Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Vancouver Whitecaps II

Vancouver Whitecaps II Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

37
Elemzett mérkőzések
70.3%
Előrejelezhetőségi mutató
LLDWWL
Legutóbbi forma
1.60
Gólok / Mérkőzés
Vancouver Whitecaps II idegenben nyeretlen az utóbbi 18 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Vancouver Whitecaps II csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Vancouver Whitecaps II vs The Town, MLS Next Pro, kezdés 22:00. Odds: hazai 3.70, döntetlen 4.05, vendég 1.78. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.39, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
The Town2
▾3.70
▴4.05
▴1.78
1
▾3.70
O2.5
▾1.39
Igen
▾1.41
O2.5
▾1.39
8.0
O2.5
▾1.398.0
Minnesota United II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, kezdés 01:00. Odds: hazai 1.53, döntetlen 4.40, vendég 5.10. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 2.27, megbízhatóság 2.6/10. Végeredmény 5–1, a tipp nem jött be.
Vége
Minnesota United IIMinnesota 25
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.53
4.40
▴5.10
2
▴5.10
U3.5
▾1.78
Nem
▾2.45
X2
▴2.27
2.6
X2
▴2.272.6
Portland Timbers II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, kezdés 21:00. Odds: hazai 1.57, döntetlen 4.35, vendég 4.90. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.34, megbízhatóság 6.1/10. Végeredmény 0–0, a tipp nem jött be.
Vége
Portland Timbers IIPortland 0
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
▴1.57
4.35
▾4.90
1
▴1.57
O2.5
▾1.34
Igen
▾1.45
O2.5
▾1.34
6.1
O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II vs Sporting KC II, MLS Next Pro, kezdés 00:00. Odds: hazai 2.15, döntetlen 3.75, vendég 2.75. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.34, megbízhatóság 6.1/10. Végeredmény 5–1, a tipp bejött.
Vége
Vancouver Whitecaps IIVancouver II5
Sporting KC IISporting II1
▴2.15
▴3.75
▾2.75
1
▴2.15
O2.5
▾1.34
Igen
▾1.32
O2.5
▾1.34
6.1
✓ O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, kezdés 02:00. Odds: hazai 3.65, döntetlen 3.90, vendég 1.88. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.41, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–1, a tipp bejött.
Vége
Vancouver Whitecaps IIVancouver II4
Los Angeles FC IILos II 1
▴3.65
▴3.90
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
▾1.41
Igen
▴1.43
O2.5
▾1.41
8.0
✓ O2.5
▾1.418.0
Austin II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, kezdés 01:30. Odds: hazai 1.37, döntetlen 4.80, vendég 6.30. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.37, megbízhatóság 5.2/10. Végeredmény 4–1, a tipp bejött.
Vége
Austin II4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▴1.37
▾4.80
▾6.30
1
▴1.37
O2.5
▴1.42
Igen
▴1.65
1
▴1.37
5.2
✓ 1
▴1.375.2
Tacoma Defiance vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, kezdés 03:00. Odds: hazai 1.87, döntetlen 3.85, vendég 3.80. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.26, megbízhatóság 4.2/10. Végeredmény 4–2, a tipp bejött.
Vége
Tacoma Defiance4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II 2
▴1.87
▾3.85
3.80
1
▴1.87
U3.5
▾1.73
Igen
▴1.43
1X
1.26
4.2
✓ 1X
1.264.2
St. Louis City II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, kezdés 00:00. Odds: hazai 1.38, döntetlen 5.40, vendég 7.10. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.34, megbízhatóság 4.2/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
St. Louis City IISt. II1
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.38
▴5.40
▴7.10
1
▾1.38
O2.5
▾1.34
Nem
▾2.17
O2.5
▾1.34
4.2
O2.5
▾1.344.2

Vancouver II Átlagos statisztikák

Utolsó 10 mérkőzés
Várható gólokxG mérkőzésenként
1.16
LövésekKaput eltaláló / meccs
4.6
Labdabirtoklás
50%
SzögletekÁtlag / meccs
4.3
FegyelemLapok / meccs
1.6
Győzelmi arány
30%

Szezon statisztikák

MLS Next Pro USA · Szezon 2026
27Mérkőzések Győzelmi arány 37%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések131427
Győzelmek8210
Döntetlenek000
Vereségek51217
Lőtt gólok261743
Kapott gólok233861
Lőtt gólok átlaga2.01.21.6
Kapott gólok átlaga1.82.72.3
Kapott gól nélküli mérkőzések011
Gól nélküli mérkőzések325
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai5-1
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai0-4
Vendég6-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai5
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég6
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek6
Tizenegyesek
13/ 15
86.67% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
5–10
0-15
5–11
16-30
4–10
31-45
8–13
46-60
9–6
61-75
8–10
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0-154
16-307
31-459
46-608
61-756
76-9010
52Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.581%
22 Mérkőzések
Több mint 1.552%
14 Mérkőzések
Több mint 2.515%
4 Mérkőzések
Több mint 3.57%
2 Mérkőzések
Több mint 4.54%
1 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért
Deylen Vellios Deylen Vellios 23 DEF -
N. Djordjevic N. Djordjevic 23 DEF -
Daniel Russo Daniel Russo 23 DEF -
Mark O'Neill Mark O'Neill 23 DEF -
Adrian Pelayo Adrian Pelayo 19 DEF -
A. Zendejas A. Zendejas 30 GK -
I. Boehmer I. Boehmer 24 GK -
M. Anchor M. Anchor 21 GK -
Raphael Raphael 22 DEF -
R. Elloumi R. Elloumi 18 FWD -
Belal Halbouni Belal Halbouni 26 DEF -

Tabella

USA - MLS Next Pro
# Csapat M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Vancouver Whitecaps II – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Vancouver Whitecaps II tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Vancouver Whitecaps II csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 37 mérkőzést elemeztünk a Vancouver Whitecaps II részvételével, a legjobb tipp találati aránya 70.3%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális MLS Next Pro szezonban a Vancouver Whitecaps II 10 győzelmet, 0 döntetlent és 17 vereséget szerzett 27 mérkőzésen, 43 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.6) és 61 gólt kapott, 1 alkalommal tartva kapuját tisztán.

Az utolsó 10 mérkőzésen a Vancouver Whitecaps II átlagosan 50% labdabirtoklást, 1.16 xG-t és mérkőzésenként 4.3 szögletet produkált, 30%-os győzelmi aránnyal.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Vancouver Whitecaps II-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Vancouver Whitecaps II csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.