Preskočiť na obsah
Poháňané NT Apex AI
Malvern

Malvern Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

8
Predikované zápasy
50.0%
Miera úspešnosti
WLWDWW
Aktuálna forma
2.47
Góly / Zápas
Oba tímy skórovali v posledných 5 zápasoch tímu Malvern
Malvern nemal v posledných 16 zápasoch žiadnu červenú kartu
Malvern mal v posledných 6 zápasoch viac ako 2.5 gólu
Žiadne nadchádzajúce zápasy

Tím Malvern nemá momentálne naplánovaný žiadny zápas. Nižšie si pozrite nedávne výsledky a štatistiky sezóny.

Posledné zápasy

Malvern vs Werribee City, Victoria Premier League 2, výkop 06:00. Kurzy: 1.31 domáci, 5.30 remíza, 7.30 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.31, spoľahlivosť 8.5/10. Konečný výsledok 4–1, tip vyšiel.
Koniec
Malvern4
Werribee City1
▴1.31
▾5.30
▾7.30
1
▴1.31
O2.5
1.29
Áno
1.52
1
▴1.31
8.5
✓ 1
▴1.318.5
Malvern vs Kingston City, Victoria Premier League 2, výkop 08:00. Kurzy: 1.50 domáci, 4.60 remíza, 4.90 hostia. Najlepší tip: padne viac než 2.5 gólu, kurz 1.38, spoľahlivosť 6.3/10. Konečný výsledok 1–3, tip vyšiel.
Koniec
Malvern1
Kingston City3
▴1.50
▾4.60
4.90
1
▴1.50
O2.5
1.38
Áno
1.50
O2.5
1.38
6.3
✓ O2.5
1.386.3
Springvale vs Malvern, Victoria Premier League 2, výkop 11:30. Kurzy: 3.95 domáci, 3.80 remíza, 1.75 hostia. Najlepší tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.52, spoľahlivosť 5.2/10. Konečný výsledok 2–5, tip vyšiel.
Koniec
Springvale2
Malvern5
3.95
3.80
1.75
2
1.75
O2.5
1.52
Áno
1.52
ODG
1.52
5.2
✓ ODG
1.525.2
Malvern vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, výkop 06:00. Kurzy: 1.75 domáci, 4.00 remíza, 3.70 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.75, spoľahlivosť 5.3/10. Konečný výsledok 2–2, tip nevyšiel.
Koniec
Malvern2
Eastern Lions2
▴1.75
4.00
▾3.70
1
▴1.75
O2.5
▴1.50
Áno
1.52
1
▴1.75
5.3
1
▴1.755.3
Nunawading vs Malvern, Victoria Premier League 2, výkop 10:30. Kurzy: 4.80 domáci, 4.30 remíza, 1.55 hostia. Najlepší tip: padne menej než 3.5 gólu, kurz 1.55, spoľahlivosť 1.3/10. Konečný výsledok 1–4, tip nevyšiel.
Koniec
Nunawading1
Malvern4
▴4.80
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
1.55
Nie
▾2.10
U3.5
1.55
1.3
U3.5
1.551.3
Malvern vs Moreland City, Victoria Premier League 2, výkop 08:00. Kurzy: 1.21 domáci, 6.10 remíza, 10.25 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.21, spoľahlivosť 8.5/10. Konečný výsledok 5–0, tip vyšiel.
Koniec
Malvern5
Moreland City0
▴1.21
▾6.10
▾10.25
1
▴1.21
O2.5
1.33
Áno
1.78
1
▴1.21
8.5
✓ 1
▴1.218.5
Keilor Park vs Malvern, Victoria Premier League 2, výkop 06:00. Kurzy: 3.15 domáci, 3.90 remíza, 1.93 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.30, spoľahlivosť 4.1/10. Konečný výsledok 1–0, tip nevyšiel.
Koniec
Keilor Park1
Malvern0
▾3.15
3.90
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▾1.52
Nie
▾2.27
X2
1.30
4.1
X2
1.304.1
Altona City vs Malvern, Victoria Premier League 2, výkop 09:15. Kurzy: 3.60 domáci, 3.75 remíza, 1.77 hostia. Najlepší tip: výhra hostí, kurz 1.77, spoľahlivosť 4.8/10. Konečný výsledok 0–2, tip vyšiel.
Koniec
Altona City0
Malvern2
3.60
3.75
1.77
2
1.77
U3.5
1.55
Nie
2.37
2
1.77
4.8
✓ 2
1.774.8

Štatistiky sezóny

Victoria Premier League 2 Austrália · Sezóna 2026
25Zápasy Percento výhier 68%
Prehľad výkonov
Stat Doma Vonku Celkom
Zápasy121325
Výhry71017
Remízy112
Prehry426
Strelené góly293362
Inkasované góly201232
Priemer strelených gólov2.42.52.5
Priemer inkasovaných gólov1.70.91.3
Čisté kontá246
Bez streleného gólu022
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-0
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma2-4
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku2
Série
Výhry4
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–3
0-15
8–3
16-30
6–5
31-45
7–3
46-60
4–2
61-75
8–6
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.592%
23 zápasov
Nad 1.572%
18 zápasov
Nad 2.536%
9 zápasov
Nad 3.532%
8 zápasov
Nad 4.516%
4 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Austrália - Victoria Premier League 2
# Tím Z G B
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Tipy a predpovede na Malvern

Hľadáte tipy na Malvern? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Malvern generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 8 zápasov s účasťou Malvern s presnosťou najlepšieho tipu 50.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy skórujú, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Victoria Premier League 2 má Malvern na konte 17 výhier, 2 remíz a 6 prehier v 25 zápasoch, so 62 strelenými gólmi (2.5 na zápas) a 32 inkasovanými, s 6 čistými kontami.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Malvern zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Malvern je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.