70.91.3
Keskm. sisse lastud väravad2.42.22.3
Nullimängud011
Mängud väravata369
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-3
Võõrsil3-4
Suurim kaotus
Kodu2-5
Võõrsil5-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil5
Seeriad
Võit2
Kaotus8
Penaltid
1/ 2
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–7
0-15
4–9
16-30
9–21
31-45
6–9
46-60
8–9
61-75
9–14
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-153
16-302
31-4512
46-6012
61-757
76-9013
55Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.570%
21 mängu
Üle 1.533%
10 mängu
Üle 2.517%
5 mängu
Üle 3.57%
2 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
E. Grivenev E. Grivenev 19 FWD -
V. Orlovskiy V. Orlovskiy 21 FWD -
V. Kiselev V. Kiselev 20 FWD -
N. Mirskiy N. Mirskiy 20 FWD -
V. Golovachenko V. Golovachenko 21 FWD -
Y. Shumskiy Y. Shumskiy 20 MID -
G. Protasenya G. Protasenya 20 MID -
K. Apanasevich K. Apanasevich 18 MID -
A. Shkondin A. Shkondin 20 MID -
E. Rusakov E. Rusakov 19 MID -
P. Kolosovskiy P. Kolosovskiy 20 MID -
M. Mardas M. Mardas 19 MID -
A. Sakhonchik A. Sakhonchik 19 MID -
M. Telesh M. Telesh 20 MID -
Y. Kulesh Y. Kulesh 19 MID -
A. Sinkevich A. Sinkevich 20 DEF -
M. Svidinskiy M. Svidinskiy 21 DEF -
E. Chuevskiy E. Chuevskiy 20 DEF -
I. Chernykh I. Chernykh 21 DEF -
N. Neskoromny N. Neskoromny 20 DEF -
D. Vergeychik D. Vergeychik 20 DEF -
Z. Shevchik Z. Shevchik 19 DEF -
N. Nikonorov N. Nikonorov 19 DEF -
D. Sokol D. Sokol 24 GK -
M. Klyakin M. Klyakin 17 GK -
D. Martinovich D. Martinovich 19 GK -

Tabel

Valgevene - 1. Division
# Meeskond M V P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

BATE II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid BATE II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale BATE II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 10 mängu, milles on osalenud BATE II, parima vihje täpsusega 50.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 1. Division hooajal on BATE II saavutanud 5 võitu, 7 viiki ja 18 kaotust 30 mängus, lüües 39 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 70, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud BATE II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

BATE II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.