Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Cavalry FC

Cavalry Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

€2.69m Ø 25.7 Canadian Premier League
92
Tippede kamper
78.3%
Forutsigbarhetsgrad
LWWDLL
Formkurve
2.07
Mål / kamp
Cavalry FC scoret i alle de siste 10 kampene
Cavalry FC er ubeseiret hjemme i de siste 18 kampene
Cavalry FC scoret i de siste 16 kampene
Neste kamp Canadian Premier League · lør. 7. nov. · 21:00
Cavalry
VS
Supra du Quebec
Best Tip
Odds
Tillit 8.9/10
Lås opp tipset

Siste kamper

Supra du Quebec vs Cavalry FC, Canadian Premier League, kampstart 21:00. Odds: 2.85 hjemme, 3.50 uavgjort, 2.37 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.72, tillit 8.0/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Supra du Quebec2
Cavalry1
▾2.85
▾3.50
▴2.37
X2
1.47
O2.5
▴1.72
Ja
▴1.60
O2.5
▴1.72
8.0
✓ O2.5
▴1.728.0
Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, kampstart 20:00. Odds: 1.65 hjemme, 4.10 uavgjort, 4.90 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.55, tillit 7.3/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Ja
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Cavalry FC vs Pacific FC, Canadian Premier League, kampstart 21:00. Odds: 1.25 hjemme, 6.50 uavgjort, 11.00 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.35, tillit 7.0/10. Sluttresultat 4–2, tipset gikk inn.
Slutt
Cavalry4
Pacific FC2
▴1.25
6.50
▾11.00
X2
▾4.10
O2.5
▴1.35
Ja
▾1.72
O2.5
▾1.35
7.0
✓ O2.5
▾1.357.0
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, kampstart 21:00. Odds: 4.00 hjemme, 3.80 uavgjort, 1.95 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.63, tillit 6.5/10. Sluttresultat 2–2, tipset gikk inn.
Slutt
HFX Wanderers2
Cavalry 2
▾4.00
▾3.80
▴1.95
2
▴1.95
O2.5
1.63
Ja
▾1.56
O2.5
1.63
6.5
✓ O2.5
1.636.5
York United vs Cavalry FC, Canadian Premier League, kampstart 17:00. Odds: 4.35 hjemme, 4.20 uavgjort, 1.67 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.47, tillit 5.8/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
Slutt
Inter Toronto3
Cavalry1
▾4.35
4.20
▴1.67
1
▾4.35
O2.5
▾1.47
Nei
▴2.47
O2.5
▾1.47
5.8
✓ O2.5
▾1.475.8
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, kampstart 00:00. Odds: 4.60 hjemme, 4.30 uavgjort, 1.68 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.68, tillit 2.6/10. Sluttresultat 3–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
Ja
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
Cavalry FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, kampstart 02:00. Odds: 1.57 hjemme, 4.45 uavgjort, 5.25 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.52, tillit 2.9/10. Sluttresultat 6–0, tipset gikk inn.
Slutt
Cavalry6
Supra du Quebec0
▴1.57
▴4.45
▾5.25
2
▾5.25
O2.5
1.52
Ja
1.62
O2.5
1.52
2.9
✓ O2.5
1.522.9
Pacific FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, kampstart 23:00. Odds: 4.80 hjemme, 4.20 uavgjort, 1.62 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 2.30, tillit 2.6/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Pacific FC0
Cavalry1
▾4.80
▾4.20
▴1.62
1
▾4.80
O2.5
▴1.57
Ja
▾1.64
1X
▾2.30
2.6
1X
▾2.302.6
HFX Wanderers FC vs Cavalry FC, Canadian Premier League, kampstart 20:00. Odds: 4.30 hjemme, 3.80 uavgjort, 1.78 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.78, tillit 4.9/10. Sluttresultat 1–3, tipset gikk inn.
Slutt
HFX Wanderers1
Cavalry3
▴4.30
3.80
▴1.78
2
▴1.78
O2.5
▴1.76
Ja
1.70
2
▴1.78
4.9
✓ 2
▴1.784.9
Cavalry vs Valour, Canadian Premier League, kampstart 23:00. Odds: 1.50 hjemme, 3.95 uavgjort, 5.60 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.78, tillit 8.0/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Cavalry3
Valour0
1.50
3.95
5.60
X2
2.30
O2.5
1.78
Ja
1.85
O2.5
1.78
8.0
✓ O2.5
1.788.0
Odds: 3.85 hjemme, 3.40 uavgjort, 1.88 borte. Best Tip: minst 2 mål i kampen, odds 1.20, tillit 2.3/10. Sluttresultat 0–1.
Slutt
FC Edmonton0
Cavalry1
3.85
3.40
1.88
X2
1.22
O1.5
1.20
Ja
1.58
O1.5
1.20
2.3
O1.5
1.202.3

