Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Tarpa

Tarpa Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

4
Perlawanan Diramal
–
Kadar Kebolehramalan
LLLDW
Prestasi Terkini
1.07
Gol / Perlawanan
Tarpa tiada kad merah dalam 34 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Tarpa tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Kisvarda II vs Tarpa, NB III - Northeast, sepak mula 10:00. Odds: 1.47 tuan rumah, 4.25 seri, 5.30 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.50, keyakinan 2.5/10. Keputusan akhir 3–0, ramalan tepat.
Tamat
Kisvarda II3
Tarpa 0
1.47
▾4.25
▴5.30
1
▴1.50
U3.5
1.57
Ya
1.69
1
▴1.50
2.5
✓ 1
▴1.502.5
Cigand SE vs Tarpa, NB III - Northeast, sepak mula 16:30. Odds: 1.26 tuan rumah, 5.40 seri, 8.75 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.26, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Cigand SE3
Tarpa1
1.26
5.40
8.75
1
1.26
U3.5
▴1.65
Tidak
1.85
1
1.26
5.0
✓ 1
1.265.0
DEAC vs Tarpa, NB III - Northeast, sepak mula 16:30. Odds: 1.50 tuan rumah, 4.10 seri, 5.10 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.50, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 4–0, ramalan tepat.
Tamat
DEAC4
Tarpa0
1.50
4.10
5.10
1
1.50
O2.5
1.62
Tidak
1.97
1
1.50
5.0
✓ 1
1.505.0
Tiszaujvaros vs Tarpa, NB III - Northeast, sepak mula 16:00. Odds: 2.82 tuan rumah, 3.50 seri, 2.15 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.57, keyakinan 3.2/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Tiszaujvaros 1
Tarpa1
2.82
3.50
2.15
1
2.82
O2.5
1.51
Ya
1.47
1X
1.57
3.2
✓ 1X
1.573.2
Tarpa vs Diosgyor II, NB III - Northeast, sepak mula 16:00. Odds: 1.80 tuan rumah, 3.50 seri, 3.80 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.82, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan meleset.
Tamat
Tarpa2
Diosgyor II1
▴1.80
▾3.50
▾3.80
2
▾3.80
U3.5
▾1.44
Tidak
▾2.20
X2
▾1.82
5.0
X2
▾1.825.0

Statistik Musim

NB III - Northeast Hungary · Musim 2026
10Perlawanan Kadar Kemenangan 20%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan7310
Menang202
Seri000
Kalah538
Gol Dijaringkan718
Gol Dibolosi111122
Purata Gol Dijaringkan1.00.30.8
Purata Gol Dibolosi1.63.72.2
Tanpa Bolos101
Tidak Menjaringkan Gol224
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah2-0
Pelawat-
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah0-3
Pelawat4-0
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah2
Pelawat1
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah3
Pelawat4
Rentetan
Menang1
Kalah7
Sepakan Penalti
1/ 1
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
2–2
0-15
0–2
16-30
1–3
31-45
0–7
46-60
2–3
61-75
3–5
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0Kuning
0Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.560%
6 Perlawanan
Lebih 1.520%
2 Perlawanan
Lebih 2.50%
0 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Hungary - NB III - Northeast
# Pasukan P G M
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Dalam musim NB III - Northeast semasa, Tarpa mencatatkan 2 kemenangan, 0 seri dan 8 kekalahan dalam 10 perlawanan, menjaringkan 8 gol (0.8 setiap perlawanan) dan dibolosi 22 gol, dengan 1 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Tarpa yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Tarpa hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.