NSÍ II Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
4
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LLLLLL
Hiljutine vorm
1.20
Väravad / mäng
NSÍ II: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
NSÍ II on võõrsil viimases 6 mängus jäänud võiduta
NSÍ II lasi viimases 14 mängus sisse vähemalt 1 värava
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 3.45 koduvõit, 4.65 viik, 1.70 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.28, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
NSI II0
Vikingur Gota 21Hoyvik vs NSI II, 1. Deild, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 3.65 viik, 2.35 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Hoyvik2
NSI II0B36 II vs NSI II, 1. Deild, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.95 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.30, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–2, vihje oli tabamus.
B36 II5
NSI II2NSI II vs IF II, 1. Deild, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 3.60 koduvõit, 4.10 viik, 1.76 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.27, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
NSI II1
IF II2NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 4.20 koduvõit, 4.45 viik, 1.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.60, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
NSI II1
Vikingur Gota 24Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 4.60 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.32, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–3.
NSI II1
B36 II3Koefitsiendid: 3.50 koduvõit, 5.10 viik, 1.64 võõrsilvõit. Best Tip: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 3.10, usaldus 7.0/10. Lõppseis 1–3.
NSI II1
KI II3Koefitsiendid: 1.32 koduvõit, 5.45 viik, 6.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 7.6/10. Lõppseis 6–0.
B716
NSI II0
Lõpp
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
O3.5
Jah
BTTS
5.0
BTTS
Lõpp
▴2.60
▾3.65
▴2.35
X2
O2.5
Jah
O2.5
5.0
O2.5
Lõpp
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
O3.5
Jah
BTTS
5.0
✓ BTTS
Lõpp
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
O3.5
Jah
BTTS
5.0
✓ BTTS
Lõpp
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
O3.5
Jah
2
5.0
✓ 2
Lõpp
2.60
4.60
2.05
2
O3.5
Jah
BTTS
8.5
BTTS
Lõpp
3.50
5.10
1.64
2
O2.5
Ei
BTTS ei
7.0
BTTS ei
Lõpp
1.32
5.45
6.60
1
O2.5
Jah
O2.5
7.6
O2.5
Hooaja statistika
1. Deild
26Mängud
Võidumäär 27%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 13 | 13 | 26 |
| Võidud | 4 | 3 | 7 |
| Viigid | 1 | 4 | 5 |
| Kaotused | 8 | 6 | 14 |
| Löödud väravad | 20 | 16 | 36 |
| Sisse lastud väravad | 28 | 31 | 59 |
| Keskm. löödud väravad | 1.5 | 1.2 | 1.4 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 2.2 | 2.4 | 2.3 |
| Nullimängud | 1 | 1 | 2 |
| Mängud väravata | 4 | 3 | 7 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu0-5
Võõrsil7-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil7
Seeriad
Võit4
Kaotus4
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
1Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.573%
19 mängu
Üle 1.538%
10 mängu
Üle 2.519%
5 mängu
Üle 3.58%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
27 | 88-27 | 66 |
| 2 |
|
27 | 73-43 | 63 |
| 3 |
|
27 | 80-42 | 54 |
| 4 |
|
27 | 62-61 | 40 |
| 5 |
|
27 | 60-66 | 35 |
| 6 |
|
27 | 50-56 | 35 |
| 7 |
|
27 | 42-75 | 29 |
| 8 |
|
27 | 36-60 | 26 |
| 9 |
|
27 | 35-51 | 25 |
| 10 |
|
27 | 31-76 | 11 |
Promotion - Premier League
Relegation
Praegusel 1. Deild hooajal on NSÍ II saavutanud 7 võitu, 5 viiki ja 14 kaotust 26 mängus, lüües 36 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 59, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud NSÍ II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
NSÍ II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.