Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Eltham Redbacks FC

Eltham Redbacks FC Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

16
Voorspelde wedstrijden
62.5%
Voorspelbaarheid
LDWWLL
Recente Vorm
1.93
Goals / Wedstrijd
Geen aankomende wedstrijden

Eltham Redbacks FC heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Melbourne Victory II vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, aftrap 10:30. Quoteringen: 1.85 thuis, 4.10 gelijkspel, 3.30 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.28, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Melbourne Victory IIMelbourne II2
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks 0
▾1.85
▴4.10
▴3.30
1
▾1.85
U3.5
▾1.95
Nee
▾2.82
1X
▾1.28
4.3
✓ 1X
▾1.284.3
Eltham Redbacks FC vs Melbourne Knights, Victoria NPL 2, aftrap 06:00. Quoteringen: 2.16 thuis, 3.70 gelijkspel, 2.85 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.47, vertrouwen 2.8/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks2
Melbourne KnightsMelbourne2
▾2.16
▾3.70
▴2.85
X
▾3.70
O2.5
▴1.47
Ja
1.45
O2.5
▴1.47
2.8
✓ O2.5
▴1.472.8
Port Melbourne vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, aftrap 05:00. Quoteringen: 7.80 thuis, 5.60 gelijkspel, 1.34 uit. Beste tip: uitploeg wint, quotering 1.34, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Port MelbournePort M0
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks2
▴7.80
▴5.60
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
▾1.33
Nee
▾2.10
2
▾1.34
8.0
✓ 2
▾1.348.0
Eltham Redbacks FC vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.90 thuis, 4.10 gelijkspel, 4.00 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.33, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 5–0, tip uitgekomen.
Eind
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks5
Manningham United BluesManningham U0
▾1.90
▴4.10
4.00
1
▾1.90
O2.5
▴1.33
Ja
▴1.36
O2.5
▴1.33
8.0
✓ O2.5
▴1.338.0
Northcote City vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.68 thuis, 4.40 gelijkspel, 3.85 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.38, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Northcote City1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks0
▾1.68
▴4.40
▴3.85
1
▾1.68
O2.5
▾1.38
Ja
1.40
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Eltham Redbacks FC vs Melbourne Srbija, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 2.02 thuis, 4.10 gelijkspel, 3.20 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.40, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks0
Melbourne SrbijaMelbourne S2
▾2.02
▴4.10
3.20
X2
▴1.87
O2.5
▾1.40
Ja
▾1.42
O2.5
▴1.40
8.0
O2.5
▴1.408.0
North Sunshine Eagles vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, aftrap 06:00. Quoteringen: 2.57 thuis, 3.95 gelijkspel, 2.25 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.34, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
North Sunshine EaglesNorth S1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks1
▴2.57
▴3.95
▾2.25
X
▴3.95
O2.5
▴1.34
Ja
▴1.34
O2.5
▴1.34
8.0
O2.5
▴1.348.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, aftrap 06:00. Quoteringen: 1.85 thuis, 4.25 gelijkspel, 3.20 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.33, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
Ja
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
Langwarrin vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, aftrap 06:00. Quoteringen: 2.85 thuis, 4.15 gelijkspel, 2.15 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.32, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–6, tip uitgekomen.
Eind
Langwarrin1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks6
2.85
▴4.15
▾2.15
1
2.85
O2.5
▾1.32
Ja
1.33
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Eltham Redbacks FC vs Western United II, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.72 thuis, 4.40 gelijkspel, 3.80 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.72, vertrouwen 7.4/10. Eindstand 3–4, tip niet uitgekomen.
Eind
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
Western United IIWestern II4
▴1.72
4.40
▾3.80
1
▴1.72
O3.5
▾1.82
Ja
▾1.34
1
▴1.72
7.4
1
▴1.727.4

Seizoensstatistieken

Victoria NPL 2 Australië · Seizoen 2026
26Wedstrijden Winstpercentage 42%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden131326
Overwinningen6511
Gelijkspelen516
Nederlagen279
Doelpunten voor362258
Doelpunten tegen202141
Gem. doelpunten voor2.81.72.2
Gem. doelpunten tegen1.51.61.6
Clean sheets325
Wedstrijden zonder doelpunt123
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis8-0
Uit1-6
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis8
Uit6
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst2
Verlies2
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
6–7
0-15
7–7
16-30
13–2
31-45
5–10
46-60
7–7
61-75
17–11
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
1Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.588%
23 Wedstrijden
Boven 1.565%
17 Wedstrijden
Boven 2.531%
8 Wedstrijden
Boven 3.512%
3 Wedstrijden
Boven 4.512%
3 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Australië - Victoria NPL 2
# Team G D P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Eltham Redbacks FC voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Eltham Redbacks FC voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Eltham Redbacks FC op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 16 wedstrijden met Eltham Redbacks FC geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 62.5%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Victoria NPL 2-seizoen heeft Eltham Redbacks FC 11 overwinningen, 6 gelijkspelen en 9 nederlagen behaald in 26 wedstrijden, met 58 doelpunten gescoord (2.2 per wedstrijd) en 41 tegendoelpunten, met 5 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Eltham Redbacks FC voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Eltham Redbacks FC is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.