Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Ružomberok II

Ruzomberok B Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

13
Mecze z typem
76.9%
Skuteczność typów
LWWWDW
Ostatnia forma
3.47
Gole / mecz
Ružomberok II strzela gola w każdym z ostatnich 10 meczów
Ružomberok II: powyżej 2,5 gola w 92% z ostatnich 12 meczów
Ružomberok II bez porażki w ostatnich 11 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Fomat Martin vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, początek o 12:30. Kursy: 2.90 gospodarze, 3.50 remis, 2.23 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.35, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 4–2, typ chybiony.
Koniec
MSK Martin4
Ruzomberok B2
▴2.90
3.50
▾2.23
2
▾2.23
O2.5
1.49
Tak
1.46
X2
▾1.35
8.0
X2
▾1.358.0
Ruzomberok II vs Banik Kalinovo, 3. liga - Center, początek o 09:30. Kursy: 1.25 gospodarze, 5.45 remis, 8.60 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.31, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 8–0, typ trafiony.
Koniec
Ruzomberok B8
Kalinovo0
▴1.25
5.45
8.60
1
▴1.27
O2.5
▾1.31
Tak
▾1.66
O2.5
▾1.31
5.0
✓ O2.5
▾1.315.0
Novohrad Lucenec vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, początek o 14:00. Kursy: 4.10 gospodarze, 3.80 remis, 1.67 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.67, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 2–3, typ trafiony.
Koniec
MSK Lucenec2
Ruzomberok B3
▴4.10
▴3.80
▾1.67
2
▾1.67
O2.5
1.53
Tak
1.57
2
▾1.67
4.9
✓ 2
▾1.674.9
Ruzomberok II vs Banska Byst II, 3. liga - Center, początek o 09:30. Kursy: 1.33 gospodarze, 5.00 remis, 6.80 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.38, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 3–0, typ trafiony.
Koniec
Ruzomberok B3
Banska II0
1.33
5.00
6.80
1
▴1.37
O2.5
1.38
Tak
▾1.61
O2.5
1.38
5.0
✓ O2.5
1.385.0
Podkonice vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, początek o 14:30. Kursy: 2.12 gospodarze, 3.45 remis, 3.40 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.50, pewność 5.7/10. Wynik końcowy 4–4, typ trafiony.
Koniec
Podkonice4
Ruzomberok B4
▴2.12
▾3.45
▾3.40
1
▴2.80
O2.5
▴1.62
Tak
▾1.50
BTTS
▾1.50
5.7
✓ BTTS
▾1.505.7
Ruzomberok II vs Oravske Vesele, 3. liga - Center, początek o 09:30. Kursy: 1.47 gospodarze, 4.20 remis, 5.30 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.47, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 4–1, typ trafiony.
Koniec
Ruzomberok B4
Oravske Vesele1
1.47
▾4.20
▴5.30
1
▾1.47
O2.5
▾1.50
Tak
▾1.64
1
▾1.47
5.0
✓ 1
▾1.475.0
Ruzomberok II vs Filakovo, 3. liga - Center, początek o 15:00. Kursy: 1.75 gospodarze, 3.70 remis, 3.70 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.53, pewność 4.8/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
Ruzomberok B1
Filakovo1
1.75
▾3.70
▴3.70
1
1.75
O2.5
1.52
Tak
1.53
BTTS
1.53
4.8
✓ BTTS
1.534.8
Ruzomberok II vs Dolny Kubin, 3. liga - Center, początek o 09:30. Kursy: 1.32 gospodarze, 4.90 remis, 6.60 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.63, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 6–0, typ chybiony.
Koniec
Ruzomberok B6
D. Kubin0
▾1.32
▴4.90
▴6.60
1
▾1.32
O2.5
▾1.38
Tak
▾1.63
BTTS
▾1.63
5.0
BTTS
▾1.635.0

Statystyki sezonu

3. liga - Center Słowacja · Sezon 2026
13Mecze Procent zwycięstw 77%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze7613
Zwycięstwa6410
Remisy112
Porażki011
Gole strzelone281947
Gole stracone41418
Średnia goli strzelonych4.03.23.6
Średnia goli straconych0.62.31.4
Mecze bez straty gola303
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie8-0
Na wyjeździe1-5
Najwyższa porażka
U siebie-
Na wyjeździe4-2
Najwięcej strzelonych goli
U siebie8
Na wyjeździe5
Najwięcej straconych goli
U siebie1
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa4
Porażki1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5100%
13 meczów
Powyżej 1.592%
12 meczów
Powyżej 2.569%
9 meczów
Powyżej 3.546%
6 meczów
Powyżej 4.523%
3 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Słowacja - 3. liga - Center
# Drużyna M G P
1 MFK Bytča 25 55-30 56
2 Námestovo 25 62-28 51
3 Banská Byst II 25 44-27 49
4 Novohrad Lučenec 25 38-30 43
5 Fomat Martin 25 49-33 40
6 Fiľakovo 25 43-43 40
7 Ružomberok II 25 50-40 36
8 Rimavská Sobota 25 53-57 35
9 Podkonice 25 40-38 34
10 Baník Kalinovo 25 30-43 29
11 Oravské Veselé 25 34-43 25
12 Dolný Kubín 25 40-61 21
13 Jednota Bánová 25 26-57 15
14 Kysucké Nové Mesto 25 17-51 15

Typy bukmacherskie i prognozy na Ružomberok II

Szukasz typów na Ružomberok II? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Ružomberok II – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 13 meczów z udziałem Ružomberok II, a skuteczność Best Tip wynosi 76.9%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie 3. liga - Center Ružomberok II ma bilans 10-2-1 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 13 meczach, przy 47 golach strzelonych (3.6 na mecz) i 18 straconych oraz 3 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Ružomberok II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Ružomberok II to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.