Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Minsk II

Minsk 2 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

19
Ennustatud mängud
57.9%
Ennustatavuse määr
LWLLLD
Hiljutine vorm
1.60
Väravad / mäng
Minsk II lasi viimases 8 mängus sisse vähemalt 1 värava
Minsk II: viimases 8 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Minsk II vs Orsha, 1. Division, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.82 koduvõit, 3.65 viik, 3.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 1.9/10. Lõppseis 1–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
Ei
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.15 koduvõit, 3.75 viik, 2.67 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.60, usaldus 3.3/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
Ei
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.45 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.36, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
Jah
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.50 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.49, usaldus 5.9/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
Jah
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 4.00 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.42, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
Jah
1.42
BTTS
1.42
5.0
BTTS
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.58 koduvõit, 4.20 viik, 4.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 2.7/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
Ei
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.72 koduvõit, 3.90 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.48, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
Jah
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 5.15 koduvõit, 5.00 viik, 1.39 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.39, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Jah
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.65 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.48, usaldus 5.4/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Jah
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.50 viik, 2.57 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.38, usaldus 6.2/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Jah
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Hooaja statistika

1. Division Valgevene · Hooaeg 2026
30Mängud Võidumäär 33%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151530
Võidud2810
Viigid303
Kaotused10717
Löödud väravad142842
Sisse lastud väravad372158
Keskm. löödud väravad0.91.91.4
Keskm. sisse lastud väravad2.51.41.9
Nullimängud145
Mängud väravata628
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-1
Võõrsil0-4
Suurim kaotus
Kodu0-6
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu6
Võõrsil3
Seeriad
Võit4
Kaotus4
Penaltid
2/ 4
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Kollased
4Punased
Löödud väravad
Üle 0.573%
22 mängu
Üle 1.537%
11 mängu
Üle 2.520%
6 mängu
Üle 3.510%
3 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Tabel

Valgevene - 1. Division
# Meeskond M V P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Minsk II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Minsk II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Minsk II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 19 mängu, milles on osalenud Minsk II, parima vihje täpsusega 57.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 1. Division hooajal on Minsk II saavutanud 10 võitu, 3 viiki ja 17 kaotust 30 mängus, lüües 42 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 58, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Minsk II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Minsk II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.