Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Malvern

Malvern Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

8
Przewidziane mecze
50.0%
Skuteczność prognoz
WLWDWW
Ostatnia forma
2.47
Gole / Mecz
Obie drużyny strzeliły gola w ostatnich 5 meczach Malvern
Malvern nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 16 meczach
Powyżej 2.5 gola w ostatnich 6 meczach Malvern
Brak nadchodzących meczów

Malvern nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Malvern vs Werribee City, Victoria Premier League 2, początek o 06:00. Kursy: 1.31 gospodarze, 5.30 remis, 7.30 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.31, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 4–1, typ wszedł.
Koniec
Malvern4
Werribee City1
▴1.31
▾5.30
▾7.30
1
▴1.31
O2.5
1.29
Tak
1.52
1
▴1.31
8.5
✓ 1
▴1.318.5
Malvern vs Kingston City, Victoria Premier League 2, początek o 08:00. Kursy: 1.50 gospodarze, 4.60 remis, 4.90 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.38, zaufanie 6.3/10. Wynik końcowy 1–3, typ wszedł.
Koniec
Malvern1
Kingston City3
▴1.50
▾4.60
4.90
1
▴1.50
O2.5
1.38
Tak
1.50
O2.5
1.38
6.3
✓ O2.5
1.386.3
Springvale vs Malvern, Victoria Premier League 2, początek o 11:30. Kursy: 3.95 gospodarze, 3.80 remis, 1.75 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.52, zaufanie 5.2/10. Wynik końcowy 2–5, typ wszedł.
Koniec
Springvale2
Malvern5
3.95
3.80
1.75
2
1.75
O2.5
1.52
Tak
1.52
BTTS
1.52
5.2
✓ BTTS
1.525.2
Malvern vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, początek o 06:00. Kursy: 1.75 gospodarze, 4.00 remis, 3.70 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.75, zaufanie 5.3/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
Malvern2
Eastern Lions2
▴1.75
4.00
▾3.70
1
▴1.75
O2.5
▴1.50
Tak
1.52
1
▴1.75
5.3
1
▴1.755.3
Nunawading vs Malvern, Victoria Premier League 2, początek o 10:30. Kursy: 4.80 gospodarze, 4.30 remis, 1.55 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.55, zaufanie 1.3/10. Wynik końcowy 1–4, typ nie wszedł.
Koniec
Nunawading1
Malvern4
▴4.80
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
1.55
Nie
▾2.10
U3.5
1.55
1.3
U3.5
1.551.3
Malvern vs Moreland City, Victoria Premier League 2, początek o 08:00. Kursy: 1.21 gospodarze, 6.10 remis, 10.25 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.21, zaufanie 8.5/10. Wynik końcowy 5–0, typ wszedł.
Koniec
Malvern5
Moreland City0
▴1.21
▾6.10
▾10.25
1
▴1.21
O2.5
1.33
Tak
1.78
1
▴1.21
8.5
✓ 1
▴1.218.5
Keilor Park vs Malvern, Victoria Premier League 2, początek o 06:00. Kursy: 3.15 gospodarze, 3.90 remis, 1.93 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.30, zaufanie 4.1/10. Wynik końcowy 1–0, typ nie wszedł.
Koniec
Keilor Park1
Malvern0
▾3.15
3.90
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▾1.52
Nie
▾2.27
X2
1.30
4.1
X2
1.304.1
Altona City vs Malvern, Victoria Premier League 2, początek o 09:15. Kursy: 3.60 gospodarze, 3.75 remis, 1.77 goście. Najlepszy typ: wygrana gości, kurs 1.77, zaufanie 4.8/10. Wynik końcowy 0–2, typ wszedł.
Koniec
Altona City0
Malvern2
3.60
3.75
1.77
2
1.77
U3.5
1.55
Nie
2.37
2
1.77
4.8
✓ 2
1.774.8

Statystyki sezonu

Victoria Premier League 2 Australia · Sezon 2026
25Mecze Procent zwycięstw 68%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze121325
Zwycięstwa71017
Remisy112
Porażki426
Gole strzelone293362
Gole stracone201232
Średnia goli strzelonych2.42.52.5
Średnia goli straconych1.70.91.3
Mecze bez straty gola246
Mecze bez strzelonego gola022
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-0
Na wyjeździe0-5
Najwyższa porażka
U siebie2-4
Na wyjeździe1-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa4
Porażki3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–3
0-15
8–3
16-30
6–5
31-45
7–3
46-60
4–2
61-75
8–6
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.592%
23 meczów
Powyżej 1.572%
18 meczów
Powyżej 2.536%
9 meczów
Powyżej 3.532%
8 meczów
Powyżej 4.516%
4 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Australia - Victoria Premier League 2
# Drużyna M G P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Typy bukmacherskie i prognozy na Malvern

Szukasz typów na Malvern? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Malvern generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 8 meczów z udziałem Malvern, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 50.0%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Victoria Premier League 2 Malvern ma bilans 17-2-6 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 25 meczach, przy 62 golach strzelonych (2.5 na mecz) i 32 straconych oraz 6 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Malvern pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Malvern to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.