Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Rotselaar

Rotselaar Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€75.00Th. Ø 21.0 Second Amateur Division - VFV B
22
Voorspelde wedstrijden
72.7%
Voorspelbaarheid
LWLLWD
Recente vorm
1.93
Goals / wedstrijd
Rotselaar kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 11 wedstrijden
Rotselaar had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 9 wedstrijden
Rotselaar had meer dan 2,5 doelpunten in de laatste 7 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Wilrijk vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:00. Quoteringen: 1.72 thuis, 4.25 gelijkspel, 3.15 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Wilrijk3
Rotselaar1
1.72
4.25
3.15
1
1.72
O2.5
1.53
Ja
1.58
O2.5
1.53
5.0
✓ O2.5
1.535.0
Tongeren vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 18:30. Quoteringen: 2.80 thuis, 4.15 gelijkspel, 1.88 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.26, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–4, tip uitgekomen.
Eind
Tongeren3
Rotselaar4
2.80
4.15
1.88
2
1.88
O2.5
1.26
Ja
1.30
O2.5
1.26
8.0
✓ O2.5
1.268.0
Rotselaar vs Tempo Overijse, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:15. Quoteringen: 6.40 thuis, 5.90 gelijkspel, 1.22 uit. Best Tip: uitploeg wint met min. 2 doelpunten verschil, quotering 1.72, vertrouwen 6.6/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Rotselaar1
Overijse2
6.40
5.90
1.22
2
1.22
O2.5
1.23
Ja
1.52
H2
1.72
6.6
H2
1.726.6
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 17:30. Quoteringen: 1.63 thuis, 4.10 gelijkspel, 3.80 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.36, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Ja
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Rotselaar vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:15. Quoteringen: 2.60 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.15 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.42, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 5–3, tip uitgekomen.
Eind
Rotselaar5
Eendr. Termien3
2.60
3.75
2.15
1
2.60
O2.5
1.44
Ja
1.42
BTTS
1.42
8.0
✓ BTTS
1.428.0
Racing Mechelen vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:00. Quoteringen: 1.70 thuis, 4.00 gelijkspel, 3.55 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.47, vertrouwen 6.4/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
KRC Mechelen2
Rotselaar2
1.70
4.00
3.55
1
1.70
O2.5
1.47
Ja
1.50
O2.5
1.47
6.4
✓ O2.5
1.476.4
Rotselaar vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:30. Quoteringen: 2.37 thuis, 3.85 gelijkspel, 2.27 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.47, vertrouwen 4.1/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
Rotselaar3
Boom1
2.37
3.85
2.27
1
2.37
O2.5
1.44
Ja
1.43
1X
1.47
4.1
✓ 1X
1.474.1
Hades vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 18:30. Quoteringen: 1.44 thuis, 4.25 gelijkspel, 5.00 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.44, vertrouwen 4.8/10. Eindstand 4–1, tip uitgekomen.
Eind
Hades4
Rotselaar1
1.44
4.25
5.00
1
1.44
O2.5
1.47
Ja
1.60
1
1.44
4.8
✓ 1
1.444.8
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:15. Quoteringen: 2.32 thuis, 3.45 gelijkspel, 2.50 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.37, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Ja
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0
Rotselaar vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, aftrap 19:15. Quoteringen: 1.50 thuis, 4.00 gelijkspel, 4.75 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.73, vertrouwen 3.8/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Rotselaar1
Berchem S1
1.50
4.00
4.75
1
1.50
O2.5
1.62
Ja
1.73
BTTS
1.73
3.8
✓ BTTS
1.733.8

Seizoensstatistieken

Second Amateur Division - VFV B België · Seizoen 2026
11Wedstrijden Winpercentage 36%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden5611
Overwinningen314
Gelijkspelen011
Nederlagen246
Doelpunten voor13821
Doelpunten tegen101626
Gem. doelpunten voor2.61.31.9
Gem. doelpunten tegen2.02.72.4
Clean sheets000
Niet gescoord123
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-3
Uit3-4
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit4-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit4
Reeksen
Winst1
Verlies2
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.573%
8 Wedstrijden
Over 1.545%
5 Wedstrijden
Over 2.536%
4 Wedstrijden
Over 3.527%
3 Wedstrijden
Over 4.59%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

België - Second Amateur Division - VFV B
# Team G D P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Rotselaar voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Rotselaar voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Rotselaar op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 22 wedstrijden met Rotselaar geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 72.7%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Second Amateur Division - VFV B-seizoen speelde Rotselaar 11 wedstrijden, met 4 overwinningen, 1 gelijkspelen en 6 nederlagen. De ploeg scoorde 21 doelpunten (1.9 per wedstrijd), kreeg er 26 tegen en hield 0 keer de nul.

Rotselaar heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €75.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Rotselaar blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Rotselaar is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.