Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Cappellen

Cappellen Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

26
Perlawanan diramal
76.9%
Kadar kebolehramalan
DWLLLD
Prestasi terkini
1.07
Gol / perlawanan
Cappellen tiada kad merah dalam 40 perlawanan terakhir
Perlawanan seterusnya Second Amateur Division - VFV B · Ahd, 8 Nov · 14:00
Diegem
VS
Cappellen
Best Tip
Odds
Keyakinan 7.5/10
Buka ramalan

Perlawanan terkini

Cappellen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 3.25 tuan rumah, 4.10 seri, 1.74 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 7.0/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan meleset.
Tamat
Cappellen0
Wellen0
3.25
4.10
1.74
2
1.74
O2.5
1.36
Ya
1.40
O2.5
1.36
7.0
O2.5
1.367.0
Racing Mechelen vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 1.08 tuan rumah, 7.90 seri, 11.00 pelawat. Best Tip: tuan rumah menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol, odds 1.58, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 1–3, ramalan meleset.
Tamat
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
Ya
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Cappellen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 3.50 tuan rumah, 4.50 seri, 1.62 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.31, keyakinan 6.8/10. Keputusan akhir 0–6, ramalan tepat.
Tamat
Cappellen0
Bocholter6
3.50
4.50
1.62
2
1.62
O2.5
1.31
Ya
1.39
O2.5
1.31
6.8
✓ O2.5
1.316.8
Sint-Truiden II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 14:00. Odds: 2.05 tuan rumah, 3.70 seri, 2.77 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.32, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan tepat.
Tamat
St. Truiden 23
Cappellen0
2.05
3.70
2.77
1
2.05
O2.5
1.34
Ya
1.33
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 17:30. Odds: 1.50 tuan rumah, 4.30 seri, 4.45 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.50, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Tidak
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Cappellen vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 3.35 tuan rumah, 3.90 seri, 1.76 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.59, keyakinan 6.8/10. Keputusan akhir 3–3, ramalan tepat.
Tamat
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
Ya
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Cappellen vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 2.22 tuan rumah, 4.00 seri, 2.37 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 4.0/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
Ya
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Cappellen vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 1.61 tuan rumah, 4.15 seri, 3.85 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.61, keyakinan 5.7/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan tepat.
Tamat
Cappellen2
Berg en Dal0
1.61
4.15
3.85
1
1.61
O2.5
1.57
Ya
1.63
1
1.61
5.7
✓ 1
1.615.7

Statistik musim

Second Amateur Division - VFV B Belgium · Musim 2026
9Perlawanan Kadar kemenangan 11%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan459
Menang011
Seri213
Kalah235
Gol dijaringkan7310
Gol dibolosi14923
Purata gol dijaringkan1.80.61.1
Purata gol dibolosi3.51.82.6
Tanpa bolos011
Gagal menjaringkan gol145
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah-
Pelawat1-3
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-6
Pelawat4-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah6
Pelawat4
Rentetan
Menang0
Kalah3
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.544%
4 Perlawanan
Lebih 1.533%
3 Perlawanan
Lebih 2.533%
3 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Belgium - Second Amateur Division - VFV B
# Pasukan P G M
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Cappellen

Mencari ramalan Cappellen? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Cappellen daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 26 perlawanan melibatkan Cappellen dengan ketepatan Best Tip sebanyak 76.9%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Second Amateur Division - VFV B semasa, Cappellen mencatatkan 1 kemenangan, 3 seri dan 5 kekalahan dalam 9 perlawanan, menjaringkan 10 gol (1.1 setiap perlawanan) dan dibolosi 23 gol, dengan 1 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Cappellen yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Cappellen hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.