Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Columbus Crew II

Columbus Crew II Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

36
Voorspelde wedstrijden
63.9%
Voorspelbaarheid
DDLLWL
Recente Vorm
1.80
Goals / Wedstrijd
Columbus Crew II had 5+ schoten op doel in de laatste 6 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Columbus Crew II heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Columbus Crew II vs Carolina Core, MLS Next Pro, aftrap 19:00. Quoteringen: 1.80 thuis, 3.95 gelijkspel, 3.70 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.23, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 1
Carolina Core1
▾1.80
▴3.95
▴3.70
1
▾1.80
O2.5
▾1.41
Ja
1.44
1X
▾1.23
8.5
✓ 1X
▾1.238.5
Columbus Crew II vs New England II, MLS Next Pro, aftrap 23:00. Quoteringen: 2.63 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.30 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.45, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New England IINew II1
▾2.63
▴3.60
▴2.30
1
▾2.63
O2.5
▴1.45
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.45
8.0
O2.5
▴1.458.0
Toronto II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.48 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.88 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.43, vertrouwen 6.4/10. Eindstand 4–2, tip uitgekomen.
Eind
Toronto II4
Columbus Crew IIColumbus Crew 2 2
▾2.48
▴3.65
▴2.88
2
▴2.88
O2.5
▴1.43
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.43
6.4
✓ O2.5
▴1.436.4
Philadelphia Union II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.27 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.85 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.58, vertrouwen 5.6/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Philadelphia Union IIPhiladelphia II1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▴2.27
3.65
▾2.85
2
▾2.85
O2.5
▾1.37
Ja
▾1.36
X2
▾1.58
5.6
X2
▾1.585.6
Columbus Crew II vs Chicago Fire II, MLS Next Pro, aftrap 18:00. Quoteringen: 2.70 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.25 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.31, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
Columbus Crew IIColumbus Crew 24
Chicago Fire II0
▾2.70
3.75
▴2.25
2
▴2.25
O2.5
▾1.31
Ja
▾1.31
O2.5
▾1.31
8.5
✓ O2.5
▾1.318.5
Huntsville City vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.12 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.95 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.43, vertrouwen 3.6/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Huntsville CityHuntsville1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▾2.12
3.65
▴2.95
1
▾2.12
O2.5
▴1.43
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.43
3.6
O2.5
▴1.433.6
Columbus Crew II vs New York City II, MLS Next Pro, aftrap 23:00. Quoteringen: 2.27 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.65 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.39, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 4–2, tip uitgekomen.
Eind
Columbus Crew IIColumbus Crew 24
New York City IINew II2
▴2.27
▾3.55
▾2.65
X
▾3.55
O2.5
▴1.39
Ja
▴1.38
O2.5
▴1.39
4.3
✓ O2.5
▴1.394.3
Columbus Crew II vs New York RB II, MLS Next Pro, aftrap 23:00. Quoteringen: 2.63 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.32 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.54, vertrouwen 8.4/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New York RB IINew II 2
▾2.63
▾3.75
▴2.32
1
▾2.63
O2.5
▴1.31
Nee
▾3.10
1X
▾1.54
8.4
1X
▾1.548.4

Columbus Crew 2 Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.70
SchotenOp doel / wedstrijd
5.5
Balbezit
56%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
4.7
DisciplineKaarten per wedstrijd
1.9
Winstpercentage
30%

Seizoensstatistieken

MLS Next Pro VS · Seizoen 2026
27Wedstrijden Winstpercentage 59%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden131427
Overwinningen10616
Gelijkspelen000
Nederlagen3811
Doelpunten voor302252
Doelpunten tegen162844
Gem. doelpunten voor2.31.61.9
Gem. doelpunten tegen1.22.01.6
Clean sheets415
Wedstrijden zonder doelpunt033
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis2-3
Uit4-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit4
Reeksen
Winst7
Verlies2
Strafschoppen
11/ 14
78.57% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
4–5
0-15
4–10
16-30
10–9
31-45
8–4
46-60
8–5
61-75
14–9
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-154
16-303
31-4511
46-607
61-7511
76-9012
54Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.589%
24 Wedstrijden
Boven 1.563%
17 Wedstrijden
Boven 2.533%
9 Wedstrijden
Boven 3.57%
2 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
G. De Libera G. De Libera 20 MID 7.17
Ibrahima Sy Ibrahima Sy 23 MID 7.16
B. Adu-Gyamfi B. Adu-Gyamfi 19 MID 7.12
A. Marinch A. Marinch 15 FWD 7.01
Anthony Alaouieh Anthony Alaouieh 19 FWD 6.97
Quinton Elliot Quinton Elliot 21 DEF 6.91
Alexander Gimple Alexander Gimple 17 MID 6.83
K. Gbamblé K. Gbamblé 18 FWD 6.79
I. Tortola I. Tortola 17 - 6.68
Dylan Randazzo Dylan Randazzo 18 DEF 6.67
Christopher Rogers Christopher Rogers 19 DEF 6.42
G. Di Noto G. Di Noto 16 DEF 6.42
A. Grinblat A. Grinblat 18 MID 6.40
P. Forfor P. Forfor 16 - 6.34
D. Patel D. Patel 19 GK 6.29
C. Ortiz C. Ortiz 18 FWD 6.17
Cooper Flanary Cooper Flanary 18 FWD 6.10
Shalom Adja Shalom Adja 18 MID 5.70
Austin Su Austin Su 17 MID -
J. Granda J. Granda 19 MID -
K. Ferdinand K. Ferdinand 22 DEF -
Chase Adams Chase Adams 17 FWD -
C. Mrowka C. Mrowka 19 MID -
T. Habroune T. Habroune 19 MID -
A. Sejdić A. Sejdić 29 MID -
N. Rincon N. Rincon 20 MID -
Owen Presthus Owen Presthus 19 DEF -
Cesar Ruvalcaba Cesar Ruvalcaba 24 DEF -
Tristan Brown Tristan Brown 18 DEF -
N. Hagen N. Hagen 29 GK -
Luke Pruter Luke Pruter 24 GK -
S.  Lapkes S. Lapkes 19 GK -
M. Palacios M. Palacios 21 DEF -

Stand

VS - MLS Next Pro
# Team G D P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Columbus Crew II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Columbus Crew II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Columbus Crew II op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 36 wedstrijden met Columbus Crew II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 63.9%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige MLS Next Pro-seizoen heeft Columbus Crew II 16 overwinningen, 0 gelijkspelen en 11 nederlagen behaald in 27 wedstrijden, met 52 doelpunten gescoord (1.9 per wedstrijd) en 44 tegendoelpunten, met 5 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Columbus Crew II gemiddeld 56% balbezit, 1.70 xG en 4.7 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 30%.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Columbus Crew II voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Columbus Crew II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.