Busko-Zdroj Pronosticuri, statistici și formă
Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.
5
Meciuri analizate
–
Predictibilitate
LLLLW
Forma recentă
1.40
Goluri / meci
Busko-Zdroj a avut peste 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Busko-Zdroj a pierdut ultimele 4 meciuri
Busko-Zdroj nu a câștigat în deplasare în ultimele 7 meciuri
Următorul meci
III Liga - Group 4 · dum., 8 nov. · 12:00
Busko-Zdroj
VS
Jaroslaw
Best Tip
Cotă
Încredere
8.0/10
Deblochează pronosticul
Meciuri recente
Busko-Zdroj vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, start la 12:30. Cote: 6.40 gazde, 4.70 egal, 1.40 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.40, încredere 8.0/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Busko-Zdroj0
Chelmianka Chelm3Czarni Polaniec vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, start la 10:00. Cote: 1.48 gazde, 4.65 egal, 5.70 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.48, încredere 5.3/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Czarni Polaniec2
Busko-Zdroj1Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, start la 14:00. Cote: 2.77 gazde, 3.55 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.52, încredere 6.2/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4KSZO 1929 vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, start la 17:00. Cote: 1.35 gazde, 5.50 egal, 8.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.35, încredere 8.0/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
KSZO 19295
Busko-Zdroj0Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, start la 14:30. Cote: 3.80 gazde, 4.05 egal, 1.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.56, încredere 1.3/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
Final
▾6.40
▾4.70
▴1.40
2
O2.5
NG
2
8.0
✓ 2
Final
▾1.48
▴4.65
▴5.70
1
O2.5
GG
O2.5
5.3
✓ O2.5
Final
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
GG
GG
6.2
✓ GG
Final
▾1.35
▴5.50
▴8.80
1
O2.5
GG
1
8.0
✓ 1
Final
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
O2.5
GG
O2.5
1.3
✓ O2.5
Statistici sezon
III Liga - Group 4
15Meciuri
Procent victorii 27%
Analiza performanței
| Statistică | Acasă | Deplasare | Total |
|---|---|---|---|
| Meciuri | 7 | 8 | 15 |
| Victorii | 3 | 1 | 4 |
| Egaluri | 1 | 1 | 2 |
| Înfrângeri | 3 | 6 | 9 |
| Goluri marcate | 11 | 9 | 20 |
| Goluri primite | 14 | 21 | 35 |
| Medie goluri marcate | 1.6 | 1.1 | 1.3 |
| Medie goluri primite | 2.0 | 2.6 | 2.3 |
| Meciuri fără gol primit | 1 | 0 | 1 |
| Meciuri fără gol marcat | 1 | 1 | 2 |
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare5-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare5
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Penalty-uri
0/ 1
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Marcate
Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.587%
13 Meciuri
Peste 1.533%
5 Meciuri
Peste 2.513%
2 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri
Jucători
Nu sunt disponibile date despre jucători
Clasament
| # | Echipa | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
În sezonul curent din III Liga - Group 4, Busko-Zdroj a înregistrat 4 victorii, 2 egaluri și 9 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 20 goluri (1.3 pe meci) și primind 35, cu 1 meciuri fără gol primit.
NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Busko-Zdroj rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.
Busko-Zdroj este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.