Sesongstatistikk

Canadian Premier League Canada · Sesong 2026
28Kamper Seiersprosent 64%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper141428
Seire11718
Uavgjorte336
Tap044
Scorede mål352358
Innslupne mål91423
Snitt scorede mål2.51.62.1
Snitt innslupne mål0.61.00.8
Kamper uten baklengsmål6511
Kamper uten scoring033
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme6-0
Borte1-5
Største tap
Hjemme-
Borte3-1
Flest scorede mål
Hjemme6
Borte5
Flest innslupne mål
Hjemme2
Borte3
Rekker
Seire5
Tap2
Straffespark
6/ 6
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
7–4
0-15
8–2
16-30
5–2
31-45
11–3
46-60
12–4
61-75
16–7
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
4-2-3-114 G
4-4-24 G
65Gule
4Røde
Scorede mål
Over 0.589%
25 Kamper
Over 1.557%
16 Kamper
Over 2.532%
9 Kamper
Over 3.514%
4 Kamper
Over 4.511%
3 Kamper

Spillere

Spiller Alder Pos Vurd
A. Didic A. Didic 31 DEF 7.29
T. Warschewski T. Warschewski 27 FWD 7.28
D. Klomp D. Klomp 27 DEF 7.14
S. Camargo S. Camargo 31 MID 7.08
A. Musse A. Musse 29 FWD 7.05
G. Ntignee G. Ntignee 23 MID 7.04
A. Pearlman A. Pearlman 20 DEF 7.02
B. Kamdem B. Kamdem 31 DEF 6.86
N. Ingham N. Ingham 32 GK 6.82
E. Kobza E. Kobza 24 MID 6.81
C. Elva C. Elva 29 FWD 6.72
H. Paton H. Paton 27 MID 6.64
Kacper Plocinski Kacper Plocinski - DEF 6.60
M. Henry M. Henry 21 MID 6.53
James McGlinchey James McGlinchey 18 MID 6.50
N. Edwards N. Edwards 23 MID 6.48
J. McGlinchey J. McGlinchey 18 - 6.44
Hassan Ayari Hassan Ayari 23 FWD 6.43
M. Baldisimo M. Baldisimo 25 MID 6.12
J. Herdman J. Herdman 21 MID 5.96
Robert Owen Antoniuk R. Owen Antoniuk 23 - 5.91
L. Laing L. Laing 22 DEF 5.89
Owen Graham-Roache O. Graham-Roache 17 FWD 5.59
N. Myroniuk N. Myroniuk 20 MID 5.39
C. Ofori C. Ofori 20 DEF 4.69
M. Piepgrass M. Piepgrass 21 MID 3.19
J. Holliday J. Holliday 20 GK 0.54

Tabell

Canada - Canadian Premier League
# Lag K M P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Tips og prognoser for Cavalry FC

Leter du etter tips for Cavalry FC? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Cavalry FC fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 92 kamper med Cavalry FC, med en treffsikkerhet for Best Tip på 78.3%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i Canadian Premier League-sesongen har Cavalry FC 18 seire, 6 uavgjorte og 4 tap på 28 kamper. Laget har scoret 58 mål (2.1 per kamp), sluppet inn 23 og har 11 kamper uten baklengsmål.

Over de siste 10 kampene har Cavalry FC i gjennomsnitt 46% ballbesittelse, 1.89 xG og 4.7 hjørnespark per kamp, med en seiersprosent på 50%.

Cavalry FC har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €2.69m.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Cavalry FC forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Cavalry FC er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.