Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Stal Rzeszów U19

Stal Rzeszow U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

17
Αγώνες με προγνωστικά
41.2%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DLWWLL
Πρόσφατη φόρμα
1.07
Γκολ / αγώνα
Stal Rzeszów U19 δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Stal Rzeszow U19 vs Korona Kielce U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.95, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 2.90. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 6.4/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Stal Rzeszow U190
Korona U190
1.95
3.90
2.90
1
1.95
O2.5
1.47
GG
1.49
1X
1.30
6.4
✓ 1X
1.306.4
Miedz Legnica U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.73, ισοπαλία 4.30, φιλοξενούμενη 3.35. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.24, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Legnica U192
Stal Rzeszow U190
1.73
4.30
3.35
1
1.73
O2.5
1.63
NG
2.05
1X
1.24
8.0
✓ 1X
1.248.0
Stal Rzeszow U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.95, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 1.90. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 1–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Stal Rzeszow U191
Jagiellonia U190
2.95
4.10
1.90
2
1.90
O2.5
1.55
GG
1.57
O2.5
1.55
7.5
O2.5
1.557.5
Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.30, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 2.37. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.49, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 2–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193
2.30
4.00
2.37
2
2.37
O2.5
1.55
GG
1.54
X2
1.49
5.2
✓ X2
1.495.2
Slask Wroclaw U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.60, ισοπαλία 4.45, φιλοξενούμενη 3.85. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 4–2, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Slask W. U194
Stal Rzeszow U192
1.60
4.45
3.85
1X
1.18
U3.5
1.55
NG
2.25
U3.5
1.55
6.6
U3.5
1.556.6
Stal Rzeszow U19 vs Legia Warszawa U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.50, ισοπαλία 4.80, φιλοξενούμενη 1.46. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Stal Rzeszow U190
Legia U193
4.50
4.80
1.46
1X
2.32
O2.5
1.44
GG
1.62
GG
1.62
5.0
GG
1.625.0
Wisla Krakow U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.41, ισοπαλία 5.10, φιλοξενούμενη 4.80. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 1.9/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Wisla Krakow U190
Stal Rzeszow U191
1.41
5.10
4.80
1
1.41
O2.5
1.42
GG
1.64
1
1.41
1.9
1
1.411.9
Stal Rzeszow U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.52, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 2.20. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 2–4, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Stal Rzeszow U192
Zag. Lubin U194
2.52
3.90
2.20
1
2.52
U3.5
1.43
NG
2.22
1X
1.53
5.3
1X
1.535.3
Lechia Gdansk U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.95, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 2.90. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.68, εμπιστοσύνη 2.6/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Lechia G. U192
Stal Rzeszow U192
1.95
4.00
2.90
2
2.90
O2.5
1.36
GG
1.39
X2
1.68
2.6
✓ X2
1.682.6
Resovia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.72, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 2.10. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.51, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
NG
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Στατιστικά σεζόν

Central Youth League Πολωνία · Σεζόν 2026
13Αγώνες Ποσοστό νικών 31%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες6713
Νίκες134
Ισοπαλίες213
Ήττες336
Γκολ υπέρ4812
Γκολ κατά91019
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.71.10.9
Μ.Ο. γκολ κατά1.51.41.5
Χωρίς παθητικό235
Αγώνες χωρίς γκολ325
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας1-0
Εκτός έδρας2-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας4-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
4–4
16-30
1–3
31-45
4–4
46-60
2–4
61-75
0–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.562%
8 Αγώνες
Over 1.523%
3 Αγώνες
Over 2.58%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Πολωνία - Central Youth League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Stal Rzeszów U19: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Stal Rzeszów U19; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Stal Rzeszów U19 μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 17 αγώνες της ομάδας Stal Rzeszów U19, με ευστοχία στο Best Tip 41.2%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Central Youth League, η Stal Rzeszów U19 κατέγραψε 4 νίκες, 3 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 13 αγώνες, σκοράροντας 12 γκολ (0.9 ανά αγώνα) με 19 κατά και 5 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Stal Rzeszów U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Stal Rzeszów U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.