İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Stal Rzeszów U19

Stal Rzeszow U19 Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

17
Tahmin edilen maçlar
41.2%
Öngörülebilirlik oranı
DLWWLL
Son form
1.07
Gol / Maç
Stal Rzeszów U19 son 40 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Stal Rzeszow U19 - Korona Kielce U19, Central Youth League, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.95, beraberlik 3.90, deplasman 2.90. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.30, güven 6.4/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Stal Rzeszow U190
Korona U190
1.95
3.90
2.90
1
1.95
O2.5
1.47
Var
1.49
1X
1.30
6.4
✓ 1X
1.306.4
Miedz Legnica U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.73, beraberlik 4.30, deplasman 3.35. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.24, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Legnica U192
Stal Rzeszow U190
1.73
4.30
3.35
1
1.73
O2.5
1.63
Yok
2.05
1X
1.24
8.0
✓ 1X
1.248.0
Stal Rzeszow U19 - Jagiellonia U19, Central Youth League, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.95, beraberlik 4.10, deplasman 1.90. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.55, güven 7.5/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Stal Rzeszow U191
Jagiellonia U190
2.95
4.10
1.90
2
1.90
O2.5
1.55
Var
1.57
O2.5
1.55
7.5
O2.5
1.557.5
Arka Gdynia U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 2.30, beraberlik 4.00, deplasman 2.37. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.49, güven 5.2/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tuttu.
MS
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193
2.30
4.00
2.37
2
2.37
O2.5
1.55
Var
1.54
X2
1.49
5.2
✓ X2
1.495.2
Slask Wroclaw U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.60, beraberlik 4.45, deplasman 3.85. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.55, güven 6.6/10. Maç sonucu 4–2, tahmin tutmadı.
MS
Slask W. U194
Stal Rzeszow U192
1.60
4.45
3.85
1X
1.18
U3.5
1.55
Yok
2.25
U3.5
1.55
6.6
U3.5
1.556.6
Stal Rzeszow U19 - Legia Warszawa U19, Central Youth League, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 4.50, beraberlik 4.80, deplasman 1.46. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.62, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–3, tahmin tutmadı.
MS
Stal Rzeszow U190
Legia U193
4.50
4.80
1.46
1X
2.32
O2.5
1.44
Var
1.62
KG Var
1.62
5.0
KG Var
1.625.0
Wisla Krakow U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.41, beraberlik 5.10, deplasman 4.80. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.41, güven 1.9/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Wisla Krakow U190
Stal Rzeszow U191
1.41
5.10
4.80
1
1.41
O2.5
1.42
Var
1.64
1
1.41
1.9
1
1.411.9
Stal Rzeszow U19 - Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, başlama saati 09:00. Oranlar: ev sahibi 2.52, beraberlik 3.90, deplasman 2.20. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.53, güven 5.3/10. Maç sonucu 2–4, tahmin tutmadı.
MS
Stal Rzeszow U192
Zag. Lubin U194
2.52
3.90
2.20
1
2.52
U3.5
1.43
Yok
2.22
1X
1.53
5.3
1X
1.535.3
Lechia Gdansk U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.95, beraberlik 4.00, deplasman 2.90. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.68, güven 2.6/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Lechia G. U192
Stal Rzeszow U192
1.95
4.00
2.90
2
2.90
O2.5
1.36
Var
1.39
X2
1.68
2.6
✓ X2
1.682.6
Resovia U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 2.72, beraberlik 3.80, deplasman 2.10. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.51, güven 2.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
Yok
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Sezon istatistikleri

Central Youth League Polonya · Sezon 2026
13Maçlar Galibiyet oranı 31%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar6713
Galibiyetler134
Beraberlikler213
Mağlubiyetler336
Atılan goller4812
Yenilen goller91019
Maç başına atılan gol0.71.10.9
Maç başına yenilen gol1.51.41.5
Gol yenmeyen maçlar235
Gol atılamayan maçlar325
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi1-0
Deplasman2-3
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-3
Deplasman4-2
En fazla atılan gol
Ev sahibi2
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi4
Deplasman4
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet3
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0–0
0-15
4–4
16-30
1–3
31-45
4–4
46-60
2–4
61-75
0–3
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.562%
8 Maçlar
Üst 1.523%
3 Maçlar
Üst 2.58%
1 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Polonya - Central Youth League
# Takım O G P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Stal Rzeszów U19 tahminleri ve analizleri

Stal Rzeszów U19 tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Stal Rzeszów U19 maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Stal Rzeszów U19 takımının yer aldığı 17 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 41.2%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Central Youth League sezonunda Stal Rzeszów U19, 13 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etmiş; 12 gol atmış (maç başına 0.9) ve 19 gol yemiş, 5 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Stal Rzeszów U19 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Stal Rzeszów U19, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.