Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
North Geelong Warriors

North Geelong Warriors Tips, Statistik och Form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

21
Förutsagda Matcher
57.1%
Förutsägbarhetsgrad
DLLLLL
Senaste Form
1.33
Mål / Match
North Geelong Warriors förlorade de senaste 6 matcherna
North Geelong Warriors gjorde inga mål i de senaste 5 matcherna
North Geelong Warriors släppte in minst ett mål i de senaste 9 matcherna
Inga kommande matcher

North Geelong Warriors har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.

Senaste matcher

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, avspark 06:00. Odds: 2.15 hemma, 4.30 oavgjort, 3.10 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.38, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
Nej
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Brunswick City vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, avspark 08:15. Odds: 2.06 hemma, 4.40 oavgjort, 3.45 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.33, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 4–0, tipset gick in.
Slut
Brunswick City4
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾2.06
▴4.40
3.45
1
▾2.06
O2.5
1.30
Nej
▾2.87
1X
1.33
8.0
✓ 1X
1.338.0
Melbourne Srbija vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, avspark 06:00. Odds: 2.05 hemma, 3.90 oavgjort, 3.15 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.33, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Melbourne SrbijaMelbourne S1
North Geelong WarriorsNorth Geelong 0
▴2.05
▾3.90
▾3.15
1
▴2.05
U3.5
1.81
Ja
▾1.39
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, avspark 08:00. Odds: 3.35 hemma, 4.25 oavgjort, 1.80 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.28, säkerhet 6.5/10. Slutresultat 0–4, tipset gick in.
Slut
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
Ja
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Brunswick Juventus FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, avspark 09:00. Odds: 1.61 hemma, 4.65 oavgjort, 4.30 borta. Bästa tipset: minst 3 mål görs, odds 1.29, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 3–0, tipset gick in.
Slut
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾1.61
▴4.65
▴4.30
1
▾1.61
O2.5
▾1.29
Ja
▴1.39
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, avspark 08:00. Odds: 3.05 hemma, 3.90 oavgjort, 1.90 borta. Bästa tipset: minst 4 mål görs, odds 1.57, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 0–2, tipset gick inte in.
Slut
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Melbourne Victory IIMelbourne II2
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O3.5
1.57
Ja
1.25
O3.5
1.57
8.0
O3.5
1.578.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, avspark 06:00. Odds: 1.85 hemma, 4.25 oavgjort, 3.20 borta. Bästa tipset: minst 3 mål görs, odds 1.33, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 3–1, tipset gick in.
Slut
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
Ja
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
North Geelong Warriors vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, avspark 08:00. Odds: 1.35 hemma, 5.40 oavgjort, 6.60 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner, odds 1.35, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 1–1, tipset gick inte in.
Slut
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
Port MelbournePort M 1
1.35
5.40
6.60
1
1.35
O2.5
1.25
Nej
2.37
1
1.35
8.0
1
1.358.0

Säsongsstatistik

Victoria NPL 2 Australien · Säsong 2026
25Matcher Vinstprocent 36%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher121325
Vinster639
Oavgjorda112
Förluster5914
Gjorda mål191534
Insläppta mål223052
Snitt gjorda mål1.61.21.4
Snitt insläppta mål1.82.32.1
Nollor314
Matcher utan mål257
Rekord och sviter
Största seger
Hemma3-0
Borta0-2
Största förlust
Hemma0-4
Borta4-0
Flest gjorda mål
Hemma3
Borta4
Flest insläppta mål
Hemma4
Borta4
Sviter
Vinster3
Förluster6
Straffar
2/ 2
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
3–6
0-15
7–11
16-30
5–12
31-45
6–6
46-60
6–7
61-75
7–8
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
61-751
1Gula
4Röda
Gjorda mål
Över 0.572%
18 Matcher
Över 1.540%
10 Matcher
Över 2.520%
5 Matcher
Över 3.54%
1 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

Tabell

Australien - Victoria NPL 2
# Lag M M P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

North Geelong Warriors – Tips & Prognoser

Letar du efter tips på North Geelong Warriors? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för North Geelong Warriors, framtagna av vår algoritm NT Apex. Hittills har vi analyserat 21 matcher med North Geelong Warriors och nått en träffsäkerhet på 57.1% för bästa tipset. Tipsen täcker Slutresultat, Över/Under, Båda lagen gör mål, Rätt resultat, xG, Hörnor & Bollinnehav.

I den aktuella Victoria NPL 2-säsongen har North Geelong Warriors noterat 9 vinster, 2 oavgjorda och 14 förluster på 25 matcher, gjort 34 mål (1.4 per match) och släppt in 52, med 4 hållna nollor.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade North Geelong Warriors-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

North Geelong Warriors är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.