Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Busko-Zdroj

Busko-Zdroj Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

5
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLLLW
Πρόσφατη φόρμα
1.40
Γκολ / αγώνα
Busko-Zdroj είχε over 2.5 γκολ στο 92% των τελευταίων 12 αγώνων
Busko-Zdroj έχασε τους τελευταίους 4 αγώνες
Busko-Zdroj δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 7 αγώνες
Επόμενος αγώνας III Liga - Group 4 · Κυρ 8 Νοε · 12:00
Busko-Zdroj
VS
Jaroslaw
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη 8.0/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό

Πρόσφατοι αγώνες

Busko-Zdroj vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 6.40, ισοπαλία 4.70, φιλοξενούμενη 1.40. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Busko-Zdroj0
Chelmianka Chelm3
▾6.40
▾4.70
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
1.58
NG
1.87
2
▴1.40
8.0
✓ 2
▴1.408.0
Czarni Polaniec vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.48, ισοπαλία 4.65, φιλοξενούμενη 5.70. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.48, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Czarni Polaniec2
Busko-Zdroj1
▾1.48
▴4.65
▴5.70
1
▾1.48
O2.5
▾1.48
GG
1.62
O2.5
▾1.48
5.3
✓ O2.5
▾1.485.3
Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.77, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.35. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 6.2/10. Τελικό σκορ 2–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
▴2.35
O2.5
1.59
GG
▾1.52
GG
▾1.52
6.2
✓ GG
▾1.526.2
KSZO 1929 vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.35, ισοπαλία 5.50, φιλοξενούμενη 8.80. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 5–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
KSZO 19295
Busko-Zdroj0
▾1.35
▴5.50
▴8.80
1
▾1.35
O2.5
▾1.59
GG
1.92
1
▾1.35
8.0
✓ 1
▾1.358.0
Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.80, ισοπαλία 4.05, φιλοξενούμενη 1.90. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.56, εμπιστοσύνη 1.3/10. Τελικό σκορ 3–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
▴1.93
O2.5
1.56
GG
1.53
O2.5
1.56
1.3
✓ O2.5
1.561.3

Στατιστικά σεζόν

III Liga - Group 4 Πολωνία · Σεζόν 2026
15Αγώνες Ποσοστό νικών 27%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7815
Νίκες314
Ισοπαλίες112
Ήττες369
Γκολ υπέρ11920
Γκολ κατά142135
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.61.11.3
Μ.Ο. γκολ κατά2.02.62.3
Χωρίς παθητικό101
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-4
Εκτός έδρας5-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας5
Σερί
Νίκες1
Ήττες2
Πέναλτι
0/ 1
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–2
0-15
3–4
16-30
1–4
31-45
3–5
46-60
4–12
61-75
4–7
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.587%
13 Αγώνες
Over 1.533%
5 Αγώνες
Over 2.513%
2 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Πολωνία - III Liga - Group 4
# Ομάδα Α Γ Β
1 Chełmianka Chełm 15 25-6 37
2 KSZO 1929 15 27-13 29
3 Wisłoka Dębica 15 23-17 29
4 Hetman Zamosc 15 28-22 26
5 Naprzód 15 31-28 25
6 Czarni Połaniec 15 22-20 25
7 Wiślanie Jaśkowice 15 23-16 24
8 Wisła Kraków II 15 20-20 22
9 Siarka Tarnobrzeg 15 23-22 21
10 Star Starachowice 15 24-24 20
11 Jarosław 15 31-28 18
12 Sokół Kolb. 15 14-17 16
13 KS Wieczysta Krakow II 15 15-19 16
14 Korona Kielce II 15 29-35 14
15 Busko-Zdroj 15 20-35 14
16 Podlasie Biała Podlaska 15 11-24 13
17 Moravia Morawica 15 19-26 12
18 Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17-30 11

Στη φετινή σεζόν της III Liga - Group 4, η Busko-Zdroj κατέγραψε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 9 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 20 γκολ (1.3 ανά αγώνα) με 35 κατά και 1 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Busko-Zdroj παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Busko-Zdroj είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.