Busko-Zdroj Prognoze, statistika i forma
AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.
5
Prognozirane utakmice
–
Predvidljivost
LLLLW
Trenutna forma
1.40
Golova po meču
Preko 2.5 gola u 92% poslednjih 12 utakmica tima Busko-Zdroj
Busko-Zdroj gubi 4 puta zaredom
Busko-Zdroj je bez pobede u gostima 7 puta zaredom
Sledeća utakmica
III Liga - Group 4 · ned 8. nov · 12:00
Busko-Zdroj
VS
Jaroslaw
Best Tip
Kvota
Poverenje
8.0/10
Otključaj prognozu
Poslednji mečevi
Busko-Zdroj vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, početak u 12:30. Kvote: 6.40 domaćin, 4.70 nerešeno, 1.40 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.40, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–3, tip pogođen.
Busko-Zdroj0
Chelmianka Chelm3Czarni Polaniec vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, početak u 10:00. Kvote: 1.48 domaćin, 4.65 nerešeno, 5.70 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.48, poverenje 5.3/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Czarni Polaniec2
Busko-Zdroj1Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, početak u 14:00. Kvote: 2.77 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.35 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.52, poverenje 6.2/10. Konačan rezultat 2–4, tip pogođen.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4KSZO 1929 vs Busko-Zdroj, III Liga - Group 4, početak u 17:00. Kvote: 1.35 domaćin, 5.50 nerešeno, 8.80 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.35, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 5–0, tip pogođen.
KSZO 19295
Busko-Zdroj0Busko-Zdroj vs Wisla Krakow II, III Liga - Group 4, početak u 14:30. Kvote: 3.80 domaćin, 4.05 nerešeno, 1.90 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.56, poverenje 1.3/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Busko-Zdroj3
Wisla Krakow II0
Kraj
▾6.40
▾4.70
▴1.40
2
O2.5
NG
2
8.0
✓ 2
Kraj
▾1.48
▴4.65
▴5.70
1
O2.5
GG
O2.5
5.3
✓ O2.5
Kraj
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
GG
GG
6.2
✓ GG
Kraj
▾1.35
▴5.50
▴8.80
1
O2.5
GG
1
8.0
✓ 1
Kraj
▴3.80
▴4.05
1.90
1X
O2.5
GG
O2.5
1.3
✓ O2.5
Statistika sezone
III Liga - Group 4
15Utakmice
Procenat pobeda 27%
Pregled učinka
| Statistika | Domaćin | Gost | Ukupno |
|---|---|---|---|
| Utakmice | 7 | 8 | 15 |
| Pobede | 3 | 1 | 4 |
| Nerešeno | 1 | 1 | 2 |
| Porazi | 3 | 6 | 9 |
| Postignuti golovi | 11 | 9 | 20 |
| Primljeni golovi | 14 | 21 | 35 |
| Prosek postignutih golova | 1.6 | 1.1 | 1.3 |
| Prosek primljenih golova | 2.0 | 2.6 | 2.3 |
| Utakmice bez primljenog gola | 1 | 0 | 1 |
| Utakmice bez postignutog gola | 1 | 1 | 2 |
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost1-3
Najveći poraz
Domaćin1-4
Gost5-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Serije
Pobede1
Porazi2
Penali
0/ 1
0% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Postignuti
Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.587%
13 Utakmice
Preko 1.533%
5 Utakmice
Preko 2.513%
2 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice
Igrači
Nema dostupnih podataka o igračima
Tabela
| # | Tim | O | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
U tekućoj sezoni III Liga - Group 4 učinak tima Busko-Zdroj je pobede: 4, nerešeno: 2, porazi: 9 (utakmica: 15). Dati golovi: 20 (1.3 po utakmici), primljeni: 35, a utakmica bez primljenog gola: 1.
NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Busko-Zdroj ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.
Busko-Zdroj je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.