Tarpa Typy, statystyki i forma
Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.
4
Przewidziane mecze
–
Skuteczność prognoz
LLLDW
Ostatnia forma
1.07
Gole / Mecz
Tarpa nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 34 meczach
Brak nadchodzących meczów
Tarpa nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.
Ostatnie Mecze
Kisvarda II vs Tarpa, NB III - Northeast, początek o 10:00. Kursy: 1.47 gospodarze, 4.25 remis, 5.30 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.50, zaufanie 2.5/10. Wynik końcowy 3–0, typ wszedł.
Kisvarda II3
Tarpa 0Cigand SE vs Tarpa, NB III - Northeast, początek o 16:30. Kursy: 1.26 gospodarze, 5.40 remis, 8.75 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.26, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Cigand SE3
Tarpa1DEAC vs Tarpa, NB III - Northeast, początek o 16:30. Kursy: 1.50 gospodarze, 4.10 remis, 5.10 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.50, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 4–0, typ wszedł.
DEAC4
Tarpa0Tiszaujvaros vs Tarpa, NB III - Northeast, początek o 16:00. Kursy: 2.82 gospodarze, 3.50 remis, 2.15 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.57, zaufanie 3.2/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Tiszaujvaros 1
Tarpa1Tarpa vs Diosgyor II, NB III - Northeast, początek o 16:00. Kursy: 1.80 gospodarze, 3.50 remis, 3.80 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.82, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ nie wszedł.
Tarpa2
Diosgyor II1
Koniec
1.47
▾4.25
▴5.30
1
U3.5
Tak
1
2.5
✓ 1
Koniec
1.26
5.40
8.75
1
U3.5
Nie
1
5.0
✓ 1
Koniec
1.50
4.10
5.10
1
O2.5
Nie
1
5.0
✓ 1
Koniec
2.82
3.50
2.15
1
O2.5
Tak
1X
3.2
✓ 1X
Koniec
▴1.80
▾3.50
▾3.80
2
U3.5
Nie
X2
5.0
X2
Statystyki sezonu
NB III - Northeast
10Mecze
Procent zwycięstw 20%
Analiza formy
| Statystyka | U siebie | Na wyjeździe | Łącznie |
|---|---|---|---|
| Mecze | 7 | 3 | 10 |
| Zwycięstwa | 2 | 0 | 2 |
| Remisy | 0 | 0 | 0 |
| Porażki | 5 | 3 | 8 |
| Gole strzelone | 7 | 1 | 8 |
| Gole stracone | 11 | 11 | 22 |
| Średnia goli strzelonych | 1.0 | 0.3 | 0.8 |
| Średnia goli straconych | 1.6 | 3.7 | 2.2 |
| Mecze bez straty gola | 1 | 0 | 1 |
| Mecze bez strzelonego gola | 2 | 2 | 4 |
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie2-0
Na wyjeździe-
Najwyższa porażka
U siebie0-3
Na wyjeździe4-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie2
Na wyjeździe1
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa1
Porażki7
Rzuty karne
1/ 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strzelone
Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.560%
6 meczów
Powyżej 1.520%
2 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów
Zawodnicy
Brak dostępnych danych o zawodnikach
Tabela
| # | Drużyna | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 35-9 | 27 |
| 2 |
|
11 | 25-9 | 26 |
| 3 |
|
11 | 29-14 | 23 |
| 4 |
|
11 | 18-11 | 20 |
| 5 |
|
11 | 29-21 | 19 |
| 6 |
|
11 | 17-12 | 19 |
| 7 |
|
11 | 13-22 | 17 |
| 8 |
|
11 | 19-17 | 16 |
| 9 |
|
11 | 17-15 | 16 |
| 10 |
|
11 | 15-14 | 16 |
| 11 |
|
11 | 11-12 | 16 |
| 12 |
|
11 | 18-30 | 10 |
| 13 |
|
11 | 8-19 | 9 |
| 14 |
|
11 | 6-18 | 9 |
| 15 |
|
11 | 8-25 | 6 |
| 16 |
|
11 | 10-30 | 3 |
W bieżącym sezonie NB III - Northeast Tarpa ma bilans 2-0-8 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 10 meczach, przy 8 golach strzelonych (0.8 na mecz) i 22 straconych oraz 1 czystych kontach.
NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Tarpa pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.
Tarpa to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.