Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Rača

Rača Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

22
Ennustatud mängud
68.2%
Ennustatavuse määr
LLLLLD
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / mäng
Rača kaotas viimased 4 mängu
Rača lasi viimases 4 mängus sisse 2+ väravat
Rača ei saanud viimases 35 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Spartak Myjava vs Raca, 3. liga - West, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.27 koduvõit, 6.50 viik, 10.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.77, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Myjava3
Raca1
▴1.27
▾6.50
▾10.00
1
▴1.27
O2.5
▴1.35
Ei
▴1.97
H1
1.77
8.0
✓ H1
1.778.0
Raca vs Puchov, 3. liga - West, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 3.65 koduvõit, 3.55 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 2.05, usaldus 5.9/10. Lõppseis 1–8, vihje oli tabamus.
Lõpp
Raca1
Puchov8
▾3.65
▾3.55
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▾1.55
Ei
▴2.40
2
▴2.05
5.9
✓ 2
▴2.055.9
Dunajska Luzna vs Raca, 3. liga - West, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.53 koduvõit, 4.00 viik, 5.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.48, usaldus 3.4/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
D. Luzna2
Raca1
▾1.53
▴4.00
▴5.30
X2
▴2.23
U3.5
▾1.48
Ei
2.07
U3.5
▾1.48
3.4
✓ U3.5
▾1.483.4
Raca vs Komarno II, 3. liga - West, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 1.48 koduvõit, 5.00 viik, 6.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.48, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Raca0
Komarno B3
▴1.48
▾5.00
▾6.75
1
▴1.48
O2.5
▴1.36
Jah
1.58
1
▴1.48
8.0
1
▴1.488.0
Nitra vs Raca, 3. liga - West, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.19 koduvõit, 9.00 viik, 18.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.19, usaldus 5.0/10. Lõppseis 6–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nitra6
Raca0
▾1.19
▴9.00
▴18.50
1
▾1.19
O2.5
▾1.29
Jah
▴2.17
1
▾1.19
5.0
✓ 1
▾1.195.0
Slovan Duslo Sala vs Raca, 3. liga - West, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.48 koduvõit, 3.45 viik, 2.65 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.52, usaldus 3.1/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Sala0
Raca0
▾2.48
3.45
▴2.65
2
▴2.65
O2.5
1.55
Jah
1.48
X2
▴1.52
3.1
✓ X2
▴1.523.1
Raca vs DAC II, 3. liga - West, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.65 viik, 2.95 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Raca2
DAC II2
▴2.12
3.65
▾2.95
1
▴2.12
O2.5
1.62
Jah
1.54
1X
▴1.37
8.0
✓ 1X
▴1.378.0
Banik Prievidza vs Raca, 3. liga - West, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.95 koduvõit, 3.55 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.46, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Banik Prievidza0
Raca1
▴1.95
▾3.55
▾3.20
1
▾1.78
O2.5
1.46
Jah
▴1.47
O2.5
1.46
8.0
O2.5
1.468.0
Raca vs Petrzalka II, 3. liga - West, algus kell 09:30. Koefitsiendid: 1.45 koduvõit, 4.30 viik, 5.30 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.53, usaldus 6.2/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Raca0
Petrzalka B0
1.45
4.30
5.30
2
5.30
O2.5
1.40
Jah
1.53
BTTS
1.53
6.2
BTTS
1.536.2

Hooaja statistika

3. liga - West Slovakkia · Hooaeg 2026
13Mängud Võidumäär 15%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5813
Võidud022
Viigid134
Kaotused437
Löödud väravad6915
Sisse lastud väravad181634
Keskm. löödud väravad1.21.11.2
Keskm. sisse lastud väravad3.62.02.6
Nullimängud033
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu1-8
Võõrsil6-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu8
Võõrsil6
Seeriad
Võit1
Kaotus3
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.577%
10 mängu
Üle 1.531%
4 mängu
Üle 2.58%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Slovakkia - 3. liga - West
# Meeskond M V P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Rača ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Rača ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Rača meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 22 mängu, milles on osalenud Rača, parima vihje täpsusega 68.2%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 3. liga - West hooajal on Rača saavutanud 2 võitu, 4 viiki ja 7 kaotust 13 mängus, lüües 15 väravat (1.2 mängu kohta) ja lastes sisse 34, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Rača ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Rača on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